معماریان مگ

20 ایده دکوراسیون اتاق دختر شیک و سرگرم کننده

دکوراسیون شیک اتاق دختر
دکوراسیون شیک اتاق دختر

دکوراسیون شیک اتاق دختر | 20 ایده شیک و جذاب برای چیدمان دکوراسیون اتاق خواب دخترانه

دکوراسیون شیک اتاق دختر دکوراسیونی است که در آن از ملزومات و ایده های مدرنی استفاده شده که باعث می شود فضای داخلی اتاق دارای احساس لطیف دخترانه شود. برای داشتن دکوراسیون شیک اتاق دختر کافی است روحیات دخترانه و همچنین کاربرد ملزومات را با یکدیگر ادغام کنیم. ما در این مطلب 20 دکوراسیون شیک اتاق دختر را به شما نشان دادیم. از شما بازدیدکننده عزیز وبسایت شرکت معماریان شما دعوت می کنیم تا پایان این مطلب همراه ما باشید و اگر نظر، پیشنهاد و یا انتقادی نسبت به این مقاله داشته، از طریق فرم نظرات به اطلاع ما برسانید.

 

اتاق خواب شیک دخترانه

این اتاق خواب شیک دخترانه که از دکوراسیون مدرن و جذابی برخوردار است، احساس زنانه زیبایی‌ را در محیط خود به همراه دارد که آن را متمایز از سایر دکوراسیون ها می کند. رنگ بنفش یکی از رنگ های پرتکرار در این دکوراسیون شیک می‌ باشد که از طیف های مختلف آن بارها استفاده شده است.

اتاق خواب شیک دخترانه - دکوراسیون شیک اتاق دختر
اتاق خواب شیک دخترانه

 

اتاق خواب آرامش بخش با دکوراسیون سبز

قاب های‌ عکسی که روی‌ دیوار نصب‌ شده اند، تخت خواب چند لایه و گرم و نرم و همچنین نورگیر بسیار عالی ای که علاوه بر نور باعث تهویه هوای محیط نیز می شود، از جمله ویژگی های فوق العاده این اتاق خواب به شمار می روند.

اتاق خواب آرامش بخش با دکوراسیون سبز - دکوراسیون شیک اتاق دختر
اتاق خواب آرامش بخش با دکوراسیون سبز

فضای مناسب نوجوانان

طراحی مدرن مینیمالیستی این اتاق که با استفاده از رنگ های شاد و پرانرژی به محیطی فوق العاده مثبت و خوب تبدیل شده است، حاصل ایده پردازی دکوراتور خلاق این دکوراسیون شیک اتاق دختر می باشد. رنگ هایی که در این اتاق به کار رفته اند همگی جزو رنگ های تخت می باشند.

فضای مناسب نوجوانان - دکوراسیون شیک اتاق دختر
فضای مناسب نوجوانان

 

 

دکوراسیون لطیف و ملایم دخترانه

ترکیبی از رنگ های نرم و لطیف باعث ایجاد این اتاق بسیار شیک و دخترانه می شود. لامپ صورتی در کنار تخت مناسب برای نوجوانانی است که دوست دارند قبل از خواب مطالعه کنند.

دکوراسیون لطیف و ملایم دخترانه - دکوراسیون شیک اتاق دختر
دکوراسیون لطیف و ملایم دخترانه

 

چیدمان اتاق خواب دخترانه

بکارگیری رنگ های شاد برای مطابقت با سبک زندگی فعال و سرگرم کننده نوجوان شما، می تواند کمک بسیار خوبی در فعالیت فرزندتان داشته باشد. دکوراسیون هر اتاق به صورت مستقیم یا غیر مستقیم روی افراد درون آن تاثیر دارد.

چیدمان اتاق خواب دخترانه - دکوراسیون شیک اتاق دختر
چیدمان اتاق خواب دخترانه

 

 

استفاده از آینه درست در مرکز اتاق

استفاده از کاغذ دیواری باعث می شود نقطه کانونی درخشانی در اتاق ایجاد شده و لوازم جانبی‌ و هنری ای که از سقف آویزان‌ هستند، جلوه جذابی به اتاق اضافه کند.

استفاده از آینه درست در مرکز اتاق - دکوراسیون شیک اتاق دختر
استفاده از آینه درست در مرکز اتاق

 

دکوراسیون دراماتیک دخترانه

رنگ های فوق العاده جذاب و آرامش بخش، استفاده از تابلو عکس گل بنفش که آرامش خاصی در آن وجود دارد و همچنین وجود دو قفسه در دو طرف تخت که ملزومات روی آن قرار گرفته است باعث شده با بودن در این اتاق خواب شیک دخترانه، احساس آرامش و امنیت به افراد دست دهد.

دکوراسیون دراماتیک دخترانه - دکوراسیون شیک اتاق دختر
دکوراسیون دراماتیک دخترانه

 

 

به دنبال یک شرکت معتبر برای طراحی دکوراسیون شیک اتاق دختر هستید؟

طراحان دکوراسیون ما در خدمت شما هستند

برای تماس با مشاورین ما به صورت رایگان، کلیک کنید

044-33472342

 

دکوراسیون شیک و دل نشین اتاق خواب

فضای اتاق خود را با استفاده از این مدل تخت خواب ها، بهینه سازی کنید. تخت خواب که در این مورد به کار رفته است بسیار نرم و راحت بوده و همچنین فضای ذخیره سازی خوبی را در قسمت زیرین خود دارد. برای رسیدن به راحتی، تمام ملزومات خود را در نزدیکی تخت خود نگه دارید.

دکوراسیون شیک و دل نشین اتاق خواب - دکوراسیون شیک اتاق دختر
دکوراسیون شیک و دل نشین اتاق خواب

 

اتاقی برای دو نفر

طراحی مینیمالیستی این اتاق خواب، پر از قفسه ها و محل های نگهداری وسایل است. دکوراسیون این اتاق برای نوجوانانی که دوست دارند لباس های خود را مرتب نگهداری کرده و فضای خوبی را برای خوابیدن داشته باشند بسیار مناسب‌ و کاربردی است.

اتاقی برای دو نفر - دکوراسیون شیک اتاق دختر
اتاقی برای دو نفر

 

دکوراسیون ساده و شیک دخترانه اتاق خواب

دکوراسیون شیک اتاق دختر در این مورد به ساده ترین و در عین حال جذاب ترین حالت ممکن درآمده است. رنگ های دخترانه سر تا سر این اتاق را فرا گرفته است‌ و سعی شده از کاربردی‌ ترین ملزومات در حداقل فضا استفاده شود.

دکوراسیون ساده و شیک دخترانه اتاق خواب - دکوراسیون شیک اتاق دختر
دکوراسیون ساده و شیک دخترانه اتاق خواب

 

دکوراسیون ساده و دوست داشتنی

نکته خاصی در مورد دکوراسیون این اتاق دخترانه ساده وجود ندارد. تنها موردی که می توان به آن اشاره کرد تابلوهایی است که روی دیوار نصب شده و سبک راک را نشان می دهد. این سبک، سبک موسیقی‌ مورد علاقه دختری است که در این اتاق خواب‌ دنج زندگی می کند.

دکوراسیون ساده و دوست داشتنی - دکوراسیون شیک اتاق دختر
دکوراسیون ساده و دوست داشتنی

 

 

ترکیب اتاق کار و اتاق خواب

دکوراسیون این اتاق خواب یک طراحی شگفت انگیز برای یک محیط شیک است که تمرکز آن بر مطالعه بسیار زیاد است. دکوراسیون و نوع چیدمان این اتاق به شکلی است که برای یک دختر نوجوان یا دانشجو که روزانه به مطالعه و نوشتن نیاز دارند بسیار خوب و کاربردی می باشد.

ترکیب اتاق کار و اتاق خواب - دکوراسیون شیک اتاق دختر
ترکیب اتاق کار و اتاق خواب

 

طراحی دکوراسیون مدرن با ترکیب‌ سه رنگ

سه رنگ آبی، سفید و قرمز سه رنگ بسیار‌ زیبا و کاربردی می‌ باشد که در این دکوراسیون شیک اتاق دختر بکار رفته اند. طراحی مدرن و بکارگیری ایده های خلاقانه مثل قفسه باریکی که در کنار کمدها نصب شده و در آن کتاب و سایر ملزومات قرار گرفته است یکی از کارهایی است که توجه ها را به خود جلب می کند.

طراحی دکوراسیون مدرن با ترکیب‌ سه رنگ - دکوراسیون شیک اتاق دختر
طراحی دکوراسیون مدرن با ترکیب‌ سه رنگ

تخت خواب و دکوراسیون کاملا دخترانه

دیوار پشت تخت با طرح گل، یکی از آن ایده هاست که زیبایی جلوه داری به تخت و سایر عناصر اتاق می دهد. لوازم جانبی قرمز که مکمل دیوارهای سفید رنگ هستند این اتاق را به شکل قابل توجهی جذاب و شیک کرده اند. به طور کلی، رنگ سفید و قرمز دو رنگ مکمل هستند که در مقالات گذشته سایت بارها به عنوان ترکیب رنگ در مکان های مختلف دکوراسیون به کار رفته اند.

تخت خواب و دکوراسیون کاملا دخترانه - دکوراسیون شیک اتاق دختر
تخت خواب و دکوراسیون کاملا دخترانه

 

اتاق خواب شیک با ترکیب رنگ عالی

ترکیب رنگ هایی که در این اتاق به کار‌ رفته است، جریانی مدرن و پر‌ زرق و برق را به همراه دارد که سر تا سر محیط را فرا گرفته و اثر آن را در ملزومات داخل اتاق می توان گرفت.

اتاق خواب شیک با ترکیب رنگ عالی - دکوراسیون شیک اتاق دختر
اتاق خواب شیک با ترکیب رنگ عالی

 

 

دکوراسیون اتاق خوابی‌ با بوسه های فراوان

اتاقی پر از بوسه! طراحی داخلی مدرن و کاملا دخترانه که قابلیت های متعددی را برای این دکوراسیون شیک اتاق دختر به وجود دارد است، لمس احساس هنر را همراه خود دارد و این هنر در بخش های مختلف‌ دکوراسیون دیده می شود. ترکیب‌ رنگ سفید و قرمز، بهترین ترکیبی است که برای دکوراسیون های این چنین قابل استفاده می باشد.

 

دکوراسیون اتاق دخترانه آرام و سازگار با طبیعت

این یک انتخاب عالی برای دکوراسیون اتاق یک دختر نوجوان عاشق طبیعت است. رنگ های خاکی این اتاق، فضای داخلی را آرامش بخش می کند.

دکوراسیون اتاق دخترانه آرام و سازگار با طبیعت - دکوراسیون شیک اتاق دختر
دکوراسیون اتاق دخترانه آرام و سازگار با طبیعت

 

دکور شیک با رنگ های لطیف

طراحی مدرن با شعار جوانی همان چیزی است که دکوراسیون شیک اتاق دختر در این مورد را فرا گرفته است. رنگ های بکار رفته در محیط داخلی شامل صورتی، سفید و نقره ای می باشد که ترکیب آن ها بسیار جالب و قابل تمجید است.

دکور شیک با رنگ های لطیف - دکوراسیون شیک اتاق دختر
دکور شیک با رنگ های لطیف

 

 

اتاق خواب دل نشین و مدرن دخترانه

چوب، رنگ های لطیف و مبلمان منحنی مخصوص استراحت، یک طراحی دوست داشتنی برای هر بانویی است که قصد دارد دکوراسیون اتاق خوابش در عین مدرن بودن از راحتی و دل نشینی خوبی برخوردار باشد.

اتاق خواب دل نشین و مدرن دخترانه - دکوراسیون شیک اتاق دختر
اتاق خواب دل نشین و مدرن دخترانه

 

دکوراسیون صورتی جمع و جور

رنگ صورتی مورد استفاده در دکوراسیون این اتاق شیک، بسیار شیک و زیبا است که احساس دخترانه جذابی را همراه خود دارد. تخت نشیمن دو نفره، کمد و باکس های نگهداری وسایل و همچنین برچسب های تزئینی روی دیوار، از مهم ترین مشخصه های این دکوراسیون می‌ باشد.

دکوراسیون صورتی جمع و جور - دکوراسیون شیک اتاق دختر
دکوراسیون صورتی جمع و جور

 

طراحی دکوراسیون شیک اتاق دختر توسط چه کسانی انجام می پذیرذ؟

آتلیه طراحی دکوراسیون و معماری، معماریان از سال 1386 خدمت به مشتریان عزیز را با هدف آفرینش فرمی جدید و سبکی نو در عرصه های مختلف دکوراسیون و معماری شروع کرد. یکی از خدماتی که گروه معماریان ارائه می کند طراحی دکوراسیون داخلی اتاق دختر شماست. همانطور که بارها در مقالات مختلف سایت گفته شد، دکوراسیون داخلی اتاق دختر از نظر اینکه دختر شما با آن ارتباط برقرار می کند بسیار مهم است. طراحی نما و دیوارهای اتاق و بکارگیری بهترین کاغذ دیواری یا پوستر دیواری در آن با دلایل علمی یا سلیقه شما، بکارگیری صحیح عناصر اتاق در محل های خود و به طور کلی چینش منظم و اصولی اتاق کودک شما از جمله خدماتی است که صفر تا صد آن توسط ما انجام می شود.

طراحی داخلی، خرید و بکارگیری ملزومات مدرن و جذاب و همچنین ایده پردازی برای اجرای دکوراسیون خانه و اتاق خواب، بخش کوچکی از خدمات گسترده ای است که در شرکت معماریان به مشتریان عزیز و محترم ارائه می شود. اگر سفارش و یا قصد همکاری با شرکت معماریان را دارید، از طریق بخش زیر با ما در ارتباط باشید.

منبع: homedesignlover

اینستاگرام معماری آریان

علیرضا شاکری

عضو گروه تولید محتوا معماریان و علاقه مند به علم دکوراسیون و طراحی داخلی

اضافه کردن نظر