معماریان مگ

اتاق نشیمن رویایی با فضایی شاداب

طرح شماره 1: عاشقانه یا مبل رنگی با لهجه

عاشقانه یا مبل رنگی با لهجه
عاشقانه یا مبل رنگی با لهجه

 

یکی از جالب ترین قطعات برای خرید اتاق نشیمن رویایی شما لهجه عشق یا مبل است. در حالی که ممکن است بخواهید با رنگ اصلی مبل تان سنتی تر بروید (به تصویر زیر مراجعه کنید) ، این مکان برای تفریح ​​است. با گرایش حداکثر گرایی ، چه کسی می گوید شما نمی توانید یک مبل با جواهرات بدست آورید ، یک مخملی غنی است؟ یا یک اثاث کشی جسورانه و طرح دار؟ واقعاً ، این فرصت شما برای دیدن چیزی در سرتان است ، سپس آن را برای خانه خود بخرید.

اگر به دنبال مکانی برای شروع کار هستید ، ما یکی از موارد دلخواه Freshome ما را توصیه می کنیم: مبل Drake از West Elm ، که در بالا در Twill in Dark Horseradish مشاهده شده است. برخی از نویسندگان ما عاشق پاپ روشن زرد هستند ، در حالی که برخی دیگر چهره سرسبز تر مخملی Distress in Forest یا Dusty Blush را ترجیح می دهند. همه اینها را می گویم ، مبلمان لهجه شما مکانی برای نمایش ترجیحات طراحی شما و انتخاب یک قطعه است که باعث دلزدگی دوستان شما خواهد شد.

یک نیمکت غول پیکر دوستان و خانواده را برای گردهمایی دعوت می کند – یا مکانی را برای شما فراهم می کند که بتوانید در کنار آن قرار بگیرید. تصویر: CreativaStudio / گتی ایماژ

طرح شماره 2: یک نیمکت غول پیکر

یک نیمکت غول پیکر
یک نیمکت غول پیکر

 

مبل مناسب می تواند محور هر اتاق نشیمن رویایی باشد. وقتی نوبت به انتخاب رنگ مبل شما می رسد ، وسوسه می شویم بزرگ و جسورانه به پیش بروید. پس از همه ، این قطعه ای است که همه می خواهند به آن نگاه کنند – و روی آن بنشینند. اما فراموش نکنید که این یکی از بزرگترین سرمایه گذاری در خانه شما خواهد بود (نیمکت های خوب ارزان نیستند!) و می خواهید سالهای آینده دوست داشته باشید آن را دوست داشته باشید.

رنگ های خنثی باعث انعطاف پذیری در تغییر اتاق بدون نیاز به خرید یک مبل جدید می شود. تمام آنچه شما نیاز دارید بالش های پرتاب جدید هستند و می توانید مبل های تان را تقریباً با هر موضوعی کار کنید. وقتی شکل به دست آمد ، سعی کنید تعادل بین جالب و کلاسیک برقرار کنید تا طرحی را انتخاب کنید که قدرت ماندگاری داشته باشد. ما عاشق یک مبل خوب و مربع خوب و مربعی هستیم که شما را به زمین می اندازد ، مانند مبل چرمی همیلتون از West Elm. هنوز مطمئن نیستید که کدام نیمکت برای شما مناسب است؟ برای وضوح بیشتر این راهنما را در مورد سبک های مختلف کاناپه بررسی کنید.

اتاق نشیمن رویایی – دیوار گالری
یک دیوار گالری اتاق نشیمن مکان ایده آل برای نشان دادن آنچه شما عاشق آن هستید. تصویر: Photographee.eu/Shutterstock

طرح شماره 3: هنر دیواری

هنر دیواری
هنر دیواری

 

هنر دیوار اتاق نشیمن شما فرصتی برای این است که واقعاً اجازه دهید شخصیت شما بدرخشد و از آن لذت ببرید! شاید شما می خواهید یک فضای روشن و باز به فضای اتاق نشیمن خود بخورید. در این حالت ، یک آینه بزرگ فقط چیزی است که می توانید روی یکی از دیوارهای برجسته قرار دهید. این نور را منعکس می کند ، باعث می شود فضای روشن تر شود و یک عنصر طراحی جالب را اضافه می کند.

یا شاید شما می خواهید واقعاً برخی از استعدادهای شخصی را اضافه کنید. اتاق نشیمن مکان مناسبی برای دیوار گالری است. هنگام جمع آوری یک دیوار گالری ، تیم Freshome ما می گوید شما نیاز دارید:

شما واقعاً عاشق هنر هستید ، مانند عکسهایی با معنی شخصی یا نقاشی هایی که بچه هایتان در کلاس درست کرده اند.
چیزی تحریک کننده مانند یک عنصر مجسمه سازی سوار شده ، یک قطعه هنری انتزاعی یا عکس های سیاه و سفید.
یک قطعه بزرگ برای لنگر گذاشتن طرح. اگر هیچ قطعه واحدی وجود ندارد که می خواهید آن را مورد توجه قرار دهید ، برای اضافه کردن یک لبه شناور به عنوان لنگر خود در نظر بگیرید.
ما تعداد بیشتری از دیوارهای گالری را گرد هم آورده ایم تا به شما کمک کند همه چیز را با هم جمع کنید.

وقتی به جستجوی هنر برای اتاق نشیمن خود هستید ، فقط به این دلیل که احساس می کنید لازم است چیزی را بر روی دیوارها بلند کنید ، حل و فصل نکنید. صبر کنید تا چیزی واقعاً با شما صحبت کند. به یاد داشته باشید ، شما در حال ایجاد یک اتاق نشیمن رویایی خود هستید! و در محاصره هنر بودن که واقعاً دوستش دارید ، اتاق نشیمن رویای شما به مکانی واقعاً لذت بخش برای گذراندن زمان تبدیل می شود.

اتاق نشیمن رویایی – سرگرمی
اتاق ساده شما هنگامی که ساده است تلویزیون خود را از بین ببرد ، می تواند به راحتی وظیفه دو برابر خود را بکشد. مرکز سرگرمی 2 قطعه Cameo این کار را آسان می کند. تصویر: جعبه و بشکه

طرح شماره 4: فضایی برای تفریح ​​و سرگرمی

فضایی برای تفریح ​​و سرگرمی
فضایی برای تفریح ​​و سرگرمی

 

در حالی که تعدادی از ما در Freshome دوست داریم یک خانه تئاتر داشته باشیم ، آنهایی که هنوز منتظرند میلیون ها نفرمان را بسازند و عمارت خود را خریداری کنند برای ایجاد یک فضای تئاتر مانند در اتاق نشیمن رویای ما مستقر می شوند. یک تلویزیون صفحه نمایش ضروری است (در اینجا گزینه VIZIO D-Series 24 از Target برای شروع کار است) ، اما لزوماً نباید کانون اتاق باشد. ما تعدادی راه را برجسته کرده ایم که می توانید تلویزیون خود را یکپارچه کنید و به صورت هوشمندانه آن را مخفی کنید. به عنوان مثال ، شما می توانید آن را در یک مرکز سرگرمی جلا ، مانند مرکز سرگرمی 2-قطعه Cameo از Crate & Barrel دور کنید.

یکپارچه سازی تلویزیون شما بسیار مهم است زیرا اتاق نشیمن شما باید وظیفه مضاعف را بکشد. فقط نمی تواند فضایی برای سرگرمی باشد ، بلکه باید فضایی برای سرگرمی باشد. هنگام انتخاب وسایل الکترونیکی ، مبلمان ، دکور و نورپردازی برای اتاق نشیمن رویایی خود ، از فضای پر از مردم تصویر کنید. آیا به راحتی گروههایی را که می خواهید میزبان شوید ، در خود جای می دهد؟ مبلمان قسمتی که می تواند به اطراف منتقل شود می تواند به شما کمک کند تا یک منطقه سرگرم کننده بهتر را ترسیم کنید. تلویزیون های Hideaway می توانند فضای را احساس صمیمی تر کنند و چراغ های کم نور می توانند محیطی را ایجاد کنند. به طور خلاصه ، هنگام برنامه ریزی اتاق نشیمن رویایی خود ، از طریق چگونگی کارکرد آن فکر کنید

آیا شما در انفرادی تختخواب بسته اید و یا گروه بزرگی را سرگرم می کنید.

اتاق نشیمن رویایی – صندلی
با اضافه کردن یک صندلی راحت به اتاق نشیمن خود ، به خود فضایی برای استراحت بدهید. تصویر: Photographee.eu/Shutterstock

طرح شماره 5: صندلی راحت

صندلی راحت
صندلی راحت

 

مطمئناً ، یک نیمکت بزرگ در هر اتاق نشیمن مهم است. اما وقتی می خواهید کمی بیشتر فضای خود را انتخاب کنید ، چه می کنید؟ یک صندلی بزرگ و دنج مکانی ایده آل برای مهار کردن و گرفتن زمان ذکر شده به تنهایی است. به علاوه ، این یک اتاق عالی برای اتاق نشیمن هر کسی است که سرگرم می شود. همه مهمانها نمی خواهند در کنار هم با یک غریبه کامل – یا حتی یک دوست نزدیک – کنار هم بنشینند. یک بالش لهجه و یک پرتاب دنج را اضافه کنید و یک اتاق دعوت اضافی برای اتاق نشیمن رویایی خود ایجاد کرده اید.

اتاق نشیمن رویایی – میز قهوه
هنگام انتخاب مبلمان ، به یاد داشته باشید که یک میز قهوه جالب (مانند میز قهوه طبیعی Yukon) حتی ساده ترین اتاق نشیمن را نیز ایجاد می کند. تصویر: جعبه و بشکه

 

طرح شماره 6: یک میز قهوه به یاد ماندنی

یک میز قهوه به یاد ماندنی
یک میز قهوه به یاد ماندنی

 

هیچ اتاق نشیمن بدون یک میز قهوه که در آن می توانید دکوراسیون ، کتاب و نوشیدنی قرار دهید کامل نیست. و در اتاق نشیمن رویایی ما ، میز قهوه خود به عنوان تزیینی از دکوراسیون استفاده می کند. فراتر از پایه بروید و به دنبال یک میز قهوه باشید که سطح مورد علاقه شما را به اتاق شما اضافه کند. در اینجا چند مورد از موارد دلخواه Freshome ما آورده شده است:

منبع: https://freshome.com/freshome-dream-living-room

اینستاگرام معماری آریان

علیرضا شاکری

عضو گروه تولید محتوا معماریان و علاقه مند به علم دکوراسیون و طراحی داخلی

اضافه کردن نظر