معماریان مگ

چهار ایده جذاب برای پوشش کف خانه های اجاره ای

یکی از معضلاتی که بسیاری از خانواده های اجاره نشین با آن مواجه اند، پوشش سطح کف خانه است. در این بخش به بررسی ایده های سطح کف خانه اجاره ای پرداخته ایم.

مقدمه مطلب

امیدواریم محصولاتی را که توصیه می کنیم دوست داشته باشید. فقط می دانید ، Freshome ممکن است سهمی از فروش را از طریق لینک های این صفحه جمع کند.

از کف آپارتمان خود متنفر هستید؟ چه می شود اگر ما به شما بگوییم کفپوش موقت در دسترس است که می تواند کف اجاره شما را به راحتی و بدون شکایت از طرف صاحبخانه خود پوشش دهد (یا به طور کامل تغییر دهد)؟

ما در مورد فرشهای منطقه صحبت نمی کنیم ، اگرچه آنها راه حل خوبی نیست. ما در حال صحبت کردن در طبقه های کاملاً زیبا هستیم که به نظر می رسد بسیار آسان و قابل نصب است. این چهار ایده سریع و فابریک کفپوش موقت را بررسی کنید:

1. کاشی های فرش

 

کاشی های فرش نهایی راه حل اولیه کفپوش فوری است. آنها قابل بازیافت هستند ، و نصب آنها را سازگار با محیط زیست ، نسبتاً ارزان و بسیار آسان می کند. نگران هستند که ممکن است دوام نداشته باشند؟ کاشی های فرش در بیمارستان ها ، فرودگاه ها و سایر مناطق پر رفت و آمد در سراسر جهان استفاده می شود.

آنها را با توجه به تعداد مورد نیاز خود در جعبه ها سفارش دهید ، آنها را به راحتی برش داده و برای داشتن ظاهری خنک و بی نظیر از دیوار به دیوار ، آنها را با نقاط چسب کمی جمع کنید. سفارش اضافی بدهید تا بتوانید در آینده مضرات را جایگزین کنید. و با مخلوط کردن و تطبیق الگوهای و رنگها ، سمت خلاق خود را به چالش بکشید.

 

2. کفپوش وینیل

 

یک راه سریع و آسان برای پنهان کردن کفپوش های ناخوشایند آپارتمان با بیرون دادن ورق بزرگی از کف وینیل است. برای چسباندن کف کف می توانید از یک کاشی فرش چسب یا دو طرفه استفاده کنید. یا به سادگی ورق را با مبلمان لنگر دهید. بهترین قسمت کفپوش ورق وینیل این است که ضد آب بودن و تمیز کردن آن آسان است.

 

3. بهم پیوسته کاشی های کف

 

کاشی های در هم تنیده فاصله زیادی با سبک های اتاق بازی کودکان رنگارنگ دارند. آنها سبک هستند ، سریع و به راحتی قابل جمع شدن هستند و نیازی به چسب ندارند. آنها همچنین مقداری کوسن و عایق صوتی را به عنوان پاداش ارائه می دهند.

 

4- کفپوش لمینیت

 

کفپوش های چند لایه با دوام ، معتبر به نظر می رسند و نصب آن به عنوان کف شناور آسان است. به دنبال یک راه حل موقت که نیازی به ناخن یا چسب ندارد ، به دنبال کفپوش چند لایه کلیک و قفل شوید. برای عایق صوتی اضافی ، یک ورق زیرین کف را زیر لمینیت اضافه کنید.

برای بروزرسانی کف خسته کننده خود تقریباً در هر اتاق خانه یا آپارتمان اجاره ای می توانید هر یک از این گزینه های موقت کفپوش را اضافه کنید. حتماً با دقت اندازه گیری کنید ، سفارش اضافی (درست در صورت) سفارش دهید و رسید خود را ذخیره کنید تا هر قسمت غیر قابل استفاده از کفپوش را برگردانید.

 

منبع: freshome.com/moving/flooring-ideas-for-renters

اینستاگرام معماری آریان

علیرضا شاکری

عضو گروه تولید محتوا معماریان و علاقه مند به علم دکوراسیون و طراحی داخلی

اضافه کردن نظر