معماریان مگ

15 ایده دکوراسیون اتاق غذاخوری شیک و مدرن

دکوراسیون اتاق غذاخوری
دکوراسیون اتاق غذاخوری

دکوراسیون اتاق غذاخوری | 15 ایده برای چیدمان دکوراسیون اتاق غذاخوری در خانه

دکوراسیون اتاق غذاخوری به عنوان اتاقی که در آن وعده های غذایی صرف می شود، از یک سری جنبه ها حائز اهمیت است. دکوراسیون اتاق غذاخوری به دلیل اینکه افراد ساعات نسبتا زیادی را در آن می گذرانند، نباید بی روح یا تکراری باشد. در دکوراسیون اتاق غذاخوری میز و صندلی ها، باید با ملزومات دیگر روی میز و اتاق همخوانی داشته باشد. از شما بازدیدکننده محترم سایت معماریان دعوت می کنیم تا پایان مقاله “دکوراسیون آشپزخانه لوکس” همراه ما باشید و در صورت داشتن نظر، پیشنهاد و یا نقدی راجع به این مطلب، از طریق فرم انتهای صفحه به اطلاع ما برسانید.

 

 

تابلوی سه تکه روی دیوار

سه تابلوی متصل به هم روی دیوار، اولین چیزی است که در دکوراسیون اتاق غذاخوری این خانه به چشم می آید. چراغ سقفی آویزان که حجم بزرگی دارد و میز و صندلی چوبی براق، از دیگر ملزومات این اتاق هستند. دقت نمایید در این نمونه، برای تابلو از رنگ قهوه ای تیره، برای چراغ آویزان از رنگ قهوه ای روشن و برای میز و صندلی ها رنگ قهوه ای پررنگ استفاده شده است؛ این ویژگی به ما نشان می دهد پالت رنگی این دکوراسیون اتاق غذاخوری، رنگ قهوه ای و طیف های گوناگون آن است.

تابلوی سه تکه روی دیوار - دکوراسیون اتاق غذاخوری
تابلوی سه تکه روی دیوار

 

فضایی سرشار از آرامش برای اتاق ناهارخوری

ممکن است از اتاق های غذاخوری تکراری و یک شکل خسته شده باشد؛ یا قصد داشته باشید فضایی رمانتیک تر برای صرف غذاهای خود ایجاد کنید. ما به شما پیشنهاد می کنیم از دکوراسیون این نمونه در طراحی دکوراسیون اتاق غذاخوری خود الگو بگیرید. لوستر طلایی آویزان با شاخه های متعدد و یک میز در کنار چندین صندلی نزدیک به هم، فضایی دوستانه و صمیمی در این اتاق ایجاد کرده است. روی دیوار این اتاق غذاخوری خانوادگی نیز تصویری دیده می شود که متعلق به فرزندان این خانواده می باشد.

فضایی سرشار از آرامش برای اتاق ناهارخوری - دکوراسیون اتاق غذاخوری
فضایی سرشار از آرامش برای اتاق ناهارخوری

 

 

دکوراسیون خانوادگی اتاق پذیرایی

اتاق ناهارخوری خود را با استفاده از پنجره های شیشه ای بزرگ، دگرگون کنید. نور در هر فضایی نقش مهمی در جذابیت دارد و در این دکوراسیون اتاق غذاخوری مشاهده می کنید که نور به اندازه کافی وجود دارد. میز و صندلی ها نیز با ساخت چوبی قدیمی در وسط این اتاق قرار گرفته اند. روی دیوار دو تابلو وجود دارد که می تواند تابلوهای خانوادگی یا مناظر باشد.

دکوراسیون خانوادگی اتاق پذیرایی - دکوراسیون اتاق غذاخوری
دکوراسیون خانوادگی اتاق پذیرایی

 

دکوراسیون شیک و ساده اتاق ناهارخوری

از صندلی هایی که در دکوراسیون اتاق غذاخوری خود استفاده می کنید ناراضی هستید؟ یا از آن ها خسته شده اید؟ نگران نباشید شما می توانید از صندلی هایی که در این مورد به شما نشان داده ایم استفاده کنید. دکوراسیون اتاق غذاخوری این خانه از رنگ های سبز و سفید، نسبت به سایر رنگ ها استفاده بیشتری کرده است.

دکوراسیون شیک و ساده اتاق ناهارخوری - دکوراسیون اتاق غذاخوری
دکوراسیون شیک و ساده اتاق ناهارخوری

 

نمایش مجموعه ای از ظروف تزئینی

دکوراسیون اتاق غذاخوری را با نمایش مجموعه از ظروف مورد علاقه خود تزیین کنید. این اتاق غذاخوری تجملاتی، از ملزومات لوکس و کلاسیکی استفاده کرده است که فضایی استثنائی را به وجود آورده اند. ظروف لوکس آبی رنگ، لوستر بلند که از سقف آویزان شده است، دسته گل روی میز و صندلی های چوبی، از جمله وسایل مورد استفاده از این اتاق هستند.

نمایش مجموعه ای از ظروف تزئینی - دکوراسیون اتاق غذاخوری
نمایش مجموعه ای از ظروف تزئینی

 

 

ایجاد یک سقف خیره کننده در دکوراسیون اتاق غذاخوری

یک ایده سنتی در سقف این اتاق غذاخوری استفاده شده است. آن هم وجود تیرهای چوبی در کنار طرح رنگی خطوط روی سقف است. دکوراسیون این اتاق غذاخوری بسیار کلاسیک و گرم بوده و ترکیب سبک های مدرن و سنتی در آن قابل مشاهده است. کمدی که پشت میز قرار دارد و داخل آن ظروف چیده شده اند، نکته ای می باشد که در چندین مورد از همین مقاله نیز به آن اشاره شده است.

ایجاد یک سقف خیره کننده در دکوراسیون اتاق غذاخوری
ایجاد یک سقف خیره کننده در دکوراسیون اتاق غذاخوری

 

نورپردازی منحصر به فرد و زیبا

لوسترهای چشمگیر و جذاب، نشانه یک اتاق ناهارخوری جذاب می باشد که به صورت اصلی طراحی شده است. طراح دکوراسیون اتاق غذاخوری این خانه، این فضای معاصر را با یک لوستر پر زرق و برق پر می کند. همچنین روی دیوار عناصری وجود دارد که ظاهرا گیاهان شاخه ای می باشد.

نورپردازی منحصر به فرد و زیبا - دکوراسیون اتاق غذاخوری
نورپردازی منحصر به فرد و زیبا

 

 

به دنبال یک شرکت معتبر برای طراحی دکوراسیون اتاق غذاخوری تان هستید؟

از نمونه کارهای شرکت معماریان دیدن نمایید

و در صورت رضایت با ما در تماس باشید

044-33472342

 

ترکیب صندلی ها در دکوراسیون اتاق غذاخوری

ترکیب صندلی های راحتی و رسمی، ایده ای است که در این دکوراسیون بکار رفته؛ به طوری که هر وقت دوست داشتید می توانید روی مبل و صندلی های راحتی بالش دار نشسته، یا روی صندلی رسمی و ساده قرار بگیرید.

ترکیب صندلی ها در دکوراسیون اتاق غذاخوری
ترکیب صندلی ها در دکوراسیون اتاق غذاخوری

 

خلاقیت با استفاده از رنگ های سبز و صورتی

پرده این اتاق غذاخوری با استفاده از رنگ های سبز و صورتی رنگ آمیزی شده است. در سایر عناصر نیز، این دو رنگ دیده می شود. رنگ سبز، رنگی نشاط بخش است که با تابش نور به آن، جذابیتش دو چندان می شود.

خلاقیت با استفاده از رنگ های سبز و صورتی - دکوراسیون اتاق غذاخوری
خلاقیت با استفاده از رنگ های سبز و صورتی

 

کاغذ دیواری الگو دار شیک و ساده

تصویر الگوهای ساده و زیبا، پس زمینه این اتاق را تشکیل داده است. در سایر قسمت ها، رنگ بنفش رنگی است که خودنمایی می کند. هم چنین وجود یک گلدان شیشه با گل های زرد و صورتی در آن، دیگر موردی است که این اتاق را زیباتر کرده است.

کاغذ دیواری الگو دار شیک و ساده - دکوراسیون اتاق غذاخوری
کاغذ دیواری الگو دار شیک و ساده

 

 

ترکیب الگوهای گل به عناصر گوناگون اتاق

در دکوراسیون این اتاق ناهارخوری، گل عنصر اصلی است. در اکثر قسمت ها از جمله صندلی، روی طاقچه، روی دیوار و در تابلو، این گل ها هستند که خودنمایی می کند. شما نیز می توانید از این سبک الگو گرفته و هر طرحی دوست دارید را در دکوراسیون اتاق غذاخوری خود به این شکل پیاده کنید. مثلا شما از هندوانه خوشتان می آید، می توان طرح های اتاقتان را از گل به هندوانه تغییر دهید.

ترکیب الگوهای گل به عناصر گوناگون اتاق - دکوراسیون اتاق غذاخوری
ترکیب الگوهای گل به عناصر گوناگون اتاق

 

اضافه کردن آرامش به دکوراسیون اتاق غذاخوری

با یک فرش با شکوه و کلاسیک، ظرافت و گرما را به اتاق ناهارخوری خود اضافه کنید. میز، کمدها و سایر ملزومات چوبی اتاق، همگی از یک جنس بوده و شکل آن ها نیز همانند یکدیگر است. در این دکوراسیون اتاق غذاخوری، یک میز بلند با صندلی های چیده شده دور تا دور آن، نورگیری خوب و کمدهایی که در آن ها ظروف و چینی های تزئینی قرار گرفته است، وجود دارد.

اضافه کردن آرامش به دکوراسیون اتاق غذاخوری
اضافه کردن آرامش به دکوراسیون اتاق غذاخوری

 

فضای خود را شخصی کنید

وجود یک تابلو که طرح یک اسب روی آن کشیده شده است، نقطه کانونی و منحصر به فرد این دکوراسیون اتاق غذاخوری است. درب ورودی اتاق نیز به روی فضای سرسبز طبیعی باز می شود که همین مورد را می توان زیباترین مشخصه دکوراسیون این اتاق غذاخوری دانست. از دیگر نکته هایی که در این محیط دیده می شود، وجود یک مبل راحتی در پشت میز ناهارخوری و کنار صندلی هاست. این اتاق از نظر ظرافت و زیبایی در سطح خوبی قرار دارد و الگوی مناسبی برای کسانی است که به دنبال فضایی شیک و راحت جهت صرف غذا هستند.

فضای خود را شخصی کنید - دکوراسیون اتاق غذاخوری
فضای خود را شخصی کنید

 

 

اضافه کردن عناصر طبیعی به دکوراسیون اتاق غذاخوری

یکی از ایده هایی که دکوراسیون اتاق غذاخوری را سرزنده و شاداب می کند، استفاده از عناصر طبیعی است. گلدان های کوچک، گل های تزئینی و گیاهان آپارتمانی می تواند گزینه خوبی برای قرار دادن روی میز ناهارخوری باشد.

اضافه کردن عناصر طبیعی به دکوراسیون اتاق غذاخوری
اضافه کردن عناصر طبیعی به دکوراسیون اتاق غذاخوری

 

دکوراسیون چوبی و بطری های نوشیدنی

این خانه با دکوراسیون چوبی و لامپ ها و شمع های روشن داخلش، به یک محیط استثنائی برای صرف غذا تبدیل شده است. همچنین در پشت میز و کمد دیواری، بطری های نوشیدنی در قفسه هایی قرار گرفته است؛ استفاده از این بطری ها همیشه باعث زیباترشدن دکوراسیون اتاق غذاخوری می شود.

دکوراسیون چوبی و بطری های نوشیدنی - دکوراسیون اتاق غذاخوری
دکوراسیون چوبی و بطری های نوشیدنی

 

طراحی دکوراسیون خانه و اتاق خواب توسط شرکت معماریان

شرکت معماری و طراحی دکوراسیون معماریان، با تکیه بر مهندسین و دکوراتورهای مجرب و کارکشته خود در حوزه دکوراسیون و با دارا بودن ده ها نمونه کار موفق در زمینه های مختلف طراحی دکوراسیون و معماری پروژه های ساختمانی، مجری و ایده پرداز صفر تا صد پروژه های معماری خانه و اتاق خواب های شما می باشد. طراحی داخلی، خرید و بکارگیری ملزومات مدرن و جذاب و همچنین ایده پردازی برای اجرای دکوراسیون خانه و اتاق خواب، بخش کوچکی از خدمات گسترده ای است که در شرکت معماریان ارائه می شود.

این خدمات، توسط پرسنل با تجربه با نظارت مستقیم مهندس آریان انجام می پذیرد. شایان ذکر است در طول این سال ها، شرکت آریان با مشتریان زیادی همکاری داشته است و در طول این مدت، سعی در ارائه بهترین نتیجه و جلب رضایت کارفرمایان بوده که با عنایت به لطف خدا، تا حدود زیادی در این راه موفق بوده است.

تماس با شرکت معماریان

شرکت معماریان، یکی از با سابقه ترین شرکت های معماری و طراحی دکوراسیون در کشور است. شما بازدیدکننده گرامی اگر مایل به همکاری با شرکت ما بوده و یا پیشنهاد پروژه ای دارید، می توانید با شماره دفتر مرکزی ما تماس گرفته و با اپراتورهای ما در ارتباط باشید. همچنین اگر پیشنهاد، انتقاد و یا مشکلی راجع به این مطلب و دیگر مطالب سایت در نظر دارید، و یا قصد ارسال پروژه جدیدی را به ما دارید، از طریق لینک تماس با ما به اطلاع ما برسانید.

این مقاله، به صورت اختصاصی در تحریریه شرکت معماریان تهیه شده است. از اینکه تا پایان همراه ما بودید از شما متشکریم؛ شما می توانید از مقالات دیگر سایت نیز دیدن نمایید و در صورت نیاز به همکاری، از طریق لینک های موجود با ما در ارتباط باشید.

منبع: hgtv

اینستاگرام معماری آریان

علیرضا شاکری

عضو گروه تولید محتوا معماریان و علاقه مند به علم دکوراسیون و طراحی داخلی

اضافه کردن نظر