معماریان مگ

طراحی دکوراسیون مغازه لوازم آرایشی بهداشتی

طراحی دکوراسیون مغازه لوازم آرایشی بهداشتی
طراحی دکوراسیون مغازه لوازم آرایشی بهداشتی

طراحی دکوراسیون مغازه لوازم آرایشی بهداشتی | دکوراسیون داخلی فروشگاه آرایشی بهداشتی

طراحی دکوراسیون مغازه لوازم آرایشی بهداشتی یکی از آن موضوعات جالبی است که می توان در زمینه طراحی دکوراسیون به آن پرداخت. از آن جا که اکثر زنان مشتریان این نوع مغازه ها را تشکیل می دهند، بنابرین طراحی دکوراسیون مغازه لوازم آرایشی بهداشتی بسیار حائز اهمیت است که ما در این مقاله از سایت به آن اشاره کرده ایم. از شما همراهان همیشگی سایت معماریان دعوت می کنیم تا پایان همراه ما بوده و اگر نظری داشتید از طریق بخش نظرات به گوش ما برسانید.

 

مقدمه ای بر طراحی دکوراسیون مغازه لوازم آرایشی بهداشتی

اگر شما، از جمله کسانی هستید که در فکر باز کردن و راه اندازی یک مغازه لوازم آرایشی فروشی هستید، بایستی به موقعیت مکانی مغازه خود در اولین وهله توجه کنید. موقعیت مکانی مغازه لوازم آرایشی بهداشتی باید به شکلی باشد که دسترسی به آن آسان بوده و رفت و آمد نیز به اندازه کافی در آن صورت پذیرد. پس از بررسی این مورد و افتتاح مغازه لوازم آرایشی بهداشتی، طراحی دکوراسیون و فضای داخلی مغازه، قدم دومی است که لازم است بردارید.

مغازه های لوازم آرایشی و بهداشتی، نیازمند دکوراسیون خاصی هستند که متناسب با شرایط و محصولات آن فروشگاه باشد. طراحی دکوراسیون مغازه لوازم آرایشی بهداشتی شیک و مدرن، جزو الزاماتی است که رعایت آن باعث افزایش فروش و جذب مشتریان به مغازه می شود.

دکوراسیون داخلی فروشگاه آرایشی بهداشتی (1)
دکوراسیون داخلی فروشگاه آرایشی بهداشتی (1)

 

دکوراسیون داخلی فروشگاه آرایشی بهداشتی (2)
دکوراسیون داخلی فروشگاه آرایشی بهداشتی (2)

 

 

ایده های جذاب و کاربردی برای طراحی دکوراسیون مغازه لوازم آرایشی بهداشتی

ایده های مختلفی برای چیدمان داخلی مغازه های فروش لوازم بهداشتی و آرایشی وجود دارد. با سایت معماریان همراه شوید تا برخی از این ایده ها را به شما نشان دهیم.

در طراحی دکوراسیون مغازه لوازم آرایشی بهداشتی، نور کافی، آینه هایی جذاب و با کیفیت، صندلی های زیبا و ویترین جامع و کامل، از جمله مواردی است که باید در نظر گرفته شود. دکوراسیون مغازه لوازم آرایشی بهداشتی بایستی تمیز و مرتب باشد تا مشتری هنگام ورود به مغازه، با سردرگمی مواجه نشود. ترتیب بندی لوازم آرایشی به تفکیک برند، رنگ، جنس و غیره نیز از جمله کار هایی است که برای ایجاد نظم و ترتیب در مغازه می توان انجام داد. چسباندن قیمت محصولات به اشکال مختلف روی آن ها نیز، می تواند کاربردی باشد.

 

 

به دنبال یک شرکت معتبر برای طراحی دکوراسیون مغازه لوازم آرایشی بهداشتی هستید؟

می توانید روی کمک دکوراتور های آریان حساب باز کنید!

برای تماس با مشاورین ما به صورت رایگان، کلیک شود

044-33472342

 

تاثیر رنگ در طراحی دکوراسیون مغازه لوازم آرایشی بهداشتی

برای اینکه فضایی جذاب تر و عامه پسندانه تر برای جذب مشتریان به داخل فروشگاه داشته باشید، می توانید از درب های اتوماتیک شیشه ای به جای ویترین های بزرگ و جاگیر استفاده کنید. علاوه بر اینها ابتکار عمل و خلاقیت در طراحی لازمه هر فروشگاه یا مغازه است که باعث جلب نظر مشتری می شود. برای مثال، می توان برای طراحی دکوراسیون مغازه لوازم آرایشی بهداشتی از میز های ویترین دار جزیره ای در وسط مغازه استفاده کرد. در این میز ها می توان لوازم آرایشی را قرار داد؛ قرار دادن یک آینه روی این میز هم می تواند محلی برای تست لوازم آرایشی باشد.

طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه آرایشی و بهداشتی (1)
طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه آرایشی و بهداشتی (1)

 

طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه آرایشی و بهداشتی (2)
طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه آرایشی و بهداشتی (2)

 

 

با رعایت این نکات، دکوراسیون مغازه شما جذاب تر می شود

یک فضای مدرن و یک طراحی دکوراسیون مغازه لوازم آرایشی بهداشتی جذاب، علاوه بر زیبایی دکوراسیون می تواند یک خرید لذت بخش و خوب را برای مشتریان مغازه فراهم آورد. فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی، از آن دست شغل هایی است که محصولات در آن بایستی به خوبی نمایش داده شود. با در نظر گرفتن این نکته که بیشتر مشتریان این گونه مغازه ها، دختران و پسران جوان هستند، بنابر این استفاده از ملزومات امروزی و مدرن در طراحی دکوراسیون مغازه لوازم آرایشی بهداشتی امری حیاتی به شمار می رود. در قسمت پایین، نکات و ایده هایی را ذکر کرده ایم که می تواند راهنمای خوبی برای بهتر شدن دکوراسیون مغازه لوازم آرایشی بهداشتی فروشی شما باشد.

ایده های جذاب تر شدن دکوراسیون مغازه لوازم آرایشی بهداشتی

  • قرار دادن بنر یا پوستر های تبلیغاتی که از نظر رنگ بندی با آن محصول همخوانی دارد، می تواند ایده خوبی برای پر کردن دیوار رو به رویی مغازه شما باشد.
  • تعبیه محلی برای تست رایگان لوازم آرایشی، از لازمه های هر فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی فروشی می باشد.
  • قرار دادن محصولات در دسته های یکسان و مرتب؛ مثلا مداد چشم ها در یک بخش، پنکک ها در بخش دیگر و به همین شکل.
  • استفاده از رنگ بندی های مختلف در طراحی دکوراسیون مغازه لوازم آرایشی بهداشتی؛ به گونه ای که برای بخش های مختلف مغازه که در آن محصولات برند های گوناگون وجود دارد، رنگ جداگانه ای در نظر گرفته شود. مثلا دیوار پس زمینه عطر و ادکلن ها، بنفش باشد یا دیوار پس زمینه رژ لب، قرمز و زرد باشد. همچنین رنگ بندی کلی مغازه نیز، تاثیر مستقیمی با جذب و ماندگاری مشتریان در آن دارد.
  • در بیشتر موارد یک نور مشخص و یک نور پس زمینه رنگ آرایش و کیفیت آن را به خوبی نشان می دهد. بنا بر این نهایت دقت را در نورپردازی مغازه خود به کار ببرید.
  • لوازم آرایشی و بهداشتی که قیمت های بالایی دارند، در تعداد کم نمایش داده شوند. همچنین محلی که این محصولات در آن قرار می گیرند نیز باید مدرن و جلب توجه کننده باشد.

 

طراحی دکوراسیون مغازه لوازم آرایشی بهداشتی (1)
طراحی دکوراسیون مغازه لوازم آرایشی بهداشتی (1)

 

طراحی دکوراسیون مغازه لوازم آرایشی بهداشتی (2)
طراحی دکوراسیون مغازه لوازم آرایشی بهداشتی (2)

 

اهمیت رنگ و ویترین در طراحی دکوراسیون مغازه لوازم آرایشی بهداشتی

در مقاله های گذشته سایت، مقاله ای بود که در آن به دکوراسیون سیسمونی فروشی اشاره کرده بودیم؛ در آن مقاله ذکر کردیم که رعایت موارد مختلف و همچنین استفاده از رنگ های جذاب می تواند کودکان و پدر مادر های آن ها را به داخل مغازه جذب و ماندنی کند. در بحث طراحی دکوراسیون مغازه لوازم آرایشی بهداشتی نیز همین مورد صدق می کند. استفاده از ایده های جالب و فانتزی در کنار بکارگیری رنگ های شاد و هیجانی، می تواند باعث توجه جوانان به فروشگاه شما شود. اگر محصولات مغازه شما اکثرا با خانوم ها در ارتباط است و بیشتر مشتریان شما را بانوان تشکیل می دهند، پس باید با شناخت سلایق ذاتی آن ها، به طراحی دکوراسیون مغازه لوازم آرایشی بهداشتی بپردازیم؛ استفاده از رنگ های مثل صورتی، زرد و بنفش که در گروه رنگ های فانتزی قرار می گیرند، می تواند ایده خوبی به شمار رود.

همچنین نصب و چیدمان ویترین مغازه آرایشی و بهداشتی فروشی نیز از دیگر نکاتی است که باید به آن توجه زیادی شود. ویترین مغازه باید به شکلی باشد که محصولات در آن با نظم و ترتیب دیده شود. از شلوغ کردن ویترین و پر کردن آن با محصولات مختلف پرهیز کنید؛ چرا که با انجام این کار، مشتری در انتخاب های خود سر در گم خواهد شد و در نهایت نمی تواند خرید موفقی داشته باشد. بکارگیری آینه نیز از دیگر نکات مهم در بحث طراحی دکوراسیون مغازه لوازم آرایشی بهداشتی می باشد. همچنین شما می توانید از کاغذ دیواری و کفپوش های مدرن و جذاب برای پوشش دیوار و سطح زمین مغازه خود استفاده کنید.

 

چکیده آنچه در مقاله طراحی دکوراسیون مغازه لوازم آرایشی بهداشتی گفته شد:

در طراحی دکوراسیون مغازه لوازم آرایشی بهداشتی، چیدمان مغازه باید طوری صورت بپذیرد که مشتری بتواند به سادگی به تمام محصولات و سمپل ها دسترسی داشته باشد و فضای کافی برای رفت و آمد و تردد را داشته باشد. ارتفاع قفسه ها، ویترین ها و میز جلوی مغازه نیز بایستی در نظر گرفته شود. قفسه بندی دکوراسیون مغازه نباید خیلی شلوغ باشد تا باعث سردرگمی خریداران نشود. یک دکوراسیون خوب و کاربردی دکوراسیونی است که در آن از تمام فضای مغازه استفاده شود.  همچنین اجناس و کالا هایی را که قابلیت فاسد شدن دارند را نباید تحت هیچ عنوانی در پشت ویترین و مقابل نور خورشید قرار داد. این گونه اجناس را در قفسه های داخلی قرار دهید. استفاده از باکس های شیشه ای دیواری برای قرار دادن محصولات تاپ و گران قیمت نیز، از دیگر ایده هایی است که می توان در نظر داشت.

معماری و طراحی دکوراسیون خانه توسط شرکت معماریان

آتلیه معماری و طراحی دکوراسیون معماریان از سال 1386 و با هدف کسب رضایت مشتری در مرحله اول پا به عرصه طراحی دکوراسیون و معماری گذاشت و تا به امروز با انجام ده ها پروژه موفق و ثبت نمونه کارهای قابل قبول ، رضایت حداکثری مشتریان خود را بدست آورده است. طراحی دکوراسیون مغازه لوازم آرایشی بهداشتی یکی از خدمات تخصصی این شرکت به شمار می رود که به وسیله کادر مجرب و کارکشته خود به مشتریانی که قصد همکاری با آن را دارند، ارائه می کند.

تماس با شرکت آریان معماری

شرکت معماریان با بیش از 10 سال سابقه موفق در زمینه معماری و طراحی دکوراسیون، طراح دکوراسیون و مجری پروژه های تخصصی خدمات طراحی دکوراسیون مغازه لوازم آرایشی بهداشتی در سرتاسر کشور عزیزمان می باشد.

شما نیز اگر از جمله افرادی هستید که مایلید با شرکت معماریان همکاری داشته باشید، یا نظر و پیشنهادی نسبت به عملکرد بخش های مختلف سایت دارید، می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.

از اینکه تا پایان این بخش از سایت، نگاه های زیبایتان را به ما هدیه داد از شما متشکریم. شما عزیزان می توانید به کمک منوی بالای سایت، از بخش های دیگر سایت نیز بازدید نمایید.

اینستاگرام معماری آریان

علیرضا شاکری

عضو گروه تولید محتوا معماریان و علاقه مند به علم دکوراسیون و طراحی داخلی

اضافه کردن نظر