معماریان مگ

دکوراسیون ماه تولد شما چه ویژگی هایی دارد؟

دکوراسیون ماه تولد
دکوراسیون ماه تولد

دکوراسیون ماه تولد | دکوراسیون ماه های سال | طالع بینی ماه تولد

دکوراسیون ماه تولد می تواند طالع بینی ماه تولد را برای سبک دکوراسیون و ویژگی های آن بررسی کند. در این مطلب به بررسی دکوراسیون ماه های سال شمسی پرداخته ایم.

 

مقدمه ای بر دکوراسیون ماه های سال

ماه تولد، نشان دهنده بسیاری از ویژگی های شخصیتی افراد است. کسانی که به طالع بینی ماه تولد اعتقاد داشته باشند، تاثیرات آن را در زندگی شان احساس خواهند کرد. در این مطلب قصد دارید ارتباط بین طالع بینی ماه تولد و دکوراسیون را در قالب دکوراسیون ماه تولد خدمت شما عزیزان بیان کنیم. تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

 

دکوراسیون ماه فروردین

دکوراسیون ماه فروردین
دکوراسیون ماه فروردین

 

فروردین اولین ماه از سال و فصل بهار می باشد. متولدین فروردین، به قدرتمندی و پایداری شهره هستند. بنابراین دکوراسیون خانه افرادی که متولد ماه فروردین اند، نوعی انعکاس از ویژگی های شخصیتی اینگونه افراد می باشد. دکوراسیون ماه تولد فروردین، از عناصر پایدار مثل فلز به صورت گسترده ای در خود بهره می برد. همچنین زیبایی و جلوه شیک این نوع دکوراسیون، به قدری مهم و ویژه است که در اولویت اول قرار می گیرد. جالب است بدانید در طالع بینی ماه تولد فروردین، رنگ قرمز یکی از رنگ هایی است که می بایست از آن اجتناب کرد. بنابراین سعی کنید از این رنگ در دکوراسیون داخلی تان استفاده نکرده و به جای آن، رنگ هایی مثل سبز و سفید را به کار بگیرید.

 

دکوراسیون ماه اردیبهشت

دکوراسیون ماه اردیبهشت
دکوراسیون ماه اردیبهشت

 

متولدین اردیبهشت ماه، افرادی خاکی و ساده هستند که معمولا نشست و برخواست با آن ها، دل نشینی خاصی دارد. این افراد از روحیات عاشقانه و رمانتیک زیادی برخوردار بوده و عشق یک عامل مهم در زندگی آن ها به شمار می رود. همین خصوصیات، باعث شده است دکوراسیون ماه اردیبهشت دکوری رمانتیک و دوست داشتنی باشد. رنگ هایی که افراد متولدین این ماه در طالع بینی به آن ربط داده شده اند، رنگ هایی مثل قرمز، نارنجی و صورتی هستند. این رنگ ها، باعث ایجاد تعادل و جذابیت در دکوراسیون ماه تولد اردیبهشت شده و می تواند انتخاب خوبی برای ملزومات شما به شمار روند.

 

دکوراسیون ماه خرداد

دکوراسیون ماه های سال - خرداد
دکوراسیون ماه های سال – خرداد

 

افرادی که در ماه خرداد به دنیا آمده اند، معمولا در انتخاب دکوراسیون خانه شان دچار اشتباه و تردید می شوند. این تردید به ویژگی های ذاتی اشخاصی متولد ماه خرداد بر می گردد؛ از این رو، افراد خردادماهی معمولا از ترکیب سبک سنتی و مدرن در دکوراسیون استفاده می کنند. در طالع بینی این ماه آمده است رنگ های سفید، خاکستری و نقره ای بهترین رنگ هایی هستند که افراد متولد خریداد می توانند در زندگی روزمره از آن ها استفاده کنند.

 

دکوراسیون ماه تیر

دکوراسیون ماه تیر
دکوراسیون ماه تیر

 

تیرماهی ها، معمولا افرادی صلح طلب و آرام هستند. از این رو دکوراسیون متولدین تیر دکوراسیونی آرامش بخش و دنج است. مبل های راحتی، فرش های نرم و راحت، نورپردازی استاندارد و کافی و استفاده از وسایلی که راحتی بیشتری را برای افراد به ارمغان می آورند (مثل کوسن) از ویژگی های بارز دکوراسیون ماه تولد تیر است. رنگ هایی که برای متولدین این ماه شانس و خوشبختی به همراه دارد، آبی فیروزه ای و قرمز است. این رنگ ها با قرار گرفتن در کنار رنگ سفید می توانند یک ترکیب عالی را در خانه شما ایجاد نمایند.

 

دکوراسیون ماه مرداد

دکوراسیون ماه مرداد
دکوراسیون ماه مرداد

 

مرداد ماهی ها افرادی رک، فعال و بسیار پرانرژی هستند که شخصیتی خاص دارند. این ویژگی های خاص شخصیتی را می توان به طور کامل در دکوراسیون این ماه احساس کرد. استفاده از رنگ مشکی و ملزومات عجیب و غریب و بکارگیری ایده هایی به دور از انتظار، تنها گوشه ای ویژگی های دکوراسیون ماه تولد مرداد است. رنگ بژ، رنگی است که در طالع بینی این ماه به آن توجه زیادی شده است.

 

دکوراسیون ماه شهریور

دکوراسیون ماه های سال - شهریور
دکوراسیون ماه های سال – شهریور

 

شهریوری ها، افرادی کمال گرا و فعال هستند که همیشه به دنبال بهترین ها برای خود می باشند. دکوراسیون ماه شهریور، دکوراسیونی است که گلچین شده ها را در آن مشاهده خواهید کرد. ترس از تغییر و ایجاد تحولات شاید تنها نقطه منفی در ویژگی افراد متولد شهریور باشد. به همین دلیل، اگر متولد این ماه هستید سعی کنید پایتان را از چهارچوب هایی که برای خود تعیین کرده اید فراتر گذاشته و از رنگ ها و ایده های متنوع تری استفاده نمایید. در طالع بینی رنگ این ماه آمده است آبی فیروزه ای و سبز بهترین رنگ هایی هستند که با شخصیت افراد متولد ماه شهریور همخوانی دارد.

 

دکوراسیون ماه مهر

دکوراسیون ماه مهر
دکوراسیون ماه مهر

 

مهر اولین ماه از فصل پاییز است. پاییز فصل عاشقان است و کسانی که در روزهای ابتدایی این فصل متولد می شوند، افرادی مهربان و عاشق هستند. مهرماهی ها افرادی دوست داشتنی و متعادل بوده و دارای شخصیت پایداری می باشند. این ویژگی ها، در دکوراسیون خانه متولدین مهر نیز دیده می شود. به گونه ای که استفاده از چوب به عنوان یک عنصر دل نشین و عنصری که ایجاد احساس صمیمیت می کند را می توان به طور واضح مشاهده کرد. همچنین، رنگ هایی مثل رنگ طلایی و برنزی که از گرمای خاصی بهره مند می باشند در دکوراسیون ماه تولد مهر ملموس است.

 

دکوراسیون ماه آبان

دکوراسیون ماه آبان
دکوراسیون ماه آبان

 

راحتی، آرامش و جذابیت در کنار فضایی لوکس و مدرن که از تمام استانداردهای روز دنیا پیروی می کند، ویژگی دکوراسیون ماه تولد آبان است. افراد متولد این ماه، سه رنگ را در طالع بینی خود به عنوان رنگ شانس یا رنگ خوشبختی می بینند. آبی، سفید و سیاه. این سه رنگ ترکیب خوبی را در دکوراسیون ایفا می کنند و می توان انتظار داشت دکوراسیون خانه افرادی که متولد ماه آبان هستند، دکوری لوکس باشد که در آن از مبلمان راحتی سفید و ملزومات دیگری با رنگ های یاد شده استفاده شده است.

 

دکوراسیون ماه آذر

دکوراسیون ماه های سال - آذر
دکوراسیون ماه های سال – آذر

 

آذرماهی ها، افرادی مغرور، فردگرا و آزادی طلب هستند که شیوه زندگی و تفکر خاصی را دارند. اگر بخواهیم خانه ای ایرانی را در نظر بگیریم که به دست متولدین آذر طراحی دکوراسیون شده است، اقلامی همچون فرش و گلیم های سنتی، میزهای قدیمی و مبلمان منبت کاری شده استیل و پارچه های طرح دار و گلدار را مشاهده خواهیم کرد. متولدین این ماه همیشه به دنبال تغییر هستند از این رو نمی توان یک حالت یکسان برای تمام دکوراسیون های ماه آذر در نظر گرفت. بلکه ممکن است هر لحظه ایده های جدید و هر آن طرح های جدیدتری را در خانه متولدین این ماه شاهد باشیم. در طالع بینی افراد متولد این ماه آمده است که رنگ های قرمز، نارنجی و سبز رنگ های خوش یمنی برایشان خواهد بود.

 

دکوراسیون ماه دی

دکوراسیون ماه دی
دکوراسیون ماه دی

 

رویکرد خاص و عاقلانه ای که متولدین دی نسبت به مشکلات روزمره و زندگی شان دارند، باعث شده از آن ها انتظار یک دکوراسیون متعادل و هدفمند را داشته باشیم. این افراد شباهت زیادی با آذر ماهی ها داشته و در برخی ویژگی ها یکسان هستند. معمولا کسانی که در این ماه به دنیا می آیند، افرادی مصمم و نترس بوده و هراسی از روبرو شدن با ایده های جدید و تغییرات اساسی ندارند. بنابراین نمی توان نقص و مشکلی را به صورت مدت دار در شخصیت یا دکوراسیون خانه آن ها مشاهده کرد. در طالع بینی افراد متولد ماه دی آمده است رنگ سبز و آبی بهترین رنگ برای آن ها است. بنابراین پیشنهاد می کنیم اگر می خواهید انرژی بهتری را در خانه تان تجربه کنید، استفاده از این دو رنگ را فراموش نکنید.

 

دکوراسیون ماه بهمن

دکوراسیون ماه بهمن
دکوراسیون ماه بهمن

 

برهم زدن قوانین، ویژگی متولدین بهمن است. این ویژگی باعث شده استفاده از ایده های خلاقانه و به نوعی شکستن اصول مرسوم دکوراسیون، در دکوراسیون این ماه دیده شود. بهمن ماهی ها در خانه هایشان از طرح های نوستالژیک و مبتکرانه استفاده می کنند و هر لحظه باید منتظر یک غافلگیری در دکوراسیون این ماه تولد باشید. افراد متولد بهمن، معمولا از اکسسوری های زیادی به خصوص عتیقه بهره می برند که این موضوع می تواند یک ویژگی منحصر به فرد برای دکوراسیون ماه تولد بهمن به شمار رود.

 

دکوراسیون ماه اسفند

دکوراسیون ماه های سال - اسفند
دکوراسیون ماه های سال – اسفند

 

اسفندماهی ها افرادی آرام، عاشق و احساساتی هستند. اغلب متولدین این ماه علاقه شدیدی به دریا و ساحل دارند؛ بنابراین از رنگ آبی و سفید به طور گسترده ای در دکوراسیون خانه استفاده می نمایند. همچنین، به دلیل این علاقه استفاده از پارچه های سفید و فضاهایی که آرامش در کنار احساس عشق و محبت جریان داشته باشد موارد ملموس و قابل پیش بینی در دکوراسیون ماه تولد اسفند است. اگر شما متولد اسفندماه هستید، خانه مدرن سبک مینیمال یکی از انتخاب های خوب و ایده های ناب برایتان می تواند باشد.

 

سخن پایانی

در این مطلب، نگاهی به دکوراسیون ماه های سال و ویژگی هر یک از این دکوراسیون ها داشتیم. مواردی که گفته شد، با توجه به طالع بینی هر ماه بود و ویژگی های دکوراسیون های گفته شده نیز، با ویژگی های شخصیتی افراد متولد این ماه هماهنگی داشت. از این تا پایان همراه ما بودید از شما مشتکریم.

اینستاگرام معماری آریان

علیرضا شاکری

عضو گروه تولید محتوا معماریان و علاقه مند به علم دکوراسیون و طراحی داخلی

اضافه کردن نظر