معماریان مگ

15 دکوراسیون کمد دیواری شیک و درب خلاقانه آن ها

دکوراسیون کمد دیواری
دکوراسیون کمد دیواری

دکوراسیون کمد دیواری | 15 ایده برای طراحی درب کمد دیواری | دکوراسیون کمد در اتاق خواب

دکوراسیون کمد دیواری به عنوان بخشی از خانه که در خود وسایل زیادی را نگهداری می کند، بسیار مهم می باشد. در دکوراسیون کمد دیواری درب ها بیشتر از همه چیز در چشم هستند و باید آن ها را با طرح های جالبی درست کرد. در این مقاله، 15 نمونه از بهترین های دکوراسیون کمد دیواری مدرن را به همراه درب های جذاب برایتان آماده کرده ایم. از شما همراهان عزیز و متحرم معماریان دعوت می کنیم تا پایان همراه ما بوده و اگر نظری راجع به این مقاله دارید از طریق بخش نظرات انتهای مطلب با ما در میان بگذارید.

 

درب کشویی در سبک شیک و صنعتی

درب های گیتاری، همیشه یک انتخاب بسیار عالی برای فضاهای کوچک می باشد. زیر فضای کمتری را اشغال کرده و نمایی زیباتر نیز دارد. در این دکوراسیون اتاق مردانه، یک درب کشویی فلزی، احساسی سرد و معاصر را به فضا اضافه می کند.

درب کشویی در سبک شیک و صنعتی - دکوراسیون کمد دیواری
درب کشویی در سبک شیک و صنعتی

 

 

درب های چوبی تیره برای دکوراسیون کمد دیواری

برای اینکه در فضای اتاق خود احساس آرامش و راحتی بیشتری داشته باشید، عناصر چوبی می تواند کمک زیادی به شما بکند. همچنین اگر مایلید احساس معاصر و سرد بودن را نیز به همراه راحتی داشته باشید، می توانید همانند نمونه زیر از درب های چوبی تیره برای دکوراسیون کمد دیواری خود استفاده کنید.

درب های چوبی تیره برای دکوراسیون کمد دیواری - دکوراسیون کمد دیواری
درب های چوبی تیره برای دکوراسیون کمد دیواری

 

صرفه جویی در فضا با درب های کشویی مدرن

برای جایگزین کردن درب های کشویی مرسوم با درب های دیگر، استفاده از ایده ای که در تصویر زیر نیز آن را مشاهده می کنید بسیار جادویی و الهام بخش است. در اینجا یک درب کشویی شیشه ای (به سمت داخل) وجود دارد که از فضا بسیار کم استفاده می کند. این ایده به تازگی مورد کاربرد قرار گرفته و از ایده های مدرن دکوراسیون کمد دیواری به شمار می رود.

صرفه جویی در فضا با درب های کشویی مدرن - دکوراسیون کمد دیواری
صرفه جویی در فضا با درب های کشویی مدرن

 

استفاده از پرده سفید ساده

یک پرده سفید که از بالا آویزان شده است، پوششی برای کمد دیواری این خانه می باشد و راهی عالی، ارزان و کم جا برای مخفی کردن کمدهای لباس و یا اضافه کردن فضاهای دیگر به خانه است.

استفاده از پرده سفید ساده - دکوراسیون کمد دیواری
استفاده از پرده سفید ساده

 

 

بازگشت به اصول اولیه با استفاده از درب های دو طرفه

درب های دو طرفه اولین انتخاب مردم نیستند، زیرا اغلب آنها به عنوان نمونه های قدیمی و از مد افتاده دیده می شوند و فقط یک درجه بهتر از درب های آکاردئون وحشتناک قدیمی هستند. با این حال، این درهای ساده هر دو مقرون به صرفه و عالی برای صرفه جویی در فضا هستند. علاوه بر این، رنگ سفید و تزئین گل های زیبا را در خود جای داده اند که فضای اتاق را به فضایی احساسی و فانتزی تبدیل کرده است.

بازگشت به اصول اولیه با استفاده از درب های دو طرفه - دکوراسیون کمد دیواری
بازگشت به اصول اولیه با استفاده از درب های دو طرفه

 

ایده استفاده از آینه روی درب کمد دیواری

به نظر می رسد که در این اتاق خواب، یک دیوار به صورت کامل به کمد دیواری ها اختصاص پیدا کرده است. درب های زیگزاگ و به هم پیوسته این کمد دیواری سفید رنگ و بزرگ، روی خود آینه هایی دارد که نور خورشید را بازتاب کرده و فضای کلی اتاق را بزرگتر نشان می دهد. این یعنی کمد دیواری هایی که خود فضای زیادی از اتاق را اشغال کرده اند، باعث بزرگتر دیده شدن دکوراسیون اتاق خواب می شوند.

ایده استفاده از آینه روی درب کمد دیواری - دکوراسیون کمد دیواری
ایده استفاده از آینه روی درب کمد دیواری

 

طراحی آسیایی مینیمالیستی برای کمد دیواری

درهای چوبی و سفارشی، ظاهر بی نظیر شرقی و جذابی را در این اتاق خواب آرام و ساکت ایجاد کرده است. دکوراسیون مینیمالیستی این خانه، با وجود کابینت های ساده با درب های چوبی زیبا و مدرن، اثری هنری است که بودن در آن آرزوی هرکسی است.

طراحی آسیایی مینیمالیستی برای کمد دیواری - دکوراسیون کمد دیواری
طراحی آسیایی مینیمالیستی برای کمد دیواری

 

 

برای طراحی دکوراسیون کمد دیواری اتاق تان به کمک نیاز دارید؟

دکوراتورهای شرکت معماریان در خدمت شما هستند

برای تماس با مشاورین ما به صورت رایگان، کلیک کنید

044-33472342

 

درب شیشه ای کشویی

یک محافظ عالی، درب کمد دیواری این اتاق را تشکیل می دهد. این محافظ کشویی با کشیده شدن به چپ و راست باز و بسته می شود و نه تنها فضای زیادی را اشغال نمی کند، بلکه هماهنگی خوب و مناسبی با دکوراسیون کلی اتاق و رنگ و ملزوماتی که در آن بکار رفته است دارد.

درب شیشه ای کشویی - دکوراسیون کمد دیواری
درب شیشه ای کشویی

 

مربع های فلزی روی درب اتاق خواب

مربع هایی که درب این کمد دیواری را پوشش داده اند، از جنس فلز بوده و ایده ای نسبتا تجملاتی و گران قیمت به شمار می رود. انتخاب این سبک از درب ها، عمق و نفوذ خاصی را به فضا داده و وجود نور را جلوه دار می کند.

مربع های فلزی روی درب اتاق خواب - دکوراسیون کمد دیواری
مربع های فلزی روی درب اتاق خواب

 

پرده در کمد دیواری

اگر چه استفاده از پرده برای درب و پوشش کمد دیواری نمی تواند کمک زیادی به محافظت از عناصر درونی کمد بکند، اما نکته ای که وجود دارد این است که استفاده چنین پرده هایی، راحت و آسان است؛ به علاوه پرده سفید و ساده که سرتاسر کمد را می پوشاند، هماهنگی خوبی با سایر ملزومات اتاق دارد و فضا را صمیمی تر و دلنشین تر کرده است.

پرده در کمد دیواری - دکوراسیون کمد دیواری
پرده در کمد دیواری

 

 

رنگین کمان در دکوراسیون کمد دیواری

درب های سفید ساده با رنگ های پر جنب و جوش فانتزی، در این فضای معاصر به وضوح دیده می شود. تختخواب آبی و فرش جالب قرمز رنگی که الگویی دایره دایره دارد، در این اتاق خواب خود نمایی می کند. استفاده از رنگی خنثی مثل طوسی برای کف و دیوارهای این اتاق، اجازه می دهد رنگ های فانتزی تر جلوه بیشتری به خود بگیرند.

رنگین کمان در دکوراسیون کمد دیواری - دکوراسیون کمد دیواری
رنگین کمان در دکوراسیون کمد دیواری

 

درب شیشه ای مات

یک جفت درب شیشه ای مات، ورودی چشم نوازی را به این کمد دیواری بزرگ و بی نظیر می دهد. در هنگام بسته شدن، درب های این کمد دیواری به آرامی و بدون کوچکترین صدا یا ضربه ای بسته شده و در حالی که اجازه ورود نور به فضای داخل کمد را می دهد، از ملزومات محافظت می کند.

درب شیشه ای مات - دکوراسیون کمد دیواری
درب شیشه ای مات

 

بازی با الگوها در درب کمد دیواری

یک الگوی ظریف، عمق و بافت را به این فضای فوق العاده جذاب زنانه اضافه می کند. درخشش فلزی که در درب های این کمد دیواری به کار رفته است، وجود نور را نشان می دهد و احساس شیک و تجملاتی ای را در این اتاق خواب مدرن به وجود می آورد.

بازی با الگوها در درب کمد دیواری - دکوراسیون کمد دیواری
بازی با الگوها در درب کمد دیواری

 

 

پوشش خفیف برای دکوراسیون کمد دیواری

استفاده از این ایده برای درب کمد دیواری، برای اتاق خواب بچه ها بسیار عالی است. آن ها می توانند پشت این پرده ها پنهان شوند، بازی کنند و آن را به راحتی کنار زده تا وسیله مورد نیاز خود را از قفسه ها بردارند. این ایده می تواند از آشفتگی و همچنین اشغال فضا در اتاق خواب کودک شما جلوگیری کند.

پوشش خفیف برای دکوراسیون کمد دیواری - دکوراسیون کمد دیواری
پوشش خفیف برای دکوراسیون کمد دیواری

 

درب کمد دیواری با طرح و الگوی هنری

درب کمد دیواری، یک مکان عالی و دنج برای سرگرم شدن و امتحان کردن الگوها و حتی طرح های هنری است. برای مثال، دکوراسیون کمد دیواری در این اتاق خواب به وسیله دربی که طرح سه گل روی آن نقش بسته، حالتی منحصر به فرد پیدا کرده است. این ایده کلاسیک را شما عزیزان می توانید با طرح های مورد علاقه خود در اتاق خواب پیاده کنید.

درب کمد دیواری با طرح و الگوی هنری - دکوراسیون کمد دیواری
درب کمد دیواری با طرح و الگوی هنری

 

طراحی دکوراسیون خانه و اتاق خواب توسط شرکت معماریان

شرکت معماری و طراحی دکوراسیون معماریان، با تکیه بر مهندسین و دکوراتورهای مجرب و کارکشته خود در حوزه دکوراسیون و با دارا بودن ده ها نمونه کار موفق در زمینه های مختلف طراحی دکوراسیون و معماری پروژه های ساختمانی، مجری و ایده پرداز صفر تا صد پروژه های معماری خانه و اتاق خواب های شما می باشد. طراحی داخلی، خرید و بکارگیری ملزومات مدرن و جذاب و همچنین ایده پردازی برای اجرای دکوراسیون خانه و اتاق خواب که دکوراسیون کمد دیواری نیز قسمتی از آن می باشد، بخش کوچکی از خدمات گسترده ای است که در شرکت معماریان ارائه می شود.

این خدمات، توسط پرسنل با تجربه با نظارت مستقیم مهندس آریان انجام می پذیرد. شایان ذکر است در طول این سال ها، شرکت معماریان با مشتریان زیادی همکاری داشته است و در طول این مدت، سعی در ارائه بهترین نتیجه و جلب رضایت کارفرمایان بوده که با عنایت به لطف خدا، تا حدود زیادی در این راه موفق بوده است.

تماس با شرکت آریان معماری

شرکت معماری آریان، یکی از با سابقه ترین شرکت های معماری و طراحی دکوراسیون در کشور است. شما بازدیدکننده گرامی اگر مایل به همکاری با شرکت ما بوده و یا پیشنهاد پروژه ای دارید، می توانید با شماره دفتر مرکزی ما تماس گرفته و با اپراتورهای ما در ارتباط باشید. همچنین اگر پیشنهاد، انتقاد و یا مشکلی راجع به این مطلب و دیگر مطالب سایت در نظر دارید، و یا قصد ارسال پروژه جدیدی را به ما دارید، از طریق لینک تماس با ما به اطلاع ما برسانید.

این مقاله، به صورت اختصاصی در تحریریه شرکت معماریان تهیه شده است. از اینکه تا پایان همراه ما بودید از شما متشکریم؛ شما می توانید از مقالات دیگر سایت نیز دیدن نمایید و در صورت نیاز به همکاری، از طریق لینک های موجود با ما در ارتباط باشید.

منبع: hgtv

اینستاگرام معماری آریان

علیرضا شاکری

عضو گروه تولید محتوا معماریان و علاقه مند به علم دکوراسیون و طراحی داخلی

اضافه کردن نظر