معماریان مگ

‌بهترین ایده های برای دکوراسیون اطراف تلویزیون

دکوراسیون اطراف تلویزیون
دکوراسیون اطراف تلویزیون

دکوراسیون اطراف تلویزیون | ایده های جذاب و آسان برای فضای اطراف میز تلویزیون

دکوراسیون اطراف تلویزیون از آن جهت که جزو نقاط کانونی و اثر گذار است، از اهمیت بالایی برخوردار می‌ باشد. برای تزئین فضای دکوراسیون اطراف تلویزیون ایده های مختلفی وجود دارد. در این مطلب، ما به شما ایده هایی که هم از نظر زیبایی و هم از نظر‌ کاربردی در‌ فضای دکوراسیون اطراف تلویزیون تاثیرگذارند را معرفی کرده ایم. ‌از شما بازدیدکننده محترم سایت معماریان دعوت می کنیم تا پایان مقاله “دکوراسیون اطراف تلویزیون” همراه ما باشید و در صورت داشتن نظر، پیشنهاد و یا نقدی راجع به این مطلب، از طریق فرم انتهای صفحه به اطلاع ما برسانید.

مقدمه ای بر دکوراسیون اطراف تلویزیون

میز تلویزیون یکی از مکان های خوب و کاربردی در منزل است که تلویزیون روی آن قرار می گیرد. این مکان از جمله مکان هایی است که جلب توجه زیادی می کند از این رو فضایی که در اطراف آن وجود دارد، فضای بسیار خوبی برای نصب وسایل تزئینی می باشد. ایده های جالب زیادی وجود دارد که به کمک آن می توانید دکوراسیون اطراف تلویزیون را به شکل خوبی صورت دهید. در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا شما را با ایده هایی جذاب و آسان آشنا کنیم. به کمک این ایده ها، می توانید یک فضای دلنشین و خوب برای محیط اطراف TV خانه تان ایجاد نموده و‌‌ سطح دکوراسیون خود را ارتقا دهید.

 

نمایشگاه تابلوهای مورد علاقه شما روی دیوار

اگر تلویزیون شما از جمله تلویزیون های دیواری است، می توانید از ایده گالری دیواری استفاده نمایید. برای ایجاد یک گالری دیواری، به چند تابلو زیبا و ساده نیازمندید. این تابلوها را روی دیوار با کمک میخ یا نگهدارنده های دیگر چسبانده و یک فضای فوق العاده ایجاد کنید. شما برای زیباتر کردن دکوراسیون اطراف تلویزیون، می توانید از قفسه و شلف نیز استفاده کنید. تابلوهای خانوادگی ‌و تابلوهای نقاشی خود، یا اقلام دکوری مثل مجمسمه و غیره را روی این قفسه ها قرار دهید. اگر قصد ایجاد گالری دیواری دارید بهتر است پس زمینه دیوارتان را سفید کنید. پس زمینه های تیره و رنگ های فانتزی، ایده های خیلی جالبی نیستند و ممکن است چشم شما را بزنند. در هر صورت، ایجاد نمایشگاهی از تابلوهای مورد علاقه تان کنار تلویزیون، بسیار خوب و جذاب می باشد.

نمایشگاه تابلوهای مورد علاقه شما روی دیوار - دکوراسیون اطراف تلویزیون
نمایشگاه تابلوهای مورد علاقه شما روی دیوار – دکوراسیون اطراف تلویزیون

 

نصب چراغ های تزئینی روی دیوار

اگر به دنبال ایجاد فضایی شیک و مدرن در محیط اطراف تلویزیون خود هستی، میتوانید از لامپ های دیواری نیز استفاده نمایید. این لامپ ها در رنگ ها و طرح های مختلفی در بازار موجود است وهر شخص ‌با توجه به سلیقه و ویژگی های دکوراسیون خانه خود، می تواند از آن ها استفاده کند. چراغ هایی ریسه مانند نیز، ایده های خوبی برای قرار گرفتن در قسمت اطراف میز تلویزیون شما هستند که در حانه عروس و دامادها، بیشتر و بهتر کاربرد دارند.

نصب چراغ های تزئینی روی دیوار - دکوراسیون اطراف تلویزیون
نصب چراغ های تزئینی روی دیوار – دکوراسیون اطراف تلویزیون

 

 

ایجاد حال و هوای قدیمی در‌فضای اطراف تلویزیون

یکی از ایده های جالبی که برای دکوراسیون اطرا‌ف تلویزیون می توانید از‌ آن بهره ببرید، استفاده از عناصر قدیمی است. بکارگیری میز تلویزیونی با شرح و سبک چوب قدیمی و قرار دادن دکوری ها و مجسمه های ‌چوبی روی آن و یا قرار دادن تابلوهای قدیمی و اقلام تزئینی که به نوعی نمایانگر گذشته است این ایده را کامل می کند. در این صورت، حس و حال خانه شما بسیار عوض شده و سبک روستیک در خانه شما ایجاد می شود.

ایجاد حال و هوای قدیمی در‌فضای اطراف تلویزیون - دکوراسیون اطراف تلویزیون
ایجاد حال و هوای قدیمی در‌فضای اطراف تلویزیون – دکوراسیون اطراف تلویزیون

 

استفاده از شمع و گل برای دکوراسیون اطراف تلویزیون

اگر میخواهید دکوراسیون اطراف تلویزیون تان را کمی‌ رمانتیک و عاشقانه تر کنید، از تعدادی شمع و جاشمعی جذاب در کنار گل های طبیعی و مصنوعی استفاده نمایید. این ایده برای خانه نو عروس دامادها بسیار خوب و کاربردی می باشد و می تواند تجربه زندگی در یک فضای آرامش بخش عاشقانه را برای شما به ارمغان بیاورد. همچنین می توانید با استفاده از یک قفسه روی دیوار، تعدادی شمع و گل در کنار هم قرار داده و فضا را جذاب کنید.

استفاده از شمع و گل برای دکوراسیون اطراف تلویزیون
استفاده از شمع و گل برای دکوراسیون اطراف تلویزیون

 

 

به دنبال یک مرکز مطمئن جهت طراحی دکوراسیون اتاق پذیرایی تان هستید؟

مهندسین شرکت معماریان در خدمت شما هستند

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن تماس حاصل نمایید

044-33472342

 

دکوراسیون اطراف تلویزیون در خانه های کوچک

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که خانه نقلی و جمع و جوری دارید که نمی توانید‌ به سادگی تمام وسایل را در بخش های مختلف آن قرار دهید، می‌توانید از دکوراسیون فضای اطراف میز تلویزیون به عنوان محلی برای نگهداری وسایل استفاده کنید. مثلا کشوهای میز تلویزیون کشودار، مکان خوبی برای گذاشتن خرت و پرت های کوچک است؛ همچنین فضای بالای تلویزیون، محل فوق العاده ای برای نصب یک قفسه به عنوان کتابخانه می باشد. اگر میز تلویزیون شما پایه ای باشد، فضای بین پایه و زمین (مثل بعضی تخت خواب ها) می تواند محل قرار دادن وسایل های دیگر شما باشد. بدین شکل شما از فضای اطراف تلویزیون تان، بدون اینکه به دکوراسیون خانه ضربه ای بزنید یک انباری کوچک ایجاد کرده اید.

دکوراسیون اطراف تلویزیون در خانه های کوچک - دکوراسیون اطراف تلویزیون
دکوراسیون اطراف تلویزیون در خانه های کوچک – دکوراسیون اطراف تلویزیون

 

 

استفاده از باکس های دیواری و کمد دیواری

در خانه های کوچک، بهینه سازی فضاها حرف اول‌ را می زند. بسیاری از خانواده ها به دلایل مختلف در خانه های کوچک زندگی می کنند. از این رو با مشکلاتی روبرو می شوند که مهم ترین آن کمبود جا است. کمد دیواری، باکس های دیواری و هر ایده دیگری که بتواند فضاهای خانه را به حداکثر برساند، کاری است که این افراد بایستی انجام دهند. دکوراسیون اطراف تلویزیون می تواند پذیرای بسیاری از ایده ها باشد. ایده هایی که زیبایی و چشم نوازی را مقدم بر کاربردی بودن دارند. اما در بخش، ما ایده ای را به شما معرفی می کنیم که کاربرد را مقدم بر زیبایی می‌ داند.

دیوارهای اطراف میز تلویزیون معمولا بی مصرف هستند؛ از این رو می توانید باکس های دیواری را روی آن ها اجرا کنید تا علاوه بر صرفه جویی در فضا و استفاده از فضای اضافه، نمای خالی و زشت دکوراسیون اطراف تلویزیون در ذوق نزند. اگر دیوار اطراف میز تلویزیون شما نسبتا بزرگ است، به جای باکس دیواری از کمد دیواری استفاده کنید. یک کمد دیواری اضافه می تواند کمک بسیار زیادی در ایجاد نظم و ترتیب در خانه شما کند. اگر از این ایده استفاده کردید، سعی کنید آن را کمی متفاوت و زیبا کنید تا از لحاظ زیبایی در سطح پایینی قرار نداشته باشد.

استفاده از باکس های دیواری و کمد دیواری - دکوراسیون اطراف تلویزیون
استفاده از باکس های دیواری و کمد دیواری – دکوراسیون اطراف تلویزیون

 

اهمیت دکوراسیون اطراف تلویزیون

تلویزیون در خانه، عنصری است که نگاه های بسیاری را به خود جذب می کند. از این رو باید فضای اطراف آن به گونه ای باشد که وقتی یک فرد به آن نگاه کرد، احساس زیبایی و جذابیت دکوراسیون را داشته باشد. بنابراین ایده های مختلفی برای تزئین این قسمت از اتاق پذیرایی وجود دارد که در این مطلب به تعدادی از آن ها اشاره کرده ایم. ایده های مختلف دیگری نیز وجود دارد که خود شما می توانید آن را ابداع کرده و در دکوراسیون بکار ببرید. دکوراسیون اتاق پذیرایی، می تواند میزبان ایده های شخصی شما باشد.

هر شخص سلیقه و علاقه مندی های خاص خود را دارد؛ از این رو اشخاص مختلف دکوراسیون های مختلفی را برای خانه خود می پسندند. استفاده از ایده های شخصی در اتاق پذیرایی، به شما این امکان را می دهد دکوراسیونی متمایز و منحصر به فرد داشته باشید. این تمایز باعث می شود هنگامی که بازدیدکنندگان از خانه شما دیدن می کنند، احساس تکراری بودن دکور را نداشته و علاقه بیشتری به دکوراسیون داخلی خانه شما نشان دهند.

 

طراحی دکوراسیون شیک و مدرن توسط شرکت معماریان

در مقاله ای که خواندید، ایده های جذاب و کاربردی را برای زیباتر شدن و کاربردی تر شدن محیط دکوراسیون اطراف تلویزیون به شما معرفی کردیم که برخی از آنها به قدری ساده بود که خودتان هم میتوانستید آن را اعمال کنید؛ دکوراسیون و چیدمان اتاق پذیرایی از جمله بخش هایی است که زیبایی آن در دکوراسیون مدرن بسیار حائز اهمیت می باشد. کار طراحی دکوراسیون داخلی خانه، از جمله امور تخصصی است که باید به دست متخصصان این حوزه انجام شود.

اگر اشتباهی در محاسبات شما رخ دهد، کل دکوراسیون شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد. حال اگر شما جزو افرادی هستید که دوست دارید یک دکوراسیون اتاق پذیرایی خاص و فوق العاده داشته باشید، میتوانید به ما اعتماد کنید. گروه معماری و طراحی دکوراسیون داخلی معماریان با دارا بودن سالها تجربه کاری و بهره مندی از متخصصان این حوزه، مجری صفر تا صد طرح های دکوراسیون داخلی اتاق های شماست. برای ارتباط با مشاوران معماریان از شماره تلفن های درج شده روی سایت استفاده کنید.

اینستاگرام معماری آریان

علیرضا شاکری

عضو گروه تولید محتوا معماریان و علاقه مند به علم دکوراسیون و طراحی داخلی

1 نظر

  • مطالب خوبی بود ولی تصاویر مطالب ایراداتی دارد از جمله شلوغی و به حاشیه راندن خود تلویزیون, در حالی که هدف , فکر کنم, قرار دادن و تزیین اطراف تلویزیون به طوری که هنگام تماشای تلویزیون احساس آرامش و تمرکز را دست دهد, باشد.