معماریان مگ

دکوراسیون رنگ مرجانی، رنگ منتخب سال ۹۸

دکوراسیون رنگ مرجانی | دکوراسیون مرجانی | رنگ سال ۹۸

دکوراسیون رنگ مرجانی دکوراسیونی است که با استفاده از رنگ سال ۹۸ چیده شده و بسیار جذاب می باشد. در این مطلب به بررسی ویژگی های دکوراسیون مرجانی پرداخته ایم. تا پایان این مطلب همراه ما باشید تا شما را با ویژگی های دکوراسیون مرجانی بیشتر و بهتر آشنا کنیم.

 

مقدمه ای بر دکوراسیون رنگ مرجانی

رنگ مرجانی، در نگاه اول رنگی نیست که شما را وادار به استفاده از آن در دکوراسیون داخلی منزل تان کند. اما با کمی خلاقیت و سلیقه خرج کردن، از این رنگ نه تنها در فضای زندگی تان بلکه در تمام روزمره تان می توانید استفاده نمایید. رنگ مرجانی به عنوان رنگ منتخب سال ۱۳۹۸ نه تنها در دکوراسیون داخلی، بلکه در فرهنگ کلی جامعه که شامل پوشش و سبک زندگی آن ها می شود تاثیرگذار خواهد بود. ما در این مقاله از معماریان مگ، به تاثیری که رنگ مرجانی به عنوان رنگ سال ۹۸ روی دکوراسیون منازل می گذارد پرداخته ایم. تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

رنگ مرجانی در کتابخانه و کمدها
رنگ مرجانی در کتابخانه و کمدها

 

 

رنگ مرجانی چگونه به عنوان رنگ سال ۹۸ انتخاب شد؟

شاید شما هم به این فکر افتاده باشید که چرا رنگ سال ۹۸ رنگ مرجانی انتخاب شده است؟ در مقالات گذشته معماریان مگ به چگونگی انتخاب رنگ مرجانی به عنوان رنگ سال ۹۸ اشاره کرده ایم و در این بخش هم اشاره کوتاهی به این موضوع خواهیم کرد. شرکت پنتون، موسسه ای است که هرساله به صورت غیررسمی رنگ سال را بر اساس نظر کارشناسان و شرایط موجود در جامعه مشخص می کند. علت انتخاب رنگ مرجانی در سال ۹۸، صخره های مرجانی هستند که نقش زیادی در اکوسیستم زمین داشته ولی آنقدر که باید مورد توجه قرار نمی گیرند. موسسه پنتون با انتخاب این رنگ به عنوان رنگ سال ۹۸ سعی کرد کاری کند افراد توجه بیشتری به این گیاهان کنند.

رنگ مرجانی در اتاق خواب
رنگ مرجانی در اتاق خواب

 

آشنایی بیشتر با رنگ مرجانی

رنگ مرجانی، همان طور که از اسم آن پیداست به رنگ مرجان برمی گردد. مرجان ها نوعی گیاهان دریایی هستند که رنگی ما بین صورتی و نارنجی دارند. رنگ مرجانی یکی از رنگ های شاد و پرانرژی می باشد که از ابتدا جزو رنگ های پرطرفدار به حساب می آمد. این رنگ نمادی از خوشحالی، خوش بینی‌، گرما و صمیمیت میان افراد به وجود می‌ آورد. از این رنگ در قسمت های مخنلف دکوراسیون داخلی می توان استفاده کرد. دیوارها، کوسن، اتاق خواب و غیره همگی می توانند نماینده رنگ مرجانی به عنوان رنگ سال ۹۸ در دکوراسیون شما باشند. ما در وبلاگ شرکت معماریان، به عنوان یکی از مراکز به روز طراحی دکوراسیون به این موضوع پرداخته و تاثیرگذاری این رنگ را در دکوراسیون خانه های ایرانی بررسی کرده ایم.

رنگ مرجانی در اتاق ناهارخوری
رنگ مرجانی در اتاق ناهارخوری

 

رنگ مرجانی یکی از رنگ های بسیار شاد و پر انرژی است. این رنگ سرشار از انرژی مثبت و حس خوب است و به همین دلیل کسانی که از این رنگ در زندگی خود استفاده می کنند، احساس شادی و شادابی را در خود احیا خواهند کرد. این رنگ قابلیت ترکیب شدن با رنگ های زیادی را دارد. طراحان دکوراسیون داخلی معتقدند رنگ مرجانی یک رنگ ایده آل برای فصل پاییز و زمستان است. چراکه این رنگ گرمای خاصی در خود نهفته است که با استفاده از آن، فضای زندگی افراد آرامش بخش تر و راحت تر خواهد شد. اگر به دنبال زندگی شاد و فضایی پرانرژی و زیبا هستید، ما به شما استفاده از رنگ مرجانی را پیشنهاد می کنیم.

 

استفاده از رنگ مرجانی در ملزومات خانه
استفاده از رنگ مرجانی در ملزومات خانه

 

 

تغییر و تحول در دکوراسیون خانه با استفاده از رنگ مرجانی

برای ایجاد تغییر و تحولات به منظور رسیدن به دکوراسیون مرجانی نیازی نیست هزینه های زیادی را صرف دکوراسیون کنید. در این قسمت مواردی را خدمت شما عزیزان عرض کرده ایم که با در نظر گرفتن آن ها و ایجاد تغییرات در آن، می توانید رنگ مرجانی را به خوبی در دکوراسیون اعمال نمایید.

مبلمان به رنگ مرجانی
مبلمان به رنگ مرجانی

 

کوسن

کوسن ها، یک بخش کوچک از دکوراسیون هرخانه هستند که برای شروع تغییرات در چیدمان منزل بهترین پیشنهاد هستند. کوسن های رنگی معمولا از محبوبیت بیشتری نزد افراد برخوردار بوده و برای ایجاد تضاد و جذابیت بیشتر گاهی از رنگ های متضاد نیز در کوسن استفاده می شود. رنگ مرجانی، یکی از رنگ های بسیار زیبا و شیک برای کوسن مبلمان شماست. ما به شما پیشنهاد می کنیم اگر مبلمانی به رنگ طوسی، سفید یا کرم دارید، حتما از کوسن های مرجانی استفاده نمایید. چراکه ترکیب رنگ مرجانی با رنگ های گفته شده، جزو ترکیبات برتر این رنگ است.

رومیزی

رومیزی یکی از ملزومات جذاب و غیر منتظره ای است که شما می توانید آن را در رنگ مرجانی انتخاب نمایید. رومیزی های مرجانی در همه حالات با میزهایی که روی آن قرار می گیرند قابلیت هماهنگی دارند. میزهای چوبی و شیشه ای و میزناهارخوری سه مورد از بهترین میزهایی هستند که رومیزی مرجانی روی آن ها نمایی جذاب خواهد داشت.

آثار هنری

آثار هنری در خانه شامل تابلوهای نقاشی، مجسمه و تندیس ها و هر مورد دیگری است. یکی از ایده های جذابی که می توانید از آن در خانه بهره ببرید، بکارگیری آثار هنری به رنگ مرجانی است. تصاویر نقاشی به رنگ مرجانی، مجسمه هایی با رنگ مرجانی و آثار دست ساز به این رنگ، می تواند احساس آرامش و خوشبختی را در فضای شما جاری کند.

دیوار

دیوارهای هر خانه، می تواند نقش تعیین کننده ای در دکوراسیون خانه داشته باشد. رنگ بندی دیوارهای اتاق پذیرایی یکی از مواردی است که طراحان دکوراسیون روی درست اجرا شدن آن تاکید بسیاری دارند. شما می توانید با کمک دیوارها، احساس تعادل و توازن را در محیط ایجاد نمایید. اگر شما می خواهید در سال جدید، خانه ای روی مد داشته باشید و همراه با تغییرات دکوراسیون سال ۲۰۱۹ پیش بروید، حتما از رنگ مرجانی در دیوارهای خانه تان استفاده نمایید. اگر فرد خوش سلیقه ای باشید، هرچه زودتر این رنگ شگفت انگیز را در دکوراسیون داخلی خود به کار ببرید.

پرده

پنجره ها همانند چشمان هر خانه هستند و پرده ها، مشخص می کنند نمای چشمان خانه شما به چه شکلی باشد. رنگ مرجانی، یک رنگ بسیار ایده آل و شگفت انگیز برای پرده دکوراسیون شما به شمار می روند. نوری که از بین بافت های پرده مرجانی می گذرد، جلوه ای بی نظیر دارد که بسیار دیدنی است.

ظروف

شاید فکر کنید ظروف، اهمیت چندانی در دکوراسیون شما ندارند. اما ظروف رنگی می توانند به شکل های مختلف سبب جذابیت و زیبایی دکوراسیون داخلی شما شوند. زمان خوبی است که از رنگ منتخب سال استفاده نموده و آن را در ظروف خانه تان بکار ببرید. این کار نه تنها به زیباتر شدن دکور داخلی کمک می کند، بلکه احساس مدرنیزه بودن را در فضای شما جاری خواهد کرد. چراکه این رنگ، از رنگ های مدرن و امروزی رایج در دکوراسیون داخلی است.

دیوارهایی به رنگ مرجانی
دیوارهایی به رنگ مرجانی

 

 

دکوراسیون اتاق پذیرایی به رنگ مرجانی
دکوراسیون اتاق پذیرایی به رنگ مرجانی

 

ما به شما پیشنهاد می کنیم اگر قصد دارید از این رنگ جذاب و شگفت انگیز در دکوراسیون خانه تان استفاده نمایید، ابتدا از اتاق خواب تان شروع نمایید. سرویس خواب شما و ملزوماتی که در اتاق خواب تان قرار داده اید، می تواند نمادی از رنگ سال ۹۸ در خانه شما باشد. قرار دادن آباژورهای کوچک و جمع و جور در کنار این رنگ نیز فضای شما را بسیار جذاب و شگفت انگیز خواهد کرد. یک ایده کم هزینه و بسیار راحت دیگر، استفاده از گل های طبیعی و مصنوعی با رنگ مرجانی است. رنگ مرجانی، ترکیبی زیبا و جذاب از سه رنگ نارنجی، صورتی و صورتی است. بنابراین می توانید گل هایی که با این سه رنگ هماهنگی دارد را در خانه خود استفاده نمایید.

 

ملزومات دکوراسیون مرجانی در فروشگاه اینترنتی معماریان

در فروشگاه معماریان، شما عزیزان می توانید از محصولات مختلف شامل میز، صندلی، اکسسوری، تزئینات دیواری و غیره دیدن نموده و از آن ها در قسمت های گوناگون خانه استفاده نمایید. در این قسمت، سه محصول پرفروش و محبوب را برای شما عزیزان آورده ایم که شما می توانید با خرید آن ها، دکوراسیون مرجانی خانه تان را بیش از پیش زیبا کنید.

 

چراغ آویز سقفی مدرن کد CH257

چراغ آویز شیک و مدرن

خرید این محصول

modern-chandelier-ch257-01

استیکر دیواری قلب کد ST226

طرحی جذاب و فانتزی برای دیوار خانه شما

خرید این محصول

sticker-st226-01.jpg

ساعت دیواری مدرن و متریال کد CK200

یک محصول شیک، سبک و جذاب

خرید این محصول

wall-clocks-ck200-01

ورود به فروشگاه معماریان و مشاهده محصولات بیشتر

 

 

 

کمی از فروشگاه آنلاین معماریان بدانید

فروشگاه معماریان

فروشگاه دکوراسيون داخلي معماريان يکي از مراکز معتبر و به روز در زمينه فروش محصولات دکوراسيون داخلي و اقلام دکوري مي باشد. در فروشگاه معماريان، شما با تنوع بسياري زيادي از محصولات مختلف همانند مبلمان خانگي و اداري، ملزومات روشنايي، انواع گلدان و گياهان تزئيني، ظروف تزئيني و کاربردي دکوراسيون، تنديس و مجسمه هاي مختلف و صدها محصول ديگر روبرو هستید. سفارش و فرآیند خرید تمام محصولات در فروشگاه معماریان به صورت کاملا آنلاين و اینترنتی است. شما مي توانيد با مطالعه و بررسي توضيحات، اطلاعات فني و مقالاتي که راجع به محصولات در وبلاگ معماريان قرار دارد، کالا موردنياز خود را ثبت کرده و آن را درب منزل خود تحويل بگيريد. براي مشاوره تلفني و سفارش، از شماره تلفن هاي موجود در سايت استفاده نماييد و با اپراتورهای شرکت معماریان در ارتباط باشید.

اینستاگرام معماری آریان

علیرضا شاکری

عضو گروه تولید محتوا معماریان و علاقه مند به علم دکوراسیون و طراحی داخلی

اضافه کردن نظر