معماریان مگ

15 دکوراسیون با الهام از رنگ های منتخب سال 2019

رنگ های منتخب سال 2019
رنگ های منتخب سال 2019

رنگ های منتخب سال 2019 | 15 دکوراسیون با الهام از رنگ های منتخب سال 2019

رنگ های منتخب سال 2019 شامل رنگ هایی است که در سال 2019، به عنوان رنگ مُد و پایه استفاده می شود. انتخاب رنگ های منتخب سال 2019 توسط متخصصین مُد و مردم عادی انجام می شود و هرسال نسبت به سال دیگر فرق می کند. در این مقاله، 15 دکوراسیون که بر اساس رنگ های منتخب سال 2019 شکل گرفته اند را برای شما آورده ایم. از شما بازدیدکنندگان عزیز و محترم سایت معماریان دعوت می کنیم تا پایان این مقاله همراه ما بوده و اگر نظر یا پیشنهادی راجع به این قسمت از سایت داشتند، از طریق فرم انتهای صفحه به گوش ما برسانند.

مبل راحتی آبی

این نیمکت سبک جدیدی از مبلمان راحتی را ارائه می کند که طرح و رنگ آن، مختص به سال 2019 میلادی است. رنگ آبی که در ساخت این مبلمان راحتی به کار رفته، یکی از رنگ های منتخب سال 2019 است. این رنگ خالص و زیبا، طیف خاصی از رنگ آبی است که به پالت سبز نزدیک است.

 

کوسن گرد مخملی

اگر دوست دارید حال و هوای مدرن یک مبل راحتی را در فضای خود داشته باشید اما بودجه موردنیاز برای انجام این کار را ندارید؛ می توانید از کوسن های نرم و مخملی استفاده کنید که نمونه آن را در عکس زیر برایتان آورده ایم.

 

 

تابلو دیواری

با یک نگاه به تابلویی که روی دیوار این خانه نصب شده است، رنگ نارنجی اولین رنگی است که خودنمایی می کند. اما اگر عمیق تر به این تابلو نگاه کنیم، متوجه رنگ آبی و سایه هایی که به وسیله آن تشکیل شده است خواهیم شد. همچنین مبلی که در کنار این تابلو قرار داده شده، از نظر همگِنی رنگ هماهنگی زیادی با پالت رنگی تابلو دارد.

 

صندلی مخملی

این صندلی مخملی ساده و زیبا، می تواند به صورت تک یا در کنار میز ناهارخوری و مبلمان مورد استفاده قرار بگیرد. ظاهر و کارایی این مبل از سطح خوبی برخوردار بوده و رنگ آن نیز، رنگ آبی ای است که از رنگ های منتخب سال 2019 به شمار می رود.

 

پرده مخملی

اگر به دنبال ایجاد نمایی جدید در اتاقتان بوده و مایلید فضایی که در آن زندگی می کنید بی روح نباشد، این پرده ها ایده ای بسیار عالی و ارزان قیمتی است که با جنس و رنگ فوق العاده خود، می تواند یک وسیله کاربردی برای شما در طراحی دکوراسیون منزل تان باشد.

 

 

تابلو هندسی در کنار مبلمان قهوه ای

شرورین ویلیامز، از این اثر هنری هندسی را در طیف رنگی قهوه ای خلق کرد. رنگ قهوه ای که در تابلو و مبلمان این نمونه مشاهده می کنید، یکی از رنگ های منتخب سال 2019 است که سبک کلاسیک و زیبایی دارد و از آن می توان برای قسمت های مختلف خانه مثل کابینت یا مبلمان و غیره استفاده نمود.

 

کوسن گلدوزی شده مخملی

این کوسن زیبا ترکیبی از دو عنصر اصلی است: مخمل و گلدوزی. به علاوه رنگ قهوه ای که در نمونه بالا نیز مشاهده کردید، در این کوسن نیز به کار رفته است.

 

ظرف تزئینی

این ظرف (کاسه) جذاب که زنجیر فلزی از آن بیرون افتاده است، یک ایده و یک وسیله تزئینی برای استفاده در بخش های مختلف خانه مثل جاکلیدی یا روی طاقچه است.

 

تابلوی هنرمندانه کلاسیک

این تابلو، یک اثر هنری است که در آن رنگ های مختلف به خوبی و به صورت کاملا هنرمندانه ای در کنار یکدیگر قرار گرفته اند. خطوط یک رنگ خاجی مانند خاویار، نارنجی روشن و بنفش یک پالت چشم نواز ایجاد می کند که یک قطعه الهام بخش عالی برای بازسازی یک فضا است.

 

 

به دنبال یک شرکت معتبر برای طراحی دکوراسیون داخلی منزل هستید؟

به شرکت معماریان اعتماد کنید!

برای تماس با مشاورین ما به صورت رایگان، کلیک کنید

044-33472342

 

گیاه ساحلی

با این گیاه کوچک و زیبا با گلدان های قهوه ای، احساس شادابی و طراوت را به هر فضایی اضافه کنید و باعث دوست داشتنی تر شدن آن شوید.

 

تابلو دیواری با پالت خاکستری

این قطعه هنری، توسط بنجامین مور روی دیوار قرار گرفته است و رنگ هایی که در آن بکار رفته، همگی از پالت رنگ خاکستری ای است که یکی از رنگ های منتخب سال 2019 می باشد. شما اگر دقت کنید دیوار این خانه نیز تقریبا به همین رنگ است، اما به دلیل اینکه در این تابلو به شکل ظرافتمندانه ای طرح های ریز روی رنگ خاکستری نقش بسته است، رنگ پس زمینه تابلو خیلی ایراد و اشکالی ندارد.

 

حوله مخملی خاکستری

این نوع رنگ خاکستری، بیشتر برای مبلمان به کار می رود. اما اگر شما دوست دارید از این رنگ استفاده کرده اما بودجه خرید مبل را ندارید، می توانید در ملزومات دیگر مثل یک پتو مخملی آن را بکار بگیرید. همچنین در این نمونه یک گلدان کوچک روی طاقچه مشاهده می شود که شکل ظاهری آن همانند گلدان دو نمونه قبل تر است.

 

 

گیاه گرد با گلدان های خاص

این گیاهان داخلی دارای الگوی هندسی الهام گرفته از غرب است که به اندازه کافی ظریف است و می تواند با سبک های دیگر طراحی مانند اسکاندیناوی مدرن یا مدرن میانه هماهنگ شود. نکته مهم تر در این نمونه، گلدان هایی است که با یکی از رنگ های منتخب سال 2019 رنگ آمیزی شده است.

 

بالش نرم خاکستری

رنگ خاکستری که در این بالش به کار رفته است، یکی از رنگ های منتخب سال 2019 است. این بالش می تواند یک نمونه مدرن و زیبا در میان بالش های روی تخت شما باشد. این ایده، ایده ساده ای است اما کاربرد زیادی دارد.

 

نقشه جهان روی دیوار

پیگیری سفرهای خود را با این پوستر سرگرم کننده انجام دهید. این نقشه درخشان است و با تابیدن نور روی آن، موقعیت های مکانی مشخص تر می شود.

 

چکیده آنچه در مقاله رنگ های منتخب سال 2019 گفته شد:

تاریخچه و سنت استفاده از رنگ ها، چیزی است که در هر قوم و ملیتی متفاوت است. اما چیزی که چندین سال است رواج یافته است و افراد بسیاری در سراسر دنیا طرفدار آن هستند و اخبار آن را دنبال می کنند، بحث رنگ سال است. موسسه رنگ پنتون، در حال حاضر تنها موسسه ای است که تمام شرکت های معتبر آن را به عنوان موسسه تعیین کننده رنگ سال قبول دارند. این شرکت از سال 2000 میلادی هرساله رنگی را بر اساس آنچه در جامعه، مردم به دنبال آن هستند و آن را پیگیری می کنند تعیین و انتخاب می کند.

بسیاری از انتخاب های مردم برای انتخاب رنگ لباس، لوازم خانه و موارد دیگر، پیرامون همین رنگ سال است و به همین دلیل تاثیر زیادی روی زندگی افراد بسیاری می گذارد. این رنگ ها، حتی صنعت را نیز دچار تغییراتی می کنند. برای مثال، پالت رنگی که برای سال 2019 ارائه شده است، شامل رنگ های مختلفی است که در ادامه مقالات وبسایت معماریان با آن ها بیشتر آشنا می شویم.

در این مقاله، برای شما عزیزان 15 نمونه از ملزومات و تزئینات دکوراسیون خانگی را آوردیم که در آن ها از رنگ های منتخب سال 2019 استفاده شده بود. این ملزومات شامل ملزومات آشپزخانه، اتاق خواب، اتاق نشیمن و غیره است. در وبسایت معماریان، تا کنون مقالات زیادی درباره رنگ و اصول رنگ آمیزی و بکارگیری آن در فضاهای مختلف تهیه و گردآوری شده است. شما می توانید با مراجعه به وبلاگ آریان و جستجوی کلمه “رنگ”، به مقالاتی که در رابطه با مقوله رنگ و کاربردهای آن است دسترسی داشته باشید. همچنین اگر نظر یا پیشنهادی راجب مقالات داشتید می توانید در فرم نظرات به گوش ما برسانید تا آن را اعمال کنیم. امیدواریم از این مقاله نهایت استفاده را کرده باشید.

 

انجام پروژه های طراحی دکوراسیون توسط شرکت معماری آریان

آتلیه معماری و طراحی دکوراسیون معماریان، با بیش از ده سال سابقه فعالیت در زمینه دکوراسیون داخلی و انجام پروژه های طراحی دکوراسیون خانه، دفترکار، اتاق کودک و نوجوان و غیره، از گروهی از متخصصین حرفه ای در حوزه طراحی دکوراسیون تشکیل شده است که با پیروی از اصول علم روز دنیا و با بهره مندی از تجربه طولانی و ده ها نمونه کار موفق، مجری صفر تا صد پروژه های معماری و طراحی دکوراسیون داخلی خانه یا محل کار  شما می باشد.

تماس با شرکت آریان معماری

شرکت معماریان، یکی از با سابقه ترین شرکت های معماری و طراحی دکوراسیون در کشور است. شما بازدیدکننده گرامی اگر مایل به همکاری با شرکت ما بوده و یا پیشنهاد پروژه ای دارید، می توانید با شماره دفتر مرکزی ما تماس گرفته و با اپراتورهای ما در ارتباط باشید. همچنین اگر پیشنهاد، انتقاد و یا مشکلی راجع به این مطلب و دیگر مطالب سایت در نظر دارید، و یا قصد ارسال پروژه جدیدی را به ما دارید، از طریق لینک تماس با ما به اطلاع ما برسانید.

این مقاله، به صورت اختصاصی در تحریریه شرکت معماریان تهیه شده است. از اینکه تا پایان همراه ما بودید از شما متشکریم؛ شما می توانید از مقالات دیگر سایت نیز دیدن نمایید و در صورت نیاز به همکاری، از طریق لینک های موجود با ما در ارتباط باشید.

منبع: hgtv

اینستاگرام معماری آریان

علیرضا شاکری

عضو گروه تولید محتوا معماریان و علاقه مند به علم دکوراسیون و طراحی داخلی

اضافه کردن نظر