معماریان مگ

معرفی ۱۳ معماری دستشویی و حمام رنگارنگ

معرفی 13 معماری دستشویی و حمام رنگارنگ

معماری دستشویی و حمام رنگارنگ | این ۱۳ معماری رنگارنگ شما را شگفت زده خواهد کرد

معماری دستشویی و حمام رنگارنگ یکی از مواردی است که می‌تواند بسیار جالب باشد. به این دلیل که معماری دستشویی و حمام رنگارنگ یک فضای خاص و متفاوت را برای این دومحیط مهم در خانه ایجاد می‌کند. سرویس‌های بهداشتی از مهم‌ترین بخش‌های خانه هستند وچه‌بسا اولین جایی که هرروز صبح وارد آن می‌شوید.

پس نگاهی به این نمونه‌های طراحی داخلی حمام و سرویس‌های بهداشتی بیندازید و اگر از دوستداران رنگ‌ها هستید مطمئناً از این نمونه‌ها لذت خواهید برد. در این مقاله به ۱۳ مورد معماری دستشویی و حمام رنگارنگاشاره‌کرده‌ایم. تا پایان این مقاله با معماریان همراه باشید.

 

 

معماری رنگ قرمز با کاشی های ریز در حمام

در طراحی داخلی این حمام از کاشی‌هایی با سایه‌های مختلف رنگ قرمز برای پوشش دیواره‌ها و سقف استفاده‌شده است. رنگ قرمزرنگ پایه این دیوارهای چهارخانهاست و قرمز پررنگ و قرمز کم‌رنگ را می‌توان در دیوارهای این معماری مشاهده کرد. همچنین به‌کارگیری قفسه‌بندی مفید و کاربردی جذاب می‌تواند به شما در داشتن یک حمام خوب و کامل کمک زیادی کند.

طراحی و معماری توسط آنه اسنید

معماری رنگ قرمز با کاشی های ریز در حمام - معماری دستشویی و حمام رنگارنگ
معماری رنگ قرمز با کاشی های ریز در حمام

 

معماری حمام یکنواخت قرمز جذاب

در این حمام تمامی دیواره‌ها، کف و اطراف وان با کاشی‌های کوچک قرمزرنگیپوشیده شده است. این معماری به‌گونه‌ای است که در آن از نمای قرمز بسیار زیادی استفاده‌شده و تنها رنگ دیگری که دیده می‌شود رنگ سفید در قسمت سقف و تجهیزات حمام است. تجهیزات کم و خلاصه که باعث مدرنیزه شدن معماری داخلی این حمام شده است.

طراحی و معماری توسط کیندی رندلی

معماری حمام یکنواخت قرمز جذاب - معماری دستشویی و حمام رنگارنگ
معماری حمام یکنواخت قرمز جذاب

 

معماری دستشویی نارنجی, دنیای نارنجی

تا حالا به داشتن یک سرویس بهداشتی با رنگ‌بندی نارنجی مات فکر کرده‌اید؟این‌یک ایده فوق‌العاده است که باعث می‌شود انرژی شما همیشه در بالاترین لول ممکن قرار بگیرد. این سرویس بهداشتی بارنگ نارنجی تندش صبح‌ها شمارا کاملاً بیدار و سرزنده می‌کند و پیشنهاد خوبی برای افرادی است که صبح زودها حوصله رفتن به دستشویی و حمام را ندارند چراکه به آنها انرژی دوچندان می‌بخشد.

طراحی و معماری توسط معماران مین دی

معماری دستشویی نارنجی, دنیای نارنجی - معماری دستشویی و حمام رنگارنگ
معماری دستشویی نارنجی, دنیای نارنجی

 

 

دستشویی شیک مدرن و جذاب سفید نارنجی

معماری مدرن، به مرحله‌ای رسیده است که در آن از ترکیب رنگ‌ها به‌وفوراستفاده می‌شود. یکی از انواع ترکیب رنگ‌ها، ترکیب رنگ‌های متضاد است. در معماری این دستشویی و حمام رنگ سفید و نارنجی دو رنگ متضاد یکدیگر هستند. حتی یک حمام سفیدرنگ نیز می‌تواند شاخصه‌ای رنگی و زنده داشته باشد بارنگی کردن یکی از دیوارها و استفاده از یک رنگ زنده و متضاد. استفاده از این نوع معماری در خانه‌های مدرن پیشنهاد می‌شود.

طراحی و معماری توسط معماران راث

دستشویی شیک مدرن و جذاب سفید نارنجی - معماری دستشویی و حمام رنگارنگ
دستشویی شیک مدرن و جذاب سفید نارنجی

 

معماری توالت حمام با رنگ بندی زرد روشن

کودکان ازجمله کسانی هستند که از سرویس بهداشتی و حمام استفاده‌های زیادیمی‌کنند. استفاده از رنگ زرد روشن در این سرویس بهداشتی مخصوص کودکان باعث به وجود آمدن فضایی دل‌باز و شاد شده است. این رنگ‌رنگی انرژی‌بخش و جذاب می‌باشد و باعث ایجاد احساس سرزندگی و شادابی همیشگی در فضای دستشویی و حمام می‌شود و یکی از نمونه‌های خوب معماری دستشویی و حمام رنگارنگ است.

طراحی و معماری توسط آلن گوارا

معماری توالت حمام با رنگ بندی زرد روشن - معماری دستشویی و حمام رنگارنگ
معماری توالت حمام با رنگ بندی زرد روشن

 

معماری رنگارنگ سفید سبز برای دستشویی و حمام

انفجاری از رنگ به معنای واقعی کلمهیک رنگ‌بندی فوق‌العاده شیک و زیبا کهمی‌توان آن را از نمونه‌های برتر معماری دستشویی و حمام رنگارنگ نام برد. آن‌همبه دلیل استفاده از کاشی‌های سبزرنگ در قسمت مربوط به دوش در این حمام به نظر می‌رسد که انفجاری از رنگ در آن قسمت اتفاق افتاده است. ترکیب رنگ سبز و سفید همیشه از موضوعات موردعلاقه معماران و طراحان دکوراسیون داخلی بوده و همیشه از آن استقبال کرده‌اند.

طراحی و معماری توسط مودو

 

 

دنیای سبز ! معماری جذاب سبز رنگ دستشویی

به رنگ جنگل؛ با حس آرامش! در این حمام نیز به زیبایی از رنگ سبز استفاده‌شده و کمتر کسی ممکن است به آن غبطه نخورد. فضایی کاملاً آرام و آرامش‌بخش که توسط معماران مین دی طراحی‌شده است و در آن از رنگ سبز مات به‌عنوان رنگ پایه این محیط استفاده‌شده و سایر اقلام و تجهیزات به رنگ سفید مشاهده می‌شود. رنگ سبز برای حمام و دستشویی‌هاییکه از فضای بزرگ‌تری بهره می‌برند پیشنهاد می‌شود.

طراحی و معماری توسط معماران مین دی

دنیای سبز ! معماری جذاب سبز رنگ دستشویی - معماری دستشویی و حمام رنگارنگ
دنیای سبز ! معماری جذاب سبز رنگ دستشویی

 

به رنگ دریا ، معماری آرامش بخش حمام و دستشویی

استفاده از رنگ آرامش‌بخش آبی در کاشی‌ها و تجهیزات این حمام به بازتاباندن نور طبیعی که از پنجره‌ی سقفی وارد می‌شود کمک کرده و درنتیجه فضایی پرنور و آرام به وجود آمده است. این فضای آرام و این محیط دل‌چسب آبی، نتیجه تحقیقات مارتین فنلور است که در آخر باعث ایجاد این نما و این معماری شده است. به‌طور کلی رنگ آبی ازجمله رنگ‌هایی است که باعث آرامش هر شخصی می‌شود و استفاده از آن در محیطی مثل دستشویی و حمام واقعاًفوق‌العاده است!

طراحی و معماری توسط مارتین فنلور

به رنگ دریا ، معماری آرامش بخش حمام و دستشویی - معماری دستشویی و حمام رنگارنگ
به رنگ دریا ، معماری آرامش بخش حمام و دستشویی

 

چارخانه های آبی در دستشویی و حمام

این حمام طراحی ساده‌ای دارد و تنها استفاده از کاشی‌های مربعی شکل در طیف‌های مختلف رنگ آبی در تمامی دیواره‌ها و سقف باعث ایجاد فضایی متفاوت شده است. الگوهای مربعی آبی که حالت شناور بودن به شما می‌دهد عنصری است که در این معماری بکار رفته است و به زیبایی این محیط افزوده است. همچنین دوش و شیر آب آهنی به رنگ نقره‌ای نیز مکمل این نوع الگو و رنگ‌بندی در حمام است.

طراحی و معماری توسط آنه اسنید

چارخانه های آبی در دستشویی و حمام - معماری دستشویی و حمام رنگارنگ
چارخانه های آبی در دستشویی و حمام

 

بنفش ملایم و لطیف در معماری دستشویی

یک دستشویی و حمام مدرن چیزی است که هرکسی به دنبال آن است. معماران شرکت E2دیوارهایی به رنگ ارغوانی و تجهیزاتی سفیدرنگ محیطی دراماتیک و الهام‌بخش به وجود آورده‌اند. این دیواره‌های ساده بسیار کلاسیک و چشم‌نواز می‌باشد و پیشنهادی است کهمی‌توان آن را در تمام خانه‌ها بکار برد و از آن لذت کافی را چشید.

طراحی و معماری توسط معماری E2

بنفش ملایم و لطیف در معماری دستشویی - معماری دستشویی و حمام رنگارنگ
بنفش ملایم و لطیف در معماری دستشویی

 

 

معماری دستشویی و حمام تمام و کمال

در این حمام اکثر دیوارها بارنگ بنفش کمرنگ پوشیده شده‌اند اما به دلیل استفاده از رنگ ملایم و روشن فضا طاقت‌فرسا و بی‌حال نشده است. عموماً استفاده از رنگ‌های کمرنگ باعثبی‌حالی در فضا می‌شود اما در این معماری به دلیل اینکه با یک رنگ دیگر ترکیب‌شده است، این ویژگی بد را از خود دور کرده و باعث زیبایی فضا شده است.

طراحی و معماری توسط سرویس ATD

معماری دستشویی و حمام تمام و کمال - معماری دستشویی و حمام رنگارنگ
معماری دستشویی و حمام تمام و کمال

 

معماری رنگ صورتی برای حمام و دستشویی

رنگ‌آمیزی دیوارها بارنگ صورتی زنده یکی از بهترین راه‌ها برای جذاب کردن سرویس بهداشتی برای کودکان است که در این حمام اجراشده است. کودکان به سمت رنگ‌های فانتزی جذبمی‌شوند و این رنگ یکی از رنگ‌های بسیار خوب و فانتزی است که می‌توان از آن استفاده نمود.

طراحی و معماری توسط معماران جابجایی خط خانه

معماری رنگ صورتی برای حمام و دستشویی - معماری دستشویی و حمام رنگارنگ
معماری رنگ صورتی برای حمام و دستشویی

 

استفاده از تمام رنگ ها در معماری دستشویی و حمام رنگارنگ

و درنهایت اگر شما نمی‌توانید بین رنگ‌ها یکی را انتخاب کنید، از همه‌ی آن‌ها استفاده کنید! مانند این حمام دوست‌داشتنی که مجموعه‌ای از رنگ‌ها در خود جای‌داده و یک منظرهفوق‌العاده و حس و حالی پرنشاط را در فضا ایجاد کرده است.

طراحی و معماری توسط اگزکتس هومز

 

چکیده آن چه در این مقاله گفته شد :

همان‌طور که در این مقاله خواندید و مشاهده کردید، معماری دستشویی و حمام رنگارنگ می‌تواند انواع مختلفی داشته باشد که در این مقاله به ۱۳ مورد از آنها اشاره شد. این معماری‌ها توسط معماران و طراحان گوناگون طراحی و ساخته‌شدهاست و در آن‌ها از ایده‌های خلاقانه جذابی استفاده‌شده است. استفاده ازرنگ‌های زرد آبی سبز و قرمز که رنگ‌های فانتزی هستند یکی از عواملی است که باعث متفاوت شدن wc و حمام خانه شما خواهد شد.

یک معماری رنگارنگ که در آن رنگ‌های شاد زیادی بکار رفته است می‌تواند انرژیشمارا دو چندان کند. بودن در فضاهایی با این نوع رنگ‌بندی شمارا خستهنمی‌کند و انرژی شمارا در بالاترین سطح نگه می‌دارد.

آتلیه معماری و طراحی دکوراسیون معماریان بیش از ۱۰ سال است کهدرزمینه معماری نماهای مختلف و طراحی دکوراسیون سازه‌های گوناگون ازجملهمنازل در حال فعالیت می‌باشد. یکی از خدماتی که گروه معماریان به مشتریان خود ارائه می‌کند معماری دستشویی و حمام رنگارنگ است. این مورد را زیر بیشتر توضیح خواهیم داد.

خب شاید از خودتان بپرسید “معماری دستشویی و حمام رنگارنگ” یعنی چه؟ دستشویی و حمام را که همه شما میدانید چیست. حال این مکان نیز همانند سایر جاهای خانه می‌تواندمعماری خاص خود را داشته باشد. جالب است بدانید دستشویی و حمام ازجمله مکان‌هاییهستند که تنوع معماری در آن بسیار زیاد است. حال ممکن است شما از رنگ‌بندی و معماری یکنواخت و تکراری دستشویی یا حمام خود خسته شده باشید و قصد تغییر آن را داشته باشید.

معماری دستشویی و حمام رنگارنگ توسط شرکت معماریان

طراحی و اجرای معماری دستشویی و حمام رنگارنگ در کنار اجرایایده‌های مختلف، ازجمله خدماتی است که گروه معماریان از صفر تا صد به مشتریان خود ارائه می‌دهد. به این صورت که ابتدا معماری خاص و منحصربه‌فرد دستشویی و حمام مناسب با خانه شما طراحیمی‌کند، سپس آن را اجرا و در آخر به شما تحویل می‌دهد. شما نیز اگر ازجمله کسانی هستید که مایلید همچنین طرحی را در خانه خود پیاده کنید، همین حالا از شماره‌های روی سایت استفاده کنید و با مشاورین معماریان در ارتباط باشید.

 

 

اینستاگرام معماری آریان

علیرضا شاکری

عضو گروه تولید محتوا معماریان و علاقه مند به علم دکوراسیون و طراحی داخلی

اضافه کردن نظر