معماریان مگ

بررسی دکوراسیون داخلی فروشگاه لباس

دکوراسیون فروشگاه پوشاک
دکوراسیون فروشگاه پوشاک

دکوراسیون فروشگاه پوشاک | دکوراسیون داخلی بوتیک مردانه و زنانه | طراحی فروشگاه پوشاک

دکوراسیون فروشگاه پوشاک، از موارد مهمی است که توجه به آن باعث رضایت بیشتر مشتریان و فروش بیشتر البسه می شود. در طراحیدکوراسیون فروشگاه پوشاک نکات و اصول خاصی وجود دارد که به بهتر شدن آن کمک می کند. در این مقاله از سایت آریان، به بررسی ایده هایی در راستای رسیدن به دکوراسیون فروشگاه پوشاک مشتری پسندانه کرده ایم.

 

مقدمه ای بر دکوراسیون فروشگاه پوشاک

دکوراسیون، یکی از عواملی است که باعث جذب مشتریان و ماندگاری آن ها در فروشگاه می شود. طراحی یک دکوراسیون مدرن و جذاب که مورد توجه مردمی که به مغازه مراجعه می کنند قرار بگیرد، باعث افزایش خرید آن ها و در نتیجه افزایش سود دهی فروشگاه شما می شود. بوتیک یا فروشگاه پوشاک، یکی از آن مغازه هایی است که مشتریان مدت زمان نسبت زیادی را برای انتخاب و خرید لباس مورد نظر خود در آن صرف می کنند. لذا دکوراسیون داخلی آن بسیار مهم و قابل توجه است.

طراحی دکوراسیون فروشگاه پوشاک
طراحی دکوراسیون فروشگاه پوشاک

 

یک مغازه پوشاک خوب و پرسود، علاوه بر اجناس با کیفیت، رفتار خوب فروشندگان و قیمت های مناسب، می بایست یک دکوراسیون حرفه ای نیز داشته باشد تا مشتریان را تحت تاثیر خود قرار دهد؛ به جرئت می توان گفت تمام مواردی که گفته شد، وابسته به دکوراسیون و طراحی داخلی فروشگاه است و اگر دکوراسیون مغازه پوشاک جذاب و مشتری پسند نباشد، مراجعه کننده زمان زیادی را در آن صرف نمی کند. به همین دلیل فروشندگان و صاحبان مغازه پوشاک باید توجه ویژه ای به این موضوع داشته تا به سود دهی خوبی برسند. طبیعی است برای رسیدن به یک دکوراسیون مغازه پوشاک آرمانی و حرفه ای، بایستی موارد و اصولی را رعایت کرد. این اصول شامل نورپردازی، طراحی ویترین، اتاق پرو و غیره می باشد.

همچنین دکوراسیون مغازه پوشاک مردانه و دکوراسیون مغازه پوشاک زنانه با یکدیگر متفاوت است و هر کدام باید طبق استاندارد های خاص خود طراحی شود تا بیشترین محبوبیت را نرد خریداران داشته باشد. تا پایان همراه آریان معماری باشید.

 

دکوراسیون فروشگاه پوشاک

فروشگاه پوشاک یا همان بوتیک، یکی از مغازه هایی است که نیازمند طراحی دکوراسیون جذاب و مشتری پسند می باشد. فروشگاه های پوشاک به تفکیک زنانه و مردانه، از اصول متفاوتی در طراحی دکوراسیون خود بهره می برند. یکی از مهم ترین نکاتی که در طراحی دکوراسیون فروشگاه پوشاک حائز اهمیت است، بحث راحتی مشتریان در داخل مغازه است. این بدان معنی است که یک دکوراسیون فروشگاه پوشاک علاوه بر زیبایی و جذابیت، باید فضایی صمیمی و راحت برای مراجعه کنندگان فراهم نماید. نورپردازی مناسب و همچنین استفاده از رنگ های مشتری پسند و جذاب در دکور و ویترین مغازه، می تواند نقش مهمی در جذب مشتریان داشته باشد.

در کل، انتخاب دکوراسیون شیک و آنتیک برای بوتیک،  یکی از مهم ترین مواردی است که فروشندگان و همه کسانی که به این شغل مربوط هستند به آن توجه نمایند و برای داشتن بهترین و مناسب ترین دکوراسیون همه موارد و اصول را رعایت نمایند.

طراحی دکوراسیون فروشگاه پوشاک زنانه
طراحی دکوراسیون فروشگاه پوشاک زنانه

 

اهمیت دکوراسیون فروشگاه پوشاک

مغازه داران در کسب و کار خود، می بایست دکوراسیون مغازه پوشاک خود را به گونه ای ترتیب دهند که باعث ایجاد حس خرید در مشتریانی شوند که به فروشگاه آن ها مراجعه می کنند. در دنیای امروز که به قول معروف عقل مردم در چشمشان است، داشتن یک دکوراسیون زیبا و حرفه ای به ماندگاری مشتریان کمک بسیاری می کند. یک دکوراسیون جذاب، هیچ وقت از چشمان افراد باهوش و خریداران با تجربه دور نمی ماند و باعث رضایت حداکثری آن ها می شود. رضایت مشتریان مهم ترین کلید موفقیت در تجارت و مغازه داری است؛ پس هیچگاه این موضوع را نادیده نگیرید.

اهمیت دکوراسیون فروشگاه پوشاک
اهمیت دکوراسیون فروشگاه پوشاک

 

 

نورپردازی در دکوراسیون فروشگاه پوشاک

نورپردازی استاندارد و اصولی، از مهم ترین موضوعاتی است که باید به آن توجه ویژه شود. زاویه های نورپردازی و رنگ هایی که برای نورپردازی دکوراسیون فروشگاه پوشاک خود انتخاب می کنید، همگی به حالت و سبکی بستگی دارد که برای مغازه خود می پسندید. اگر اجناس مغازه شما، بیشتر پوشاک طرح کلاسیک می باشد، بهتر است میزان شدت نور را زیاد قرار دهید، اگر هم پوشاکی به سبک آنتیک و تجملاتی در مغازه دارید نورپردازی مغازه باید متعادل و سبک باشد.

نورپردازی در دکوراسیون فروشگاه پوشاک
نورپردازی در دکوراسیون فروشگاه پوشاک

 

یکی از نکاتی که در نورپردازی دکوراسیون فروشگاه پوشاک باید در نظر گرفت، این است که تحت هیچ عنوانی از چراغ های فلوئورسنت با رنگ سبز و زرد استفاده نکنید. این چراغ ها احساس صمیمیت و دلپذیری را از دکوراسیون فروشگاه پوشاک شما دور می کند و نکته منفی ای برای آن به شمار می روند. در کنار این موضوع، گفتنی است که استفاده از نور سفید در قسمت قفسه بندی و شلف بوتیک، می تواند ایده ای جذاب باشد. استفاده از نور مخفی و نورهایی برای مرز بندی قسمت های مختلف دکوراسیون فروشگاه پوشاک نیز از جمله کارهایی است که می توان در راستای بهتر شدن دکوراسیون فروشگاه پوشاک از آن بهره برد. به علاوه اگر شما از گیاهان طبیعی در مغازه خود استفاده می کنید، قرار دادن نور در کنار آن می تواند به گرم تر شدن فضا کمک زیادی کند.

 

 

به دنبال یک شرکت معتبر برای طراحی دکوراسیون فروشگاه لباس هستید؟

آتلیه طراحی آریان معماری به شما در داشتن بهترین طراحی داخلی کمک می کند.

برای مشاوره رایگان، همین حالا با ما تماس بگیرید.

044-33472342

 

ویترین در دکوراسیون فروشگاه پوشاک

ویترین، محلی است که در آن کالاها و اجناس هر فروشگاه در معرض دید مشتریان قرار می گیرد و به کمک آن می توان کالا های خود را به افراد مختلف با سلایق و نیازهای گوناگون معرفی نمود. ویترین هر فروشگاه، می بایست با توجه به کالا هایی که در آن فروشگاه موجود است، طراحی شود. بوتیک و مغازه پوشاک، از آن دست مغازه هایی است که ویترین در آن اهمیت فراوانی دارد و از همین رو در ساخت، طراحی و نصب آن باید بیشترین دقت را بکار برد. ویترین دکوراسیون فروشگاه پوشاک بایستی به گونه ای باشد که لباس های مردانه/زنانه را به خوبی و با بهترین جلوه به بازدید کنندگان نشان داد.

قفسه بندی در دکوراسیون فروشگاه پوشاک
قفسه بندی در دکوراسیون فروشگاه پوشاک

 

اتاق پرو در دکوراسیون فروشگاه پوشاک

اتاق پرو، محلی است که مشتریان و خریداران در آن به تعویض لباس و تست لباس هایی که قصد خرید آن را دارند می نمایند. این اتاق، معمولا دارای یک هواکش برای تعبیه هوای داخل اتاق، قفل و دستگیره، چراغ، آینه قدی و یک نگهدارنده لباس است که لباس هایی که در آن عوض می شوند را در خود نگهداری کند. این اتاق نیز می تواند با قرار دادن پوستر و برچسب برند های معتبر، جذاب تر از پیش شود.

دکوراسیون فروشگاه پوشاک مردانه
دکوراسیون فروشگاه پوشاک مردانه

 

 

چکیده آنچه در مقاله دکوراسیون فروشگاه پوشاک گفته شد :

طراحی دکوراسیون فروشگاه پوشاک باید به گونه ای باشد که علاوه بر تامین زیبایی و جذابیت محیط داخلی فروشگاه، راحتی مشتریان و خریداران را نیز فراهم آورد تا مشتریان بتوانند در محیطی گرم و دلنشین به بازدید از اجناس و در نهایت خرید کالای مورد نظر خود بپردازند؛ بنابراین باید به مجموعه ای از اصول و استاندارد های مرتبط با نورپردازی، چیدمان، ویترین، اتاق پرو و …. توجه داشت تا به نتیجه ای مطلوب رسید. دارا بودن ایده هایی مدرن برای بهتر کردن دکوراسیون فروشگاه پوشاک و مغازه لباس فروشی، باعث می شود تا در نگاه اول بیشتر توجه مخاطبان به داخل مغازه و اجناسی که در آن وجود دارد جلب شود.

توجه به دکوراسیون و چیدمان بوتیک، اولین قدم برای جلب نظر مشتریان به کالاها و اجناس داخل مغازه می باشد. ارائه و به کار گیری ایده های مدرن برای طراحی دکوراسیون فروشگاه پوشاک باعث می شود تا در نگاه اول توجه مخاطبان بیشتر جلب شود. نتیجه توجه به دکوراسیون داخلی بوتیک، افزایش فروش و کسب سود بیشتر توسط فروشندگان است؛ به همین علت، دکوراسیون فروشگاه پوشاک و زیبایی آن بسیار حائز اهمیت می باشد. در این مقاله از سایت آریان معماری، به نکاتی کلیدی در زمینه داشتن بهترین دکوراسیون بوتیک و فروشگاه پوشاک اشاره کردیم که امیدوارم مورد استفاده بازدیدکنندگان محترم قرار بگیرد.

طراحی دکوراسیون فروشگاه پوشاک توسط شرکت آریان

آتلیه طراحی دکوراسیون آریان از سال 1386 پا به عرصه طراحی دکوراسیون داخلی گذاشت و در طول این مدت توانسته با از جای گذاشتن ده ها نمونه کار، به یکی از مراکز معتبر کشور تبدیل شود. یکی از خدماتی که گروه آریان معماری به مشتریان خود ارائه می کند طراحی دکوراسیون فروشگاه پوشاک و فروشگاه لباس است. طراحی دکوراسیون فروشگاه پوشاک، شامل مراحل مختلفی است که جمع بندی آن ها به راحتی مشتریان و کسب سود بیشتر فروشندگان می انجامد. طراحی نما و بخش های داخلی فروشگاه و بکارگیری بهترین اقلام و عناصر در آن با دلایل علمی و با توجه به سلیقه شما، چینش منظم و اصولی قسمت های مختلف و غیره، از جمله خدماتی است که صفر تا صد آن به صورت کاملا اختصاصی توسط آتلیه طراحی دکوراسیون آریان انجام می شود.

تماس با آریان معماری

شما نیز اگر از جمله افرادی هستید که مایلید با شرکت معماری آریان همکاری داشته باشید، یا نظر و پیشنهادی نسبت به عملکرد بخش های مختلف سایت دارید، می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.

از اینکه نگاه های زیبایتان را به ما هدیه دادید، از شما متشکریم؛ در صورت تمایل از دیگر مقالات سایت نیز دیدن فرمایید.

اینستاگرام معماری آریان

علیرضا شاکری

عضو گروه تولید محتوا معماریان و علاقه مند به علم دکوراسیون و طراحی داخلی

2 نظر