معماریان مگ

نمی توانید به تعطیلات بروید؟ یک هتل شیک در خانه تان ایجاد کنید

خانه شیک و لاکچری
خانه شیک و لاکچری

خانه شیک و لاکچری | خانه مدرن | دکوراسیون شیک

تجربه زندگی در یک خانه شیک و لاکچری آرزوی هرکسی است. در این مطلب دکوراسیون خانه مدرن با ویژگی هایی همانند یک هتل 5 ستاره را بررسی کرده ایم.

 

به اتاق خواب هایتان رسیدگی کنید

به اتاق خواب هایتان رسیدگی کنید
به اتاق خواب هایتان رسیدگی کنید

 

همه چیز در مورد هتل های لوکس لذت می برد: تختخواب های لوکس. با این حال ، Wendy Hammerman ، بنیان گذار و طراح سرب در WLH Interiors ، استودیوی طراحی کامل سرویس داخلی ، می گوید شما می توانید با سرمایه گذاری در رختخواب جدید ، آن کار را بازسازی کنید. هامرمن می گوید: “در مورد ورق های شفاف ، تمیز و تازه شسته شده چیزی وجود دارد که می گوید:” من در تعطیلات هستم! ” او همچنین یک تخت خواب راحت و یک تشک پر پر را توصیه می کند. “تعداد زیادی بالش کرکی را اضافه کنید ، کرکی بهتر و آخر اما مهم نیست ، در انتهای تخت یک پرتاب اضافه کنید تا یک احساس خانگی و شاید یک رنگ سبز ایجاد شود.”

 

 

از عطرها و عناصر رمانتیک جذاب استفاده نمایید

از عطرها و عناصر رمانتیک جذاب استفاده نمایید
از عطرها و عناصر رمانتیک جذاب استفاده نمایید

 

در حالی که محیطی را ایجاد می کنید که حواس شما جذاب باشد ، بو و بوی خود را فراموش نکنید. هامرمن می گوید: “اولین چیزی که هنگام ورود به هتل با اقامتگاه لوکس و اسپا عطر آن را مشاهده خواهید کرد.” وقتی وارد استراحتگاه می شوید ، او می گوید شما با عطرهای افسانه ای احاطه شده اید که احساس آرامش و راحتی را برانگیخته است. “چه آب و هوای ساحلی ، گل و یا تمیز و واضح باشد ، بوی یک راه عالی برای تغییر فضای شماست و فوراً شما را بدون اینکه از خانه خارج شوید ، به مکان دیگری می برد.”

هامرمن استفاده از شمع یا اتمیزر را توصیه می کند که می توانید در هر فروشگاه خانگی تهیه کنید. “آشیانه یک مارک محبوب با رایحه های مختلفی است که از آن جمله می توان به انتخاب ، از جمله مورد علاقه شخصی من ، گریپ فروت – تمیز ، تازه و میوه ای اشاره کرد.” او همچنین Ocean Mist و Salt Sea را توصیه می کند ، که بوی آن مانند ساحل است. و اگر شما می خواهید برخی اوقات عجیب و غریب تر باشید ، هامرمن کهربایی مراکش را پیشنهاد می کند. “اگر شمع چیز شما نیست ، Aroma 360 بسته به روحیه شما افزونه ای با گزینه های قابل تعویض ارائه می دهد.”

 

 

اتاق نشیمن و روشنایی خانه تان را بهبود ببخشید

اتاق نشیمن و روشنایی خانه تان را بهبود ببخشید
اتاق نشیمن و روشنایی خانه تان را بهبود ببخشید

 

اتاق های هتل معمولاً چندین گزینه روشنایی را ارائه می دهند. هامرمن توصیه می کند: “پنجره های خود را با پارچه ای سبک تر ببندید تا بتوانید از نور فیلتر شده توسط آفتاب و یک پارچه سنگین تر استفاده کنید. “همچنین ، یک لامپ 3 طرفه را در لامپ کنار تخت خود در نظر بگیرید که به شما امکان لامپ خواندن روشن یا فرصتی برای ایجاد یک محیط نرم تر را می دهد.”

جلوه های نورپردازی می توانند ظاهر خانه شما را تغییر دهند.

استفاده از نورهای جانبی در خانه شیک و لاکچری
استفاده از نورهای جانبی در خانه شیک و لاکچری

 

و نکات و ابزارهای دیگری برای کمک به شما در تغییر نور وجود دارد – برای مثال ، مایک Deschamps ، مدیر بازاریابی محصول ایالات متحده در Philips Hue Signify ، لایه بندی روشنایی خود را – با محیط ، لهجه و روشنایی کار توصیه می کند تا یک هتل لوکس در هتل را مجدداً بسازید. “روشنایی محیط فضای شما را به طور مساوی روشن می کند. شما می توانید با وسایل مناسب سقفی یا نورپردازی فروپاشی به این هدف برسید. ” “منابع لهجه لهجه به طور غیر مستقیم فضاها را روشن می کنند در حالی که بیشتر پنهان مانده اند. به عنوان مثال ، از نوارهای سبک Philips Hue Play برای برجسته کردن عناصر خاص در اتاق خود مانند کارهای هنری یا گیاهان استفاده کنید. ”

 

 

از مبلمان چند منظوره لاکچری استفاده کنید

از مبلمان چند منظوره لاکچری استفاده کنید
از مبلمان چند منظوره لاکچری استفاده کنید

 

مبل های چرمی لوکس در لابی های هتل مجلل و اتاق های خصوصی رایج است. این که آیا شما در لابی با تمام چمدان های خود منتظر هستید ، یا به یک لپ تاپ و چمدان که به اتاق خود منتقل شده اید باز می گردید – یا بعد از یک روز شلوغ خرید – آن دسته از مبل های شیک مناسب و مناسب هستند.

با این حال ، شما همچنین می توانید این نگاه را در خانه ایجاد کنید ، برای کمتر از آنچه فکر می کنید. و حتی اگر می خواهید تلفن و سایر دستگاه های خود را شارژ کنید ، مجبور نخواهید شد از مبل خارج شوید.

 

 

قفسه های خانه تان را سازماندهی کنید

قفسه های خانه تان را سازماندهی کنید
قفسه های خانه تان را سازماندهی کنید

 

در اکثر اتاق های هتل جایی برای همه چیز وجود دارد که باعث می شود درهم و برهم اتاق اتاق شما کم شود. “فضای خود را ، به خصوص جداول کنار تختخواب خود ، تجزیه کنید. نگه داشتن تنها ملزومات مفید (و شاید برخی از گلهای بریده شده تازه) به ایجاد آرامش و سادگی کمک می کند. ” از بین بردن موارد غیر ضروری همچنین فضای بیشتری را در اتاق ایجاد می کند – به نظر می رسد بزرگتر باشد. و لازم نیست که گنجه پیاده روی داشته باشید. Claudio Faria ، مدیر Ornare می گوید: “ما شاهد هستیم كه بسیاری از مشتریان ما مجللهای خود را كه با درهای گنجه Ornare كه بخشی از طراحی اتاق هستند ، طراحی كردند و بستر را برای شناور در اتاق – جزیره خصوصی فوری” طراحی كردند. ایالات متحده آمریکا.

 

 

از رنگ های آرامش بخش استفاده کنید

از رنگ های آرامش بخش استفاده کنید
از رنگ های آرامش بخش استفاده کنید

 

“بهتر یا بدتر ، این نوع پالت جنوب غربی با زنجیره ای هتل ها همراه است و بنابراین ، اگر به دنبال لوکس یا بوتیک هستید ، از نظر رنگ و طراحی کاملاً برعکس است.” بنیامین مور و رنگ طراحی خبره ، نیاورا Xaykao. هیچ چیز به ضرب و شتم دیوارهای سفید شفاف نیست و خوشبختانه محصولات جدید رنگی در آنجا وجود دارد که می توانند دیوار اتاق خواب شما را به صورت بکر نگاه دارند. او Chantilly Lace را به عنوان یکی از سفید پوستان مورد علاقه شرکت برای دستیابی به این ظاهر توصیه می کند. “برای لمس یک طراح به فضا ، رنگهای لهجه را با خاکستریهای آرامش بخش و سیاههای گرافیکی خنک و خنثی نگه دارید. اظهارات رنگ پررنگ می تواند حمام را به یک پناهگاه ویژه تبدیل کند. ”

 

 

آثار هنری را در خانه بکار بگیرید

آثار هنری را در خانه بکار بگیرید
آثار هنری را در خانه بکار بگیرید

 

آخرین مرحله ، ترکیب آثار هنری برای زنده کردن آن دیوارهای خالی است. هامرمن برای ایجاد یک محیط آرامش بخش مانند هتل ، پالت نوتریالی گرم را توصیه می کند.

و خوشبختانه ، شما لازم نیست برای به دست آوردن آثار هنری با کیفیت زیادی هزینه کنید. شما می توانید از چاپ های هنری بزرگ برای ایجاد مجذوب زیبایی چشم پوشی و بدون شکسته شدن بانک ، خریداری کنید. ” گرینبرگ می گوید: “چاپ های هنری یا هنری با سواحل ، کوه ها ، و حتی جنگل ها می توانند احساس سرگردانی را به وجود آورند و شما را به خاطر داشتن در یک هتل لوکس به شما یادآوری کنند.”

 

منبع: freshome.com/cant-go-on-vacation-recreate-a-hotel-vibe-in-your-home

اینستاگرام معماری آریان

علیرضا شاکری

عضو گروه تولید محتوا معماریان و علاقه مند به علم دکوراسیون و طراحی داخلی

اضافه کردن نظر