معماریان مگ

خرید بهترین ملزومات مورد استفاده در دکوراسیون داخلی

خرید بهترین ملزومات دکوراسیون
خرید بهترین ملزومات دکوراسیون

خرید بهترین ملزومات دکوراسیون | فروشگاه ملزومات دکوراسیون | خرید آنلاین وسایل دکوزاسیون

خرید بهترین ملزومات دکوراسیون که شامل تمام اقلام مصرفی در خانه است نیازمند در نظر گرفتن مواردی است که ما در این مقاله به برخی از آن ها اشاره کرده ایم. در انتهای این مطلب، سه محصول پرطرفدار را در فروشگاه ملزومات دکوراسیون به شما عزیزان معرفی کردیم ایم. با مراجعه به فروشگاه معماریان و خرید آنلاین وسایل دکوراسیون، فضای داخل خانه خود را متحول سازید. با خرید بهترین ملزومات دکوراسیون شما می توانید در یک فضای عالی و ایده آل به زندگی روزمره خود بپردازید.

 

خرید و انتخاب بهترین تابلو و گالری دیواری

ملزوماتی که روی دیوار قرار می گیرند، همیشه مورد توجه بسیاری از افراد در خانه هستند؛ از این رو بهتر است در انتخاب و خرید آن ها نهایت دقت را خرج کرد.

اگر نمی خواهید هزینه زیادی برای تغییر فضای دیوارهای خود کنید و قصد رنگ کردن یا تعویض کاغذ دیواری اتاق‌ هایتان را ندارید، می‌ توانید با کمک یک یا چند تابلوی زیبا در کنارهم، دیوارها را دچار تغییر و تحولاتی کنید. استفاده از تابلو روی دیوار، قواعد خاص خودش را دارد. ابتدا باید به سبک دکوراسیون خود نگاه کنید که آیا این سبک سبکی سنتی و قدیمی است یا سبکی امروزی و مدرن؟ گالری های دیواری که در این دو سبک می توان روی دیوارها اجرا نمود، در موضوع و جلوه تابلوها تفاوت هایی با یکدیگر دارند اما در هر دوی آن ها، نیازی نیست هزینه زیادی را صرف کنید. چراکه تابلوهای ارزان قیمت نیز قابلیت این را دارند که نمای فوق العاده ای از خود ارائه کنند و فضای شما را زیباتر از پیش کنند.

خرید و انتخاب بهترین تابلو و گالری دیواری - خرید بهترین ملزومات دکوراسیون
خرید و انتخاب بهترین تابلو و گالری دیواری

 

چگونگی انتخاب بهترین تابلو دیواری

حال سوالی که پیش می آید این است که برای خرید و انتخاب بهترین تابلو دیواری چه کنیم؟ یکی از ایده های بسیار دل نشین و جذاب برای نصب تابلو در خانه، استفاده از نقاشی هایی است که توسط خود اشخاص کشیده می شود؛ در همین زمینه می توانید نقاشی کودکان خود را نیز روی دیوار یا مکان هایی مثل آشپزخانه استفاده کنید. تصاویر طبیعت، تصاویر خانوادگی، لوح های تقدیر و تابلوفرش ها مواردی هستند که روی دیوار به عنوان تابلو نصب می شوند. هنگام خرید آنلاین وسایل دکوراسیون به خصوص خرید تابلو به این نکته توجه کنید که اندازه تابلو متناسب با متراژ فضا باشد. همچنین رنگ قاب عکس نیز، رنگ های جیغ و خیلی فانتزی نباشند. چراکه رنگ های فانتزی توجه ها را از محتویات تابلو به سمت قاب منحرف می کند.

خرید بهترین ملزومات دکوراسیون
خرید بهترین ملزومات دکوراسیون

 

 

خرید و انتخاب بهترین مبلمان منزل

برای فضای استراحت و نشیمن تان در خانه ارزش قائل شوید. اگر قصد خرید بهترین ملزومات دکوراسیون را دارید، مبلمان قطعا مهم ترین موردی است که باید در انتخاب آن دقیق شوید و دقت زیادی خرج کنید. مبلمان جزو اساسی ترین وسایل در خانه است و در دکوراسیون خانه نقش بسیار مهمی دارد؛ از این رو برای خرید و انتخاب بهترین مبلمان در منزل مواردی را بایستی در نظر بگیرید که شما را در مسیر بهترین خرید آنلاین وسایل دکوراسیون به خصوص مبلمان قرار دهد. در این قسمت از مقاله ” خرید بهترین ملزومات دکوراسیون ” به شما خواهیم گفت چه نکاتی را در نظر بگیرید تا صاحب بهترین مبلمان در خانه تان شوید.

خرید و انتخاب بهترین مبلمان منزل - خرید بهترین ملزومات دکوراسیون
خرید و انتخاب بهترین مبلمان منزل

 

هنگام خرید مبلمان جدید، پارچه رو مبلی و جنس مبل یکی از مهم ترین ویژگی هایی است که بایستی در نظر بگیرید. پارچه های رومبلی می توانند از جنس کتان، چرم، پارچه و غیره باشند. هرکدام از این اجناس مناسب استفاده از فضاهای مخصوصی هستند و شما باید با توجه به نیاز خود از این اجناس استفاده کنید. جنس چوب مورد استفاده در مبل نیز بسیار مهم است؛ چراکه این مورد مقاومت و استحکام مبلمان شما را نشان می دهد. سعی کنید هنگام خرید مبلمان حتما از فروشنده بخواهید اطلاعات کامل در مورد متریال های سازنده مبل موردنظرتان به شما ارائه کند.

نوع مبلمان در دکوراسیون

مورد دیگر، نوع مبل است. مبلمان راحتی و مبلمان کلاسیک یا استیل، دو نوع رایج مبل هستند که هرکدام کاربری های خاص خود را دارند. در مقالات گذشته معماریان به شما عزیزان انواع سبک های مبلمان را معرفی کرده ایم. شما از این لینک می توانید به بررسی سبک های مختلف مبلمان دسترسی داشته باشید: معرفی و بررسی مبلمان سلطنتی و نیمه سلطنتی

خرید آنلاین وسایل دکوراسیون
خرید آنلاین وسایل دکوراسیون

 

رنگ مبلمان، مورد دیگری است که مورد توجه قرار می گیرد. معمولا رنگ مبل به سبک دکوراسیون بستگی دارد. رنگ های روشن در سبک مدرن و رنگ های تیره تر در سبک سنتی و کلاسیک؛ بزرگی یا کوچکی خانه نیز روی انتخاب رنگ مبلمان تاثیر دارد. اگر خانه کوچکی دارید سعی کنید از مبلمانی با رنگ روشن استفاده نمایید. رنگ های بی شماری برای مبلمان در منزل وجود دارد و شما با توجه به سبک دکور، متراژ، سلیقه شخصی تان، مد و هدف استفاده از مبل می توانید از رنگ های مخصوص استفاده نمایید.

 

 

 

خرید و انتخاب بهترین اکسسوری دکوراسیون

این روزها، با پیشرفت و توسعه علم طراحی دکوراسیون تاثیر اکسسوری‌ در دکوراسیون داخلی خانه بیشتر از گذشته شده است. در گذشته، اکسسوری های دکوراسیون شامل اقلامی می شدند که معمولا مشخص بودند و تنوع زیادی نداشتند؛ اما امروزه، آنچنان تنوع اکسسوری ها زیاد شده است که اگر سری به بازار محصولات دکوراسیون بزنید، هزاران محصول اکسسوری دکوراسیون را مشاهده خواهید کرد. در فروشگاه های لوازم خانگی، دکوری هایی مثل گل و گلدان های مصنوعی و طبیعی، انواع کریستال و شیشه، انواع ساعت و تابلوهای دیواری، انواع آباژور و چراغ آویز و غیره را مشاهده خواهید کرد. این تنوع محصولات دکوری، دست صاحبان خانه و طراحان دکوراسیون را باز گذاشته تا انتخاب دقیق تر و بهتری داشته باشند و همانند گذشته، محدودیت نداشته باشند. اما از طرفی، تنوع زیاد باعث سردرگمی افراد نیز می شود.

خرید و انتخاب بهترین اکسسوری دکوراسیون - خرید بهترین ملزومات دکوراسیون
خرید و انتخاب بهترین اکسسوری دکوراسیون

 

رابطه سبک و اکسسوری

برای خرید و انتخاب بهترین اکسسوری در دکوراسیون داخلی، ابتدا به سبک دکوراسیون خانه تان توجه کنید. سبک هایی مثل سبک مینیمال، ظرفیت قرار دادن لوازم دکوری را ندارند و نباید از اکسسوری های زیادی در فضای داخلی استفاده کرد. اما در عوض، دکوراسیون سبک ایتالیایی یکی از تجملاتی ترین و پردکوری ترین سبک های دکوراسیون است. اکسسوری های معمول و رایجی که در دکوراسیون استفاده می شود را می توانید در فروشگاه ملزومات دکوراسیون معماریان خریداری نمایید.

فروشگاه ملزومات دکوراسیون
فروشگاه ملزومات دکوراسیون

 

 

ثبت سفارش آنلاین اکسسوری در فروشگاه ملزومات دکوراسیون معماریان

بسیاری از افراد هنگامی که به فروشگاه ملزومات دکوراسیون معماریان مراجعه می کنند، نمی دانند چه محصولی را خریداری کنند تا به کار آن ها بیاید. به یاد داشته باشید، جهت خرید آنلاین وسایل دکوراسیون و خرید بهترین ملزومات دکوراسیون برای خانه تان، در ابتدا باید به محل مورد استفاده نگاه کنید. اکسسوری هایی که در آشپزخانه و اتاق خواب به کار می روند با یکدیگر تفاوت دارند. بنابراین ابتدا دسته بندی موردنظر خود را انتخاب کرده و سپس وارد شوید. با ورود به سایت و تکمیل اطلاعات خود، نوبت به انتخاب محصول می رسد.

هر محصول، ویژگی های خاص خود را دارد و مخصوص فضایی خاص طراحی و ساخته شده است. برای انتخاب بهترین اکسسوری بایستی انتظارات خود را از محصول در نظر بگیرید، سپس به مقایسه آن با محصولات هم رده دیگر پرداخته و در آخر با ثبت سفارش آنلاین، آن را خریداری کنید. فروشگاه معماریان یکی از بهترین مراکز خرید آنلاین وسایل دکوراسیون به ویژه اکسسوری و اقلام دکوری است.

ثبت سفارش آنلاین اکسسوری در فروشگاه معماریان

چگونه سفارش دهیم؟

برای اینکه محصول موردنیازتان در فروشگاه معماریان را به صورت کاملا آنلاین ثبت و سفارش نمایید، کافیست در سایت فروشگاه معماریان ثبت نام کنید. در این صورت با مشاهده محصول موردنظر و کلیک روی دکمه خرید، شما به سبد خرید خود منتقل خواهید شد. در این بخش اطلاعات اکسسوری که شما انتخاب کردید وجود دارد و شما باید با پر کردن فرم سفارش محصول (همانند آدرس، شماره تلفن و غیره) سفارش تان را در سایت به صورت کامل و صحیح ثبت نمایید. با ثبت سفارش شما در سایت، مدیران فروشگاه معماریان در مدت زمانی که هنگام ثبت سفارش مشخص است، وظیفه دارند محصول را درب منزل شما تحویل دهند.

 

 

محصولات ویژه در فروشگاه اینترنتی معماریان

اگر به دنبال روشی آسان برای خرید آنلاین وسایل دکوراسیون خانه خود هستید، ما به شما پیشنهاد می کنیم از فروشگاه معماریان و محصولات جذاب و متنوع این فروشگاه دیدن نمایید. در این قسمت، سه محصول پرفروش و محبوب فروشگاه اینترنتی معماریان را برای شما عزیزان آورده ایم. برای مشاهده محصولات بیشتر از لینک پایان این بخش استفاده نمایید.

 

مجسمه دکوری و تزیینی کد NS233

مجسمه ای جذاب و خاص

خرید مسجمه کد NS233

پارتیشن دیواری چندضلعی کد WS201

پارتیشن مدرن و بسیار زیبا

خرید پارتیشن کد WS201

گلدان کریستالی حبابی کد GN213

یک محصول زییا و کارآمد

خرید گلدان کد GN213

مشاهده تمام محصولات در فروشگاه معماریان

 

 

کمی از فروشگاه آنلاین معماریان بدانید

فروشگاه معماریان

 خرید بهترین ملزومات دکوراسیون را جدی بگیرید چراکه به خانه شما شخصیت می دهد. فروشگاه ملزومات دکوراسیون معماريان يکي از مراکز معتبر و به روز در زمينه خرید آنلاین وسایل دکوراسیون و فروش محصولات دکوراسيون داخلي و اقلام دکوري مي باشد. در فروشگاه معماريان، شما با تنوع بسياري زيادي از محصولات مختلف همانند مبلمان خانگي و اداري، ملزومات روشنايي، انواع گلدان و گياهان تزئيني، ظروف تزئيني و کاربردي دکوراسيون، تنديس و مجسمه هاي مختلف و صدها محصول ديگر روبرو هستید.

سفارش و فرآیند خرید تمام محصولات در فروشگاه ملزومات دکوراسیونن به صورت کاملا آنلاين است. شما مي توانيد با مطالعه و بررسي توضيحات، اطلاعات فني و مقالاتي که راجع به محصولات در وبلاگ معماريان قرار دارد، کالا موردنياز خود را ثبت کرده و آن را درب منزل خود تحويل بگيريد. براي مشاوره تلفني و سفارش، از شماره تلفن هاي موجود در سايت استفاده نماييد و با اپراتورهای ما در ارتباط باشید.

اینستاگرام معماری آریان

علیرضا شاکری

عضو گروه تولید محتوا معماریان و علاقه مند به علم دکوراسیون و طراحی داخلی

اضافه کردن نظر