معماریان مگ

۱۳ ایده دکوراسیون سیاه و سفید برای اتاق خواب

دکوراسیون سیاه و سفید برای اتاق خواب
دکوراسیون سیاه و سفید برای اتاق خواب

دکوراسیون سیاه و سفید برای اتاق خواب | ۱۳ ایده چشم نواز برای چیدمان سیاه و سفید اتاق خواب

دکوراسیون سیاه و سفید برای اتاق خواب یک ایده خوب و جذاب برای شما محسوب می شود. استفاده از دکوراسیون سیاه و سفید برای اتاق خواب می تواند در سبک ها و انواع گوناگونی ارائه شود . ما در اینجا به معرفی ۱۳ ایده جهت چیدمان دکوراسیون سیاه و سفید برای اتاق خواب به شما معرفی کرده ایم. تا پایان این مطلب با معماریان همراه باشید. از شما بازدیدکننده عزیز وبسایت شرکت معماریان شما دعوت می کنیم تا پایان این مطلب همراه ما باشید و اگر نظر، پیشنهاد و یا انتقادی نسبت به این مقاله داشته، از طریق فرم نظرات به اطلاع ما برسانید.

 

۱- نقش های تصاویر پس زمینه و کاغذ دیواری

طراح و دیزاینتر دکوراسیون داخلی آقای “Tobi Tobin” برای کاغد دیواری این خانه در از کاغذ دیواری هایی با الگوهای گل و نقش های زیبای ساده استفاده کرده است. این کاغذ دیواری ها در دکوراسیون سیاه و سفید برای اتاق خواب بسیار کار آمد می باشد و باعث القای حس عاشقانه و رمانتیک در فضا می شود.

نقش های تصاویر پس زمینه و کاغذ دیواری - دکوراسیون سیاه و سفید برای اتاق خواب
نقش های تصاویر پس زمینه و کاغذ دیواری

 

۲- ترکیب رنگ سیاه و سفید و زرد

در اتاق خانه اصلی این خانه بزرگ در ایالت نیوجرسی آمریکا، آقای “مایکل آیدوس”، طراح و دیزاینر دکوراسیون این خانه، ترکیبی ملموس از رنگ سیاه و سفید برای چیدمان دکوراسیون این اتاق استفاده کرده است. این دکوراسیون که احساس آرامش را در فرد ایجاد می کند، با چند بالش نرم و پرتابی و یک دسته گل زرد رنگ نیز تزئین شده است تا زیبایی این دکوراسیون آرامش بخش را دوچندان کند.

ترکیب رنگ سیاه و سفید و زرد - دکوراسیون سیاه و سفید برای اتاق خواب
ترکیب رنگ سیاه و سفید و زرد

 

 

۳- تخت خواب سراسر راه راه سیاه و سفید

این ایده فوق العاده، شما را یاد لباس زندانیان نمی اندازد؟ بله ! پارچه کتان راه راه سیاه و سفید که به عنوان رو تختی و بالش در دکوراسیون سیاه و سفید برای اتاق خواب ما خود نمایی می کند. دو بالش سیاه نیز تناقض زیبایی را با فضای سفید اتاق ایجاد کرده است. همچنین در این اتاق از ایده کفپوش تیره و دیوارهای روشن استفاده شده است که باعثث بزرگتر دیده شدن فضا می شود.

تخت خواب سراسر راه راه سیاه و سفید - دکوراسیون سیاه و سفید برای اتاق خواب
تخت خواب سراسر راه راه سیاه و سفید

 

۴- دکوراسیون ساده اما سنگین برای اتاق خواب

آقای “کن فالک” که طراحی دکوراسیون داخلی این خانه را بر عهده گرفته است، از دیوار و کفپوش های راه راه برای دکوراسیون اتاق خواب بهره برده است؛ دیوار های راه راه سیاه و سفید و کفپوشی از جنس موکت با رنگ روشن. همچنین وجود یک تخت خواب سنگین و بزرگ که روی آن بالش های سیاه و سفید خودنمایی می کند از دیگر نکات قابل توجه این ایده است. دیوارهای کاملا سفید که قاب عکس های مشکی را در خود جای داده است نیز احساس تمیزی و شیک بودن را در اتاق جاری می کند.

 

۵- تخت خواب راحت و شیک در دل اتاقی زیبا

“جیل شارپ”، طراح دکوراسیون این اتاق است که در خانه ای واقع در شهر چارلستون وجود دارد. آقای شارپ برای دکوراسیون تخت خواب از ملافه و بالش سفید و پتوی راه راه سیاه و سفید استفاده کرده است. علاوه بر این، وجود یک میز چوبی بلند در انتهای تخت، نه تنها می تواند برای قرار دادن کتاب و وسایل دیگر کار آمد باشد، بلکه نمایی جذاب به اتاق ما داده است. آباژور های مدرن سفید در دو طرف تخت و گلدان کوچک کنار آن ها هم پیشنهاد خوبی برای اضافه کردن به دکوراسیون سیاه و سفید برای اتاق خواب خواب شما است.

تخت خواب راحت و شیک در دل اتاقی زیبا - دکوراسیون سیاه و سفید برای اتاق خواب
تخت خواب راحت و شیک در دل اتاقی زیبا

 

۶- رقص رنگ سیاه و سفید در دکوراسیون اتاق پذیرایی

در اتاق پذیرایی این خانه در سانفرانسیسکو آمریکا، “کن فالک” یک دکوراسیون کاملا سیاه و سفید پیاده کرده است. دیوار سیاه با خطوط افقی سفید، تابلوهای سفید با تصویر سیاه، مبلمان سفید با کوسن های سیاه و سفید یک نمای کاملا سیاه و سفید در این خانه بوجود آورده است؛ درست مثل اینکه به قاب یک تلویزیون در دهه ۶۰ میلادی نگاه می کنیم! این ایده دکوراسیون بسیار مدرن و چشم نواز است و اگر شما هم به دنبال دکوراسیونی مدرن و درعین حال کلاسیک با استفاده از دو رنگ سیاه و سفید هستید، پیشنهاد ما بکار گیری این ایده است.

رقص رنگ سیاه و سفید در دکوراسیون اتاق پذیرایی - دکوراسیون سیاه و سفید برای اتاق خواب
رقص رنگ سیاه و سفید در دکوراسیون اتاق پذیرایی

 

 

۷- کابینت و قفسه سیاه در کنار لوازم تزئینی قدیمی

طراحان “جان مایبری” و “آنتونیو مارتینز” در این اتاق خواب که در خانه ای در سانفرانسیسكو واقع شده است، كابینت های تخت و نرم معماری را به کار گرفته اند؛ یک کمد کاملا سیاه که مثل جواهری در اتاق می درخشد و وجود لوازم تزئینی روی میز ایده خوبی است که در این عکس مشاهده می کنید. همچنین بکار گیری قفسه سرپا و عمودی سیاه که در آن کوزه ها و مجسمه ای قدیمی وجود دارد در کنار یک مبل استیل تک نفره سیاه و سفید، دکوراسیونی جذاب برای این خانه به ارمغان آورده است. علاوه بر این، رنگ کرمی که در پس زمینه این اتاق استفاده شده است، به عنوان خنثی کننده ای در محیط، تعادل بین رنگ ها را ایجاد می کند.

کابینت و قفسه سیاه در کنار لوازم تزئینی قدیمی - دکوراسیون سیاه و سفید برای اتاق خواب
کابینت و قفسه سیاه در کنار لوازم تزئینی قدیمی

 

۸- دکوراسیون سیاه و سفید در اتاق مهمانان

اتاق خواب مهمانان در این خانه توسط “کریستینا راتمن”، دارای ویژگی ترکیب الگوی سیاه وسفید با رگه های رنگ قرمز است که باعث ایجاد تعادل و هماهنگی بین دکوراسیون سیاه و سفید اتاق خواب و سقف پوشیده از الوار های چوبی می شود. تخت خوابی سیاه و سفید که سر تا سر آن را پرده ای قرمز پوشش داده است در کنار دو مبل راحتی کوچک جلوی تخت، ایده ای مناسب برای دکوراسیون اتاق مهمانان خانه است.

دکوراسیون سیاه و سفید در اتاق مهمانان - دکوراسیون سیاه و سفید برای اتاق خواب
دکوراسیون سیاه و سفید در اتاق مهمانان

 

 

به دنبال یک شرکت معتبر برای طراحی دکوراسیون داخلی منزل هستید؟

به شرکت معماریان اعتماد کنید!

برای تماس با مشاورین ما به صورت رایگان، کلیک کنید

۰۴۴-۳۳۴۷۲۳۴۲

 

۹- الگو و تضاد بین سبک ها در دکوراسیون اتاق دختر

اتاق خواب این دختر، توسط “Janet Gridley” طراحی و دیزاین شده است. وجود نقاط سیاه و سفید پر تعداد روی دیوار و تاج تخت نمایی سرگرم کننده و متفاوت را در خانه ما به وجود آورده است. همچنین وجود یک بالش نرم و پرتابی بسیار زیبا که از الگوی های جذاب و پیچیده مینیاتوری تشکیل شده است، در وسط این تخت خواب دخترانه فانتزی با ملافه و بالش های خاص و جذاب کودکانه، این اتاق را به یک اتاق خاص و زیبا از نظر دکوراسیون تبدیل کرده است. شما نیز اگر دختر کوچکی در خانه دارید، می توانید از این دکوراسیون برای چیدمان اتاق دخترتان استفاده کنید.

الگو و تضاد بین سبک ها در دکوراسیون اتاق دختر - دکوراسیون سیاه و سفید برای اتاق خواب
الگو و تضاد بین سبک ها در دکوراسیون اتاق دختر

 

۱۰- یک اثری هنری شلوغ روی دیوار در کنار تخت خواب ساده

در مورد اتاق خواب خانوم “جینت گریدلی” باید گفت که این ایده بسیار ناب و فوق العاده است. طرح یک گل در پس زمینه سیاه که توسط “توماس دانلل” کشیده شده است، یک اثر هنری مدرن را در دیوار این اتاق پدید آورده است. ملافه های سفید با رگه های سیاه نیز تعادل شلوغی اتاق را نگه داشته است و باعث شده یک تخت خواب ساده در کنار این دیوار شلوغ جلوه ای زیبا داشته باشد.

یک اثری هنری شلوغ روی دیوار در کنار تخت خواب ساده - دکوراسیون سیاه و سفید برای اتاق خواب
یک اثری هنری شلوغ روی دیوار در کنار تخت خواب ساده

 

۱۱- سبک مراکشی و سنتی در دکوراسیون اتاق

شاید اولین چیزی که در دکوراسیون سیاه و سفید برای اتاق خواب به چشم شما می خورد، طرح تخت خواب آن است. سبک مراکشی تخت خواب که با رنگ سیاه رنگ آمیزی شده است و یک پتوی پردار سفید در کنار بالش قرمز قدیمی روی تخت، این تخت خواب را دست نیافتنی کرده است. بافت این اتاق نیز به گونه ای طراحی شده که حس سنتی و قدیمی بودن به فرد را در وی ایجاد می کند.

سبک مراکشی و سنتی در دکوراسیون اتاق - دکوراسیون سیاه و سفید برای اتاق خواب
سبک مراکشی و سنتی در دکوراسیون اتاق

 

 

۱۲- دیوار سیاه و ایجاد یک دکوراسیون شیک و ساده

رنگ سفارشی سیاه و سفید از جمله رنگ های زیبا و پرطرفدار در اروپا است که در بسیار از خانه ها از جمله این خانه استفاده شده است. “استیون گامبرل” از دیوار های سیاه و تخت خوابی سفید که پرده ای از سقف اطراف آن را پوشانده است استفاده و این دکوراسیون ساده و زیبا را خلق کرده است.

دیوار سیاه و ایجاد یک دکوراسیون شیک و ساده - دکوراسیون سیاه و سفید برای اتاق خواب
دیوار سیاه و ایجاد یک دکوراسیون شیک و ساده

 

۱۳- دکوراسیون سیاه و سفید و کمی قرمز

طراح این اتاق خواب آقای “استفان شوبل” می گوید : تاج تخت مخملی و قرمز بزرگ، به صورت باورنکردنی زیبا و جذاب است. همینطور هم هست! این تخت که از رنگ سیاه و سفید در عناصر خود بهره می برد، درست وسط اتاقی قرار گرفته که همین رنگ ها را برای چیدمان خود در دکوراسیون سیاه و سفید برای اتاق خواب در نظر گرفته اند و وجود یک رنگ فانتزی مثل رنگ قرمز، کانون نگاه ها را به خود جذب کرده و باعث زیبایی دو چندان اتاق است.

دکوراسیون سیاه و سفید و کمی قرمز - دکوراسیون سیاه و سفید برای اتاق خواب
دکوراسیون سیاه و سفید و کمی قرمز

 

 

طراحی دکوراسیون داخلی منازل توسط شرکت معماریان

همانطور که در این مقاله خواندید و مشاهده کردید، ایده های گوناگونی برای چیدمان اتاق خواب شما وجود دارد که یکی از این ایده ها استفاده از ترکیب رنگ سیاه و سفید است. بسیاری از مردم اروپا و سایر مکان های دنیا، به این نوع دکوراسیون علاقه زیادی دارند چرا که نه تنها نمایی زیبا و در خور تحسین دارد، بلکه با هر خانه و اتاقی نیز جور درمی آید و می توان در اکثر فضاها از ترکیب این دو رنگ استفاده کرد.

گروه معماری و طراحی دکوراسیون داخلی معماریان، سالهاست که امر طراحی و اجرای تخصصی امور دکوراسیون داخلی را انجام می دهد. شما نیز اگر مایل به داشتن یک دکوراسیون سیاه و سفید برای اتاق خواب خود یا هر اتاق دیگری هستید، کافیست با شماره های روی سایت تماس گرفته و مشاوران مارا از نیاز خود مطلع سازید.

تماس با شرکت معماریان

شرکت معماریان، یکی از با سابقه ترین شرکت های معماری و طراحی دکوراسیون در کشور است. شما بازدیدکننده گرامی اگر مایل به همکاری با شرکت ما بوده و یا پیشنهاد پروژه ای دارید، می توانید با شماره دفتر مرکزی ما تماس گرفته و با اپراتورهای ما در ارتباط باشید. همچنین اگر پیشنهاد، انتقاد و یا مشکلی راجع به این مطلب و دیگر مطالب سایت در نظر دارید، و یا قصد ارسال پروژه جدیدی را به ما دارید، از طریق لینک تماس با ما به اطلاع ما برسانید.

این مقاله، به صورت اختصاصی در تحریریه شرکت معماریان تهیه شده است. از اینکه تا پایان همراه ما بودید از شما متشکریم؛ شما می توانید از مقالات دیگر سایت نیز دیدن نمایید و در صورت نیاز به همکاری، از طریق لینک های موجود با ما در ارتباط باشید.

منبع : Housebeautiful

اینستاگرام معماری آریان

علیرضا شاکری

عضو گروه تولید محتوا معماریان و علاقه مند به علم دکوراسیون و طراحی داخلی

اضافه کردن نظر