معماریان مگ

ایده های جذاب و هیجان انگیز برای دکوراسیون روز تولد

دکوراسیون روز تولد
دکوراسیون روز تولد

دکوراسیون تولد | ایده های جذاب و هیجان انگیز برای دکوراسیون روز تولد

 

 

عکس پس زمینه روی پوستر

پس زمینه تولد، یکی از جذاب ترین کارهایی است که در دکوراسیون تولد و روز تولد می توانید از آن استفاده کنید. عکس خوب و مناسب از فردی که تولد اوست را روی پوستر یا بنری بزرگ چاپ کرده و به عنوان پس زمینه، پشت میز تولد قرار دهید. این کار نه تنها فضای تولد را زیباتر می کند، بلکه حس و حال بهتری را به کسی که تولد اوست ایجاد می نماید. بهتر است از عکس های پرتره برای پس زمینه تولد استفاده کنید.

ایده های جذاب و پرهیجان برای دکوراسیون تولد (1)
ایده های جذاب و پرهیجان برای دکوراسیون تولد (۱)

 

 

استفاده از تخته سیاه

تخته سیاه، از آن دست ایده های جذاب و کلاسیک است که در دکوراسیون تولد مورد استفاده قرار می گیرد. شما می توانید روی تخت سیاه را با عکس های مختلفی پوشش داده و یا با گچ، متون زیبایی را بنویسید. همچنین برای معرفی محتویات میز تولد و غیره، از این تخته سیاه استفاده می شود. یک شعر زیبا نیز مکملی بر متون شما روی این تخته سیاه خواهد بود.

ایده های جذاب و پرهیجان برای دکوراسیون تولد (2)
ایده های جذاب و پرهیجان برای دکوراسیون تولد (۲)

 

استفاد هاز بادکنک‌های هلیومی

بادکنک های هلیومی، یکی از لوازم تزئینی هستند که تمام افراد در هر سن و سالی از دیدن آن شگفت زده می شوند. این محصول جذاب در طرح و رنگ های مختلفی در بازار عرضه می شود و شما می توانید بسته به نوع سلیقه و جنسیت کسی که تولد اوست، از طرح منطبق و هماهنگ استفاده نمایید.

ایده های جذاب و پرهیجان برای دکوراسیون تولد (3)
ایده های جذاب و پرهیجان برای دکوراسیون تولد (۳)

 

 

دیوار بادکنکی در طرح دلخواه

یکی دیگر از ایده های جذاب و جالب روز تولد، استفاده از دیوار بادکنکی است. دیوار بادکنکی دیواری است که سراسر آن را بادکنک هایی با اندازه، طرح و رنگ مختلف پوشانده است. ایجاد یک دیوار بادکنکی می تواند منظم و از پیش تعیین شده باشد. برای مثال می توانید از سه لایه رنگ برای این دیوار استفاده کرده و ابتدا بادکنک های قرمز، سپس آبی و بعد سفید را به صورت خطی قرار دهید. اینکه شما چه حالتی را برای دیوار بادکنکی تان در نظر می گیرید به خودتان بستگی دارد.

ایده های جذاب و پرهیجان برای دکوراسیون تولد (4)
ایده های جذاب و پرهیجان برای دکوراسیون تولد (۴)

 

بادکنک های عدد و حروف

بادکنک‌ هایی که روی آن ها اعداد و حروف نوشته شده و یا خود آن ها به این شکل است از دیگر ایده های دکوراسیون تولد است. شما می توانید جهت ایجاد کلمه و یا عدد مورد نظرتان از این مدل بادکنک ها استفاده کنید. یک نکته مهم در بکارگیری بادکنک های عدد و حروف وجود دارد و آن هم این است که اگر قصد استفاده از این ایده را دارید، آن را در پس زمینه ای ساده اجرا کنید که مفهوم شما به بهترین شکل به مخاطب منتقل شود.

ایده های جذاب و پرهیجان برای دکوراسیون تولد (5)
ایده های جذاب و پرهیجان برای دکوراسیون تولد (۵)

 

استفاده از پارچه های رنگی

اگر به هر دلیلی از پوستر و بنرهای بزرگی که عکس فرد روی آن چاپ شده است استفاده نمی کنید، استفاده از پارچه های رنگی پشت میز تولد بهترین کاری است که می توانید انجام دهید. با قرار دادن پارچه هایی که از نظر رنگ و طرح با دکور کلی میز شما هماهنگی دارد و نصب بادکنک های تزیینی روی آن، فضایی رویایی و ایده آل برای شما ایجاد خواهد نمود.

ایده های جذاب و پرهیجان برای دکوراسیون تولد (6)
ایده های جذاب و پرهیجان برای دکوراسیون تولد (۶)

 

 

گل های کاغذی

گل های کاغذی یکی از ایده های ارزان قیمتی است که در دکوراسیون روز تولد می توانید از آن استفاده کنید. این گل های کاغذی می توانند به صورت رنگارنگ و تک رنگ در اندازه های مختلفی استفاده شوند. این گل های کاغذی در قسمت های مختلف روز تولد بکار ببرید. روی کیک جشن، دیوارهای خانه، روی لیوان و کلاه ها و هر جای دیگری که مایلید می توانید گل های کاغذی را بکار ببرید. جالب است بدانید درست کردن این گل ها کاری آسان است و خود شما هم می توانید با کمی حوصله و خلاقیت، آن ها را بسازید.

ایده های جذاب و پرهیجان برای دکوراسیون تولد (7)
ایده های جذاب و پرهیجان برای دکوراسیون تولد (۷)

 

استفاده از گل و گیاهان

استفاده از گل و گیاهان در دکوراسیون روز تولد کاری است که پیشنهاد می کنیم حتما آن را انجام دهید. شاید کمی عجیب به نظر برسد ولی تزئینات با کمک گیاهان بسیار زیبا و خاص خواهد بود. استفاده از گل و گیاهان در جشن های تولدی که در فضای باز برگزار می شوند، تاثیرگذاری خوبی روی افراد دارد.

ایده های جذاب و پرهیجان برای دکوراسیون تولد (8)
ایده های جذاب و پرهیجان برای دکوراسیون تولد (۸)

 

حروف سه بعدی

تزئین با حروف سه بعدی در یک پس‌ زمینه با رنگ شاد، ایده کم هزینه ای است که برای اکثر جشن ها بسیار مناسب و کاربردی می باشد. این حروف سه بعدی در کنار چراغ‌ های کوچک و رنگی نمایی جذاب و بسیار زیبا خواهند داشت. متریالی که در این حروف سه بعدی استفاده می شود، می تواند از جنس چوب یا یونولیت باشد. شما می توانید با کمک این حروف سه بعدی، اسم فرد و یا متون دلخواه خود را ایجاد نمایید.

ایده های جذاب و پرهیجان برای دکوراسیون تولد (9)
ایده های جذاب و پرهیجان برای دکوراسیون تولد (۹)

 

ترکیب بادکنک های رنگی و بادکنک حروف

ترکیب بادکنک حروف و اعداد و حروف سه بعدی که در مورد بالا گفته شد نیز از جمله کارهایی است که در روز تولد می توانید انجام دهید. اسم فرد متولد یا پیام تبریک خاص میزبان به فرد و یا موضوع جشنی که برگزار شده است، مواردی هستند که برای نوشته‌های بادکنک و حروف سه بعدی مورد استفاده هستند. به طور کلی، بادکنک‌ ها وسایلی هستند که دستتان را برای ایده‌های بیشتر و جذاب تر باز می‌ گذارند و به شما این اجازه را می دهند فضاهایی که جلوه خوبی ندارند را زیباتر کند.

ایده های جذاب و پرهیجان برای دکوراسیون تولد (10)
ایده های جذاب و پرهیجان برای دکوراسیون تولد (۱۰)

 

استیکر و ریسه های تزئینی

استیکرهای روز تولد، نسبت به جنسیت فرد متولد در رنگ ها و طرح های متنوعی انتخاب می شوند و یک انتخاب بی نظیر برای فانتزی تر کردن محیط می باشند. همچنین ریسه های تزئینی که چراغ های رنگی را شامل می شوند، جلوه بهتری به فضاهای شما می بخشند.

ایده های جذاب و پرهیجان برای دکوراسیون تولد (11)
ایده های جذاب و پرهیجان برای دکوراسیون تولد (۱۱)

 

نوارهای کاغذی

شما می توانید پارچه‌ های رنگی‌ را به شکل روبان هایی برش دهید و آنها را از سقف یا هر قسمت دیگری در دکوراسیون روز تولد آویزان نمایید. شما به این شکل می توانید یک پس‌ زمینه مناسب و بسیار جذاب را برای میز تولد ایجاد کنید.

ایده های جذاب و پرهیجان برای دکوراسیون تولد (12)
ایده های جذاب و پرهیجان برای دکوراسیون تولد (۱۲)

 

ملزومات مورد استفاده روی میز تولد

میز تولد، یکی از ارکان مهم و تاثیرگذار در دکوراسیون روز تولد می باشد. برای تزیین میز تولد، انتخاب های زیادی پیش روی شماست. یکی از ایده ها، استفاده از پارچه های رومیزی است. پارچه های رومیزی رنگارنگ نه تنها میز شما را جذاب تر می کند، بلکه باعث می شود وسایل روی میز شما بهتر قرار گرفته و میز کثیف نشود. همچنین روی این میز می توانید از گل و گیاهان استفاده نمایید تا فضا را شاداب تر و با نشاط تر جلوه دهید. ظرف میوه و تنقلات نیز عضو جدانشدنی میز تولد است. از میوه های مجلسی و متنوع در کنار تنقلات مختلفی که مناسب جمع مهمانان می باشد استفاده نمایید.

ایده های جذاب و پرهیجان برای دکوراسیون تولد (13)
ایده های جذاب و پرهیجان برای دکوراسیون تولد (۱۳)

 

 

استفاده از چراغ فانوس های تزئینی

چراغ فانوس که چراغ های تزئینی جالبی هستند، یکی از اقلام بسیار زیبا و دراماتیک برای دکوراسیون روز تولد به شمار می روند. از چراغ های فانوسی در هر دکوراسیون تولدی نمی توان استفاده کرد و جشن شما باید به گونه ای‌ باشد که این چراغ ها قابلیت استفاده داشته باشند.

ایده های جذاب و پرهیجان برای دکوراسیون تولد (14)
ایده های جذاب و پرهیجان برای دکوراسیون تولد (۱۴)

 

محصولات عاشقانه و هدیه های جذاب در فروشگاه معماریان

در فروشگاه معماریان، شما می توانید از ده ها محصول عاشقانه جذاب که مرتبط با دکوراسیون هستند بازدید نمایید. این محصولات دارای ضمانت بوده و با قیمت های عالی، یک هدیه شیک و مدرن را برای شما به ارمغان خواهند آورد.

مجسمه دکوری و تزیینی دیواری عشق کد NS236

اکسسوری عاشقانه در خانه شما

خرید مجسمه کد NS236

ورود به بخش اشیا تزیینی فروشگاه معماریان

کمی از فروشگاه آنلاین معماریان بدانید

فروشگاه معماریان

فروشگاه دکوراسيون داخلي معماريان يکي از مراکز معتبر و به روز در زمينه فروش محصولات دکوراسيون داخلي و اقلام دکوري مي باشد. در فروشگاه معماريان، شما با تنوع بسياري زيادي از محصولات مختلف همانند صنش کالا و روند دريافت آن، به سادگدلي و مبلمان خانگي و اداري، ملزومات روشنايي، انواع گلدان و گياهان تزئيني، ظروف تزئيني و کاربردي دکوراسيون، تنديس و مجسمه هاي مختلف و صدها محصول ديگر مي باشد. سفاري هرچه ممکن و به صورت کاملا آنلاين است. شما مي توانيد با مطالعه و بررسي توضيحات، اطلاعات فني و مقالاتي که راجع به محصولات در وبلاگ معماريان قرار دارد، کالا موردنياز خود را ثبت کرده و آن را درب منزل خود تحويل بگيريد. براي مشاوره تلفني و سفارش، از شماره تلفن هاي موجود در سايت استفاده نماييد.

اینستاگرام معماری آریان

علیرضا شاکری

عضو گروه تولید محتوا معماریان و علاقه مند به علم دکوراسیون و طراحی داخلی

اضافه کردن نظر