ایده گرفتن از زیباترین مبلمان جهان

زیباترین مبلمان با طراحی های خلاقانه و منحصر به فرد

دکوراسیون منزل، از لحاظ روانی بر ما تاثیر عمیقی دارد. بنابرین باید با زیباترین مبلمان سلیقه خود آراسته شود. ضمنا این تزیین و دکور باید به گونه ای باشد که ما در  آسوده‌ترین حالت ممکن خود قرار بگیریم. چرا که پس از یک روز پر مشغله و خستگی‌های ناشی از فعالیت‌های بیرون از خانه، این محل آخرین و امن‌ترین پناهگاه هرشخصی خواهد بود.

خلاقیت در طراحی زیباترین مبلمان جهان
انتخاب مبلمان مناسب منزل برای این منظور مهمترین امر است. هرکسی از رنگ و طرح مبلمان دلخواه خود آگاه است. اما ادغام درست این عناصربا اشیای دیگر خانه برای رسیدن به دکوراسیون ایده آل، اهمیت خاصی دارد. در راستای کمک به انتخاب زیباترین مبلمان با طراحی های خاص، در این مطلب قصد داریم تا چند نمونه از خلاقانه ترین مبلمان منزل را به شما معرفی کنیم. امیدواریم با الهام گرفتن از آن‌ها بتوانید به یک دکور ایده‌آل برای منزل خود برسید.

صندلی حلقه، از زیباترین مبلمان خلاقانه

جیسون میرراجی، طراح اهل لواس آنجلس، صندلی حلقه را طراحی کرده است. با توجه به آثار قبلی این هنرمند، صندلی حلقه را با ترکیبی از مواد جامد و مجموعه ای از فضاهای خالی طراحی کرده است. این صندلی چوبی با روکش سفال و با پوشش رنگ تیره  است. رنگ روشن درون حفره ها، بیشتر بر روی دید متضاد تاکید می کند. یک نمونه از زیباترین مبلمان معاصر که ویژگی های مجسمه سازی و هنری و همچنین عملکردی را دربر میگیرد.

نمونه ای خلاق از زیباترین مبلمان جهان

مبل خواب مورفو، طراحی جیووننی و رودریگو تورس

مبل خواب مورفو توسط جیووننی و رودریگو تورس طراحی شده است. این مبل منعطف الهام گرفته از خدای خواب، مورفو است که رویاها را به ارمغان می آورد. دو آنتن بلند که دارای چراغ در انتها هستند، بر روی این مبل زیبا تعبیه شده است. لذت بردن از یک کتاب با روشنایی حاصل از این چراغ ها ممکن است. ساختار آن از رزین های پلی اورتان قابل انعطاف با پارچه های الاستیک تشکیل شده است. این یک تختخواب صندوق دار با تخت تاشو است که آسان باز و بسته میشود.

کاربردی ترین و زیباترین مبلمان جهان

مبل فرش با طراحی منحصر به فرد

تونیو دروور طراح مبل تابلو فرش با عنوان دیدار شرق با غرب، است. این مبل همانند یک فرش پروازی است که می خواهد از زمین بلند شود. این مبل به نظر میرسد یک فرش با طراحی فوق العاده است. ایده این “مبل فرش” این است که یک طرح بسیار ساده باشد. یک چوب و پایه ها و یک قالی ایرانی. در نگاه اول، طراحی عالی به نظر می رسد، اما من فکر نمی کنم که بتوانید روی این مبل به راحتی بخوابید.

نمونه ای متفاوت از زیباترین مبلمان جهان

مبل مونتنارا نمونه ای از زیباترین مبلمان با الهام از طبیعت

اصطلاح مونتنارا که به معنی خانم کوه است. این مبل از کوهی در ایتالیای الهام گرفته شده که تمام جذابیت های این مبل را شکل داده است. مبل مونتنارا توسط هنرمند، معمار، طراح نوآورانه، گاتانو پس، طراحی شده است. این مبل در سال ۲۰۰۹ توسط شرکت Meritalia در طراحی مبلمان عالی میلان، نمایش داده شد. مفهوم ادبیات واضح و جسور آن و آمیختگی با طبیعت به عنوان یک اشیای خانه بی نظیراست. نشستن بر روی آن این حس را به شما می دهد که انگار روی آب و پشت به برف کوه سنگی نشسته اید. این حالت بصری قابل توجه ایجاد میکند است. فقط کمی سرد به نظر میرسد!

نمونه ای خلاق از زیباترین مبلمان جهان

صندلی لایه، طراحی خلاقانه یوریت تاکاما

طراح هلندی یوریت تاکاما صندلی لایه را برای نمایش نظراتش در مورد آینده تولید مبلمان ایجاد کرده است. این طراح از مواد جدید پایدار استفاده می کند. برای صندلی لایه، او ترکیبی از الیاف نارگیل و لاتکس طبیعی استفاده کرده است.

نمونه ای خلاق از زیباترین مبلمان جهان

اوبلیسک ددون، زیباترین مبلمان فضای باز

مبلمان اوبلیسک ددون مجموعه ای از مبلمان فضا شبیه تخم مرغ یا بمب محسوب می شود. طراحی این مبلمان کاملا منحصر به فرد است. این مبلمان فضای بیرونی، به یک میز و چهار صندلی تقسیم می شود. مبلمان اوبلیسک ددون فرصت های صرفه جویی در فضا را با طراحی شگفت انگیز ارائه می دهد. به هر حال مهمترین جنبه مثبت این نوع سبک مبلمان، توانایی آن در فضای محدود است. بنابراین، هنگامی که ما به دنبال خرید مبلمان هستیم، علاوه بر انتخاب زیباترین مبلمان، باید مطمئن شویم که موارد انتخابی با فضای خانه متناسب است.

نمونه ای خلاق از زیباترین مبلمان جهان

مبل دو نفره طراحی نینا ادواردز

طراحی مبل دو نفره از نینا ادواردز یک گره در وسط دارد. این مبل دونفره با اینکه طراحی پیوسه دارد. اما جای مجزا برای نشتن دارد. به نظر طراح آن، این مبل خلاقانه میتواند نقطه کانونی هر اتاق باشد. این مبل را میتوان از زیباترین مبلمان طراحی شده توسط وی دانست.

خلاقانه ترین و زیباترین مبلمان جهان

ایده های طراحی صندلی های فوق العاده

اگر می خواهید یکنواختی را در طراحی داخلی خود از بین ببرید، باید جزئیات را طراحي کنید. البته این مورد به طراحی داخلی شما بستگی دارد. از سوی دیگر، باید این جزییات احساس تازه ای به دکور خانه شما اضافه کنند. نیاز نیست که هزینه یا وقت زیادی برای خرید زیباترین مبلمان صرف کنید. شما می توانید قطعات غیر معمول و منحصر به فرد مبلمان را بیابید و آنها را در دکور خود وارد کنید. به عنوان مثال، ارزان ترین راه می تواند وارد کردن صندلی با طراحی فوق العاده در دکوراسیون خانه شما باشد. طرح های صندلی خلاقانه ای در اینجا وجود دارد که می توانید از برخی آنها الهام بگیرید.

ایده هایی برای طراحی زیباترین مبلمان جهان

ایده هایی برای طراحی زیباترین مبلمان جهان

ایده هایی برای طراحی زیباترین مبلمان جهان

ایده هایی برای طراحی زیباترین مبلمان جهان

اینستاگرام معماری آریان

Shervin

علاقه مند به معماری و دکوراسیون

اضافه کردن نظر