تغییر استایل

انتخاب رنگ

برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
14 طرح کاغذ دیواری مدرن و جذاب برای حمام

14 طرح کاغذ دیواری مدرن و جذاب برای حمام

کاغذ دیواری حمام
کاغذ دیواری حمام

کاغذ دیواری حمام | دکوراسیون حمام | حمام مدرن

کاغذ دیواری حمام می تواند دکوراسیون حمام شما را به محیطی آرامش بخش و شاداب تبدیل نماید. در این مطلب، 15 طرح کاغذ دیواری برای حمام مدرن را بررسی کرده ایم.

 

1- کاغذ دیواری طرح گَرد شکوفه روشن

کاغذ دیواری حمام طرح گَرد شکوفه روشن
کاغذ دیواری طرح گَرد شکوفه روشن

 

کاغذ دیواریتان را با طرحی انتخاب کنید که زیبایی شکوفه های گیاهان مختلف را به نمایش بگذارد و تازگی و شادابی یک باغ زیبا را به حمامتان بیفزاید. ترکیب برگ های پیچ و تاب خورده و شکوفه های ریز رنگارنگ و وجود زمینه سفید، از مهمان های شما در یک فضای روشن و زیبا استقبال می کند. این ایده در دکوراسیون حمام باعث ایجاد احساس شادابی و طراوت بیشتری می شود. اینجا، در مهاجرت خانواده اش از میشیگان، طراح، چنالت جیمز، یک کابینه را از حالت کهنه و بی رنگ و روح، با استفاده از کاغذ دیواریی با طرح گل و گیاه و طبیعت، به یک اتاق زیبا و پر از انرژی و شادابی تبدیل کرد.

 

2- کاغذ دیواری حمام طرح آبی در آبی پیچیده

کاغذ دیواری حمام طرح آبی در آبی پیچیده
کاغذ دیواری حمام طرح آبی در آبی پیچیده

 

از گل تا برگ ساقه، طبیعت بهترین الگو ها را ارائه می دهد. و با این حال که آنها در رنگ طبیعی خودشان زیبا به نظر می رسند، اما زمانی که در رنگ های غیر منتظره به نمایش گذاشته می شوند، گیاهان عنصر هنری پیدا می کنند. در این کاغذ دیواری آبی در آبی پیچیده که نمایی بسیار جذاب به دکوراسیون حمام این خانه داده اند، درختان عجیب و غریب به شکل اشباح سر و ته شده در می آیند.

 

3- کاغذ دیواری طرح شطرنجی در دکوراسیون حمام

کاغذ دیواری طرح شطرنجی در دکوراسیون حمام
کاغذ دیواری طرح شطرنجی در دکوراسیون حمام

 

استفاده از پالت رنگی سفید و خاکستری پیشرفته، به طرح شطرنجی کهنه یک جلوه تازه و مدرن می دهد. در یک حمام مدرن با یک چنین طرح ریز، جولی هالُوِی، طرح شطرنجی را کنار یک آینه چوبی تزئین شده قرار داد؛ و این ترکیب رنگ ساده را با اضافه کردن یک کلکسیون از آویخته ها به یک طرح زیبا و تازه تبدیل کرد.

 

4- کاغذ دیواری طرح سگ در حمام مدرن

کاغذ دیواری طرح سگ در حمام مدرن
کاغذ دیواری طرح سگ در حمام مدرن

 

عشق و علاقه تان به بهترین دوست مرد (سگ ها) را با یک کاغذ دیواری تازه با تصویر گروهی از این موجودات چهار پا نشان دهید. این کار را با استفاده از یک پالت دو رنگ انجام دهید تا از شلوغی بیش از حد جلوگیری کنید. طرح ریز سگ های بامزه به صورت الگو در این کاغذ دیواری شیک و جذاب دیده می شود.

 

5- کاغذ دیواری با طراحی بوم نقاشی و پیچ و تاب

کاغذ دیواری طرح سگ در حمام مدرن
کاغذ دیواری طرح سگ در حمام مدرن

 

عکسهای  بوم نقاشی که از نام کامل “toile de jouy” کوتاه شده و به عنوان پارچه ای از شهری در فرانسه به نامه به نام Jouy-en-Josas ترجمه می شوند، اغلب مترادف با صحنه های شگفت انگیز آن هستند. در حالی که طبیعت سنتی و الگو هایی تاریخی امروزه بسیار کارآمد و زیبا هستند، به عنوان مثال این برج آب و کامیون که یک کاغذ دیواری به نام “Country Living Toile” از Spoonflower است، به هیچ وجه مضحک و یا از مد رفته نیست.

هالی ویلیامز، خواننده و ترانه سرا، حمام مزرعه خود را با جفت کردن کاغذ دیواری با طرح های ریز، با یک کاشی سیاه و سفید به حمامی با یک طراحی خلاقانه و زیبا تبدیل کرد. در خلق کردن یک چنین طراحی، برای جفت کردن دو عنصر متفاوت مهم ترین نکته این است که جوری انتخاب شوند که مکمل یک دیگر باشند نه مخرب هم.

 

6- استفاده از کاغذ دیواری رنگ به رنگ به شکل نامحسوس

استفاده از کاغذ دیواری رنگ به رنگ به شکل نامحسوس
استفاده از کاغذ دیواری رنگ به رنگ به شکل نامحسوس

 

برای داشتن یک طرح نامحسوس زیبا، یک طرح از مخلوط رنگ های خنثی انتخاب کنید. سطوح باقی مانده دیگر را با ساده و بدون طرح و سفید نگه دارید تا بی نقص به نظر بیاید. یا اگر به نظرتان زیادی ساده است، از یک رنگ ثانوی استفاده کنید. همانطور که طراح، امیلی هندرسون از رنگ آبی نفتی برای پوشش های چوبی دیوار ها استفاده کرد.

 

7- استفاده از کاغذ دیواری پوشیده شده از گل های رز زمانتیک

استفاده از کاغذ دیواری پوشیده شده از گل های رز زمانتیک
استفاده از کاغذ دیواری پوشیده شده از گل های رز زمانتیک

 

وقتی می خواهیم یک حمام زیبا با استفاده از طرح های کلاسیک بوجود بیاوریم، همیشه طراحی های رز های براق جزو بهترین انتخاب ها هستند. یک کاغذ دیواری پر از قنچه های رز زیبا درجا حس خوب یک باغ رویایی انگلیسی را می دهد. برای حفظ کردن تعادل در رنگ ها از پوشش های چوبی با رنگ های خنثی استفاده کنید.

 

8- کاغذ دیواری دست ساز با استفاده از صفحات کتاب

کاغذ دیواری حمام دست ساز با استفاده از صفحات کتاب
کاغذ دیواری دست ساز با استفاده از صفحات کتاب

 

کاغذ دیواری حمام خود را با استفاده از صفحات کتاب مورد علاقه تان بسازید. از صفحات  شامل عکس های طبیعت، گل و گیاه، پرندگان و حیوانات، صفحات دارای شعر برای بلند بلند خواندن در حمام، یا حتی صفحاتی از کتاب مورد علاقه تان در دوران کودکی که در آن تصاویر نوستالژیک وجود دارد استفاده کنید. برای راحت تر جدا کردن صفحه های مورد نظر، قسمت پشتی کتاب که صفحات را به هم می چسباند را ببرید و برای چسباندن آنها به دیوار از چسب کاغذ دیواری استفاده کنید.

 

9- کاغذ دیواری حمام مدرن گیاهی دست ساز

کاغذ دیواری حمام مدرن گیاهی دست ساز
کاغذ دیواری حمام مدرن گیاهی دست ساز

 

از صفحات کاغذی کهنه در اندازه ها و ابعاد مختلف و به صورت لایه لایه و هم پوشانی شده، برای طراحی حمام خود استفاده کنید. همانگونه که طراح “برد فورد” برای دیزاین حمام خانه خود در آرکانزاس از صفحات یک کتاب نقاشی های گیاهی استفاده کرد. به طور کلی کاغذ دیواری هایی که در آن از طرح گیاهان استفاده شده است، نمونه های خوبی برای استفاده در سرویس بهداشتی می باشد.

 

10- کاغذ دیواری با طراحی روشن و شاد

کاغذ دیواری حمام با طراحی روشن و شاد
کاغذ دیواری با طراحی روشن و شاد

 

تقریبا می توان صدای آواز خواندن این پرنده ها در این کاغذ دیواری حمامی در کالیفرنیا را شنید. برای ایجاد حمام رنگارنگ خود، از یک دسته از رنگ های اشباع شده استفاده کنید، سپس از رنگ های اصلی آن برای رنگ آمیزی کف حمام خود که به شکل شطرنجی و براق است، الهام بگیرید. از وان حمام آینه ای استفاده کنید و حتی برای حوله و دیگر اجزا و وسایل داخل حمام از رنگ های مختلف و متنوع ولی مرتبط با رنگ های اصلی کاغذ دیواری تان بهره بگیرید. رنگ های استفاده شده، به لطف یک مرز از کاشی به رنگ سفید، بیش از پیش به چشم می آیند.

 

11- کاغذ دیواری طرح ساحلی

کاغذ دیواری طرح ساحلی
کاغذ دیواری طرح ساحلی

 

از کاغذ دیواری در دکوراسیون حمام خانه تان استفاده کنید که امیال درونی تان را به تصویر کشیده و به محیط اطراف تان تبدیل کند. در اینجا، کاغذ دیواری با الگوی آب های دریا، حس شیرین و آرام بخش یک ساحل را به حمام تان اضافه می کند، طوری که انگار واقعا در ساحل هستید و یا خانه ای دارید که رو به دریا است.

 

12- کاغذ دیواری با ترکیبی از رنگ های مودی برای حمامی دنج

کاغذ دیواری با ترکیبی از رنگ های مودی برای حمامی دنج
کاغذ دیواری با ترکیبی از رنگ های مودی برای حمامی دنج

 

با استفاده از رنگ های ترکیب شده می توانید دکوراسیون حمام خود را به یک جعبه جواهرات زیبا و خواستنی تبدیل کنید. می توانید با استفاده از همین تم در قسمت های دیگر خانه تان این طرح را از چیزی که هست، کامل تر کنید.

 

13- دیوار های ساخته شده از چوب روستایی

دیوار های ساخته شده از چوب روستایی
دیوار های ساخته شده از چوب روستایی

 

وجود دیوار هایی که از عناصر طبیعی تشکیل شده اند به دکوراسیون حمام تان جلوه منحصر به فرد و جذابی می دهد. در نگاه اول شما حس می کنید این دیوار ها یک نوع کاغذ دیواری هستند ولی در واقع این دیوار ها از تکه های چوب هایی به ضخامت 2 اینچ و تخته های سه لا ساخته شده اند که به هم چسبانده شده اند تا ظاهر چوب هیزم را پیدا کنند.

 

14- کاغذ دیواری طرح آبی و سفید سنتی

کاغذ دیواری طرح آبی و سفید سنتی
کاغذ دیواری طرح آبی و سفید سنتی

 

زوج رنگ های آبی و سفید هیچ وقت ترکیب بدی را تشکیل نمی دهند. ترکیب این زوج رنگ شیک و ظریف بر روی کاغذ دیواری شما با پایه های سفید سینک ها، یک ترکیب کلاسیک و زیبا را در حمام مدرن خانه شما بوجود می آورد. این مدل کاغذ دیواری، در حمام و سرویس بهداشتی ایرانی جذابیت زیادی را به محیط شما می بخشد.

 

سخن پایانی

در این مقاله از معماریان مگ، به بررسی 14 نمونه کاغذ دیواری مدرن و جذاب که دکوراسیون حمام را زیباتر از پیش می کنند پرداخته ایم. نمونه هایی که در این مطلب ذکر شد، جدیدترین و جذاب ترین مدل های کاغذ دیواری سرویس بهداشتی حمام مدرن می باشد. از اینکه تا پایان این مطلب همراه گروه ما بودید از شما متشکریم. اگر به دنبال مطالب بیشتری در زمینه دکوراسیون و ایده های جذاب و مدرن دکوراسیون هستید، می توانید با مراجعه به وبلاگ ما، از صدها مقاله مفید و کاربردی اختصاصی استفاده نمایید.

منبع: countryliving

علیرضا شاکری
عضو گروه تولید محتوا معماریان و علاقه مند به علم دکوراسیون و طراحی داخلی

لطفا نظر خود را بنویسید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا