معماریان مگ

نگاهی به اصول طراحی دکوراسیون آرایشگاه مردانه

دکوراسیون آرایشگاه مردانه
دکوراسیون آرایشگاه مردانه

دکوراسیون آرایشگاه مردانه | طراحی داخلی مغازه آرایشگاه | دکوراسیون داخلی آرایشگاه مردانه

دکوراسیون آرایشگاه مردانه یکی از محل هایی است که طراحی آن سخت و البته مهم است. طراحی دکوراسیون آرایشگاه مردانه باید به شکلی باشد که باب میل سلیقه های مختلف بوده و مشتری را از بودن و نشستن در مغازه خسته نکند. به همین دلیل، اصولی نیاز است تا رعایت شود تا بهتریندکوراسیون آرایشگاه مردانه حاصل شود. از شما بازدیدکننده محترم سایت معماریان دعوت می کنیم تا پایان مقاله “اصطلاحات معماری” همراه ما باشید و در صورت داشتن نظر، پیشنهاد و یا نقدی راجع به این مطلب، از طریق فرم انتهای صفحه به اطلاع ما برسانید.

 

مقدمه ای بر دکوراسیون آرایشگاه مردانه

همانطور که در مقالات گذشته نیز خدمت شما عزیزان گفتیم، انتخاب یک دکوراسیون آرایشگاه مردانه مناسب و جذاب، نقش مهمی در جذب مشتریان دارد. یکی از مشخصه های مهم برای داشتن بهترین دکوراسیون آرایشگاه مردانه، انتخاب عناصر مناسب برای محیط و دکوراسیون داخلی آرایشگاه می باشد. این عناصر می بایست از هر لحاظ با فضای داخلی آرایشگاه هماهنگی داشته باشند و همچنین از کارایی لازم نیز برخوردار باشند. در ادامه این مقاله از سایت معماریان، چند نمونه دکوراسیون آرایشگاه مردانه را برایتان آورده ایم که در آنها به طور کامل به انتخاب وسایل مورد نیاز و همچنین چیدمان آنها توجه زیادی شده است.

طراحی داخلی مغازه آرایشگاه (1) - دکوراسیون آرایشگاه مردانه
طراحی داخلی مغازه آرایشگاه (1)

 

ایده های زیاد و متنوعی برای طراحی بی نظیر و بدون نقص دکوراسیون آرایشگاه مردانه وجود دارد که در این مقاله به برخی از آنها اشاره کرده ایم. برای نتیجه گیری بهتر در زمیه چیدمان دکوراسیون آرایشگاه مردانه و همچنین آشنایی با انواع دکوراسیون های مربوط به اینگونه مغازه ها، می توانید از این مدل ها بازدید نمایید.

 

طراحی دکوراسیون آرایشگاه مردانه چه اهمیتی دارد؟

دکوراسیون داخلی آرایشگاه مردانه برای مشتریان و مراجعه کنندگان بسیار مهم است. این امکان وجود دارد که یکی از مشتریانتان از دکوراسیون و فضای داخلی آرایشگاه شما خوشش نیاید و دیگر به آرایشگاه شما مراجعه نکند و در این صورت یک ضرر برای کسب و کار شما به حساب می آید. ما در این مقاله از ایده های جالب برای چیدمان دکوراسیون آرایشگاه مردانه استفاده کرده ایم. امید است که این مقاله نیز مورد پسند شما واقع شود و از این ایده ها برای دکوراسیون آرایشگاه مردانه خود استفاده کنید. با ادامه این مطلب ما همراه باشید.

طراحی داخلی مغازه آرایشگاه (2) - دکوراسیون آرایشگاه مردانه
طراحی داخلی مغازه آرایشگاه (2)

 

بکارگیری خلاقیت در دکوراسیون آرایشگاه مردانه

ایده های بسیار زیاد و متنوعی برای چیدمان دکوراسیون آرایشگاه مردانه به صورت اصولی و استاندارد وجود دارد. آینه کاری های مدرن و خلاقانه، استفاده از چوب های زیبا و با کلاس، نورپردازی و کنترل سایه ها و استفاده از انواع لوستر های مدرن و … از جمله این ایده ها هستند. فردی که به آرایشگاه مدرن و شیک مردانه مراجعه می کند، علاوه بر حل مشکل آرایش موها، از محیط آن جا نیز لذت می برد و این مسئله باعث می شود این آرایشگاه ها مشتری بیشتری نسبت به آرایشگاه های قدیمی داشته باشند.

 

بهترین چینش ملزومات در دکوراسیون آرایشگاه مردانه

در دنیای امروز، آرایشگاه های مردانه از دکوراسیون های مدرن و لوکسی برخوردار هستند که از ملزومات و عناصر فوق العاده ای در آن ها استفاده شده است. استفاده مفید و درک درست از فضاها، به کارگیری عناصر لوکس و امروزی (مثل آینه، محل نگهداری شانه و‌ سشوار و غیره ) نورپردازی اصولی و متناسب با فضا، نحوه چیدمان زیبای وسایل و … از جمله فاکتورهایی است دکوراتور ها در طراحی دکوراسیون آرایشگاه مردانه باید به آن ها‌ توجه‌ داشته باشند.

طراحی داخلی مغازه آرایشگاه (3) - دکوراسیون آرایشگاه مردانه
طراحی داخلی مغازه آرایشگاه (3)

 

هماهنگی و تناسب میان اجزا

هماهنگی و ایجاد رابطه تناسب بین وسایلی که در داخل مغازه بکار برده ایم با محیط خارجی مغازه، از عوامل تاثیرگذار در زیبایی دکوراسیون آرایشگاه مردانه است. هرچقدر دکوراسیون یک آرایشگاه گرم تر و دلنشین تر باشد، افراد در آن احساس آرامش بیشتری می کنند. همچنین نصب پوستر های مربوط به کار آرایشگاه مثل پوستر مدل موهای اشخاص سلبریتی، مدل موهای مد و امروزی و غیره، می تواند جذابیت آرایشگاه مردانه را دو چندان کند. برای طراحی دکوراسیون آرایشگاه مردانه ابتدا باید فضای آرایشگاه را مبنا قرار دهیم. سپس با توجه به آن طراحی مناسبی برای ظاهر خارجی آرایشگاه و موارد جزئیات دیگر انجام شود.

یکی از فضاهای مهم در هر شهری که بسیار در چشم است و به آن توجه زیادی می شود آرایشگاه ها می باشند. فضاهای داخلی آرایشگاه تاثیر مهمی در جذب مشتری دارد به همین دلیل دکوراسیون خوب و متناسب با فضا امری مهم است که باید به آن توجه شود.

 

 

به دنبال یک شرکت معتبر برای طراحی دکوراسیون آرایشگاه مردانه هستید؟

شرکت معماریان، با مهندسین مجرب و حرفه ای در خدمت شماست.

برای تماس با مشاورین ما به صورت رایگان، کلیک کنید

044-33472342

 

رنگ بندی دکوراسیون آرایشگاه مردانه

یکی از اساسی ترین و مهم ترین مواردی که در طراحی دکوراسیون آرایشگاه مردانه باید رعایت شود، استفاده مناسب و صحیح از رنگ ها در فضای داخلی است. بهترین ایده برای داشتن یک رنگ بندی زیبا و جذاب، تلفیق دو رنگ است. این دو رنگ در آرایشگاه های مردانه می تواند سفید و مشکی، سفید و آبی، قرمز و مشکی و ترکیب هایی از این قبیل باشد که مورد پسند آقایان قرار بگیرد.

طراحی داخلی مغازه آرایشگاه (4) - دکوراسیون آرایشگاه مردانه
طراحی داخلی مغازه آرایشگاه (4)

 

به طور کلی رنگ ها به دو دسته تقسیم می شوند. رنگ های روشن و رنگ های تیره؛ رنگ های تیره معمولا رنگ های مناسبی برای محیط های کوچک نیستند. از این رو برای رنگ آمیزی آرایشگاه های کوچک، از رنگ های روشن استفاده می کنیم. از لحاظ روانشناختی رنگ زمینه تاثیر مستقیمی بر روحیه فرد دارد پس شما برای اینکه احساس راحتی و آرامش را درخود و مشتریان مغازه تان ایجاد کنید، بهتر است از ترکیب رنگ های ملایم استفاده کنید. همچنین اگر شما به رنگ‌ های فانتزی علاقه دارید، می توانید از رنگ های آبی، قرمز، زرد، نارنجی و غیره در کنار یک رنگ‌ ملایم‌ استفاده کنید. رنگ های تیره نیز، انتخاب خوبی برای کف پوش و رنگ‌ مبلمان‌ می باشد؛ این رنگ کثیفی ها را نشان می دهد.

 

دکوراسیون دیوار در آرایشگاه مردانه

وقتی که همه چیز در طراحی دکوراسیون آرایشگاه مردانه کامل شد، نوبت به دکوراسیون دیوار و تزئین آن می رسد. دیوارها در آرایشگاه مردانه، نقش بسیار مهمی در ماندگاری مشتریان دارند. ایده های زیادی برای تزئین دیوار در دکوراسیون آرایشگاه وجود دارد. استفاده از باکس و قرار دادن لوازم مختلف در آن، استفاده از برچسب های مرتبط با شغل آرایشگری و نصب پوسترهایی که در آن ها مدل های زیبایی قرار گرفته است، از جمله این ایده ها است.

طراحی داخلی مغازه آرایشگاه (5) - دکوراسیون آرایشگاه مردانه
طراحی داخلی مغازه آرایشگاه (5)

 

 

فضای انتظار مشتریان در دکوراسیون آرایشگاه مردانه

فضای انتظار، محلی است که مشتریان در آن منتظر می مانند تا به نوعی نوبت آن ها فرا برسد. این فضا در آرایشگاه های زنانه بسیار مورد توجه قرار می گیرد و بالطبع در مغازه های آرایشگاه مردانه نیز، باید به این فضا توجه و آن را تعبیه کرد. برای لوکس تر بنظر آمدن این فضا، می توان از مبل های راحتی مدرن و قفسه کتاب و مجله در کنار آن استفاده کرد. ترکیب رنگ این بخش نیز باید با ترکیب رنگ دکوراسیون کلی آرایشگاه یکی باشد. همچنین تا حد امکان باید این فضا به نحوی درست شود که فضایی برای گپ زدن مشتریان باشد تا زمان برای آن ها با سرعت بیشتری سپری شود.

طراحی داخلی مغازه آرایشگاه (5) - دکوراسیون آرایشگاه مردانه
طراحی داخلی مغازه آرایشگاه (6)

 

چکیده آنچه در مقاله “دکوراسیون آرایشگاه مردانه” گفته شد:

دکوراسیون آرایشگاه مردانه و به طوری دکوراسیون فروشگاه و مغازه های مختلف، نقش مهمی را در جذب مشتری و ماندگاری آن ها ایفا می کنند. طراحی داخلی جذاب برای آرایشگاه نیز، وسیله مهمی است که برای اعتماد و اطمینان مشتری از آن استفاده می شود و لازم است تا در آن، وسایل لوکس و مدرن بکار گرفته شود.

طراحی دکوراسیون آرایشگاه مردانه توسط شرکت معماریان

شرکت معماری و طراحی دکوراسیون معماریان با تضمين کيفيت بالا، خوش قولی و تحويل بهترين نتيجه، شما را در انجام پروژه های مختلف معماری و طراحی داخلی ياری مي کند. نمونه کار های مختلفي که برخی از آن ها در سايت قرار داده شده، بيانگر کيفيت کار در شرکت معماریان مي باشد. رضايتمندی مشتريان از نتيجه کار، اولين فاکتور در انجام کار اين شرکت است و تمام سعی پرسنل و مهندسان معماریان بر اين است که بهترين نتيجه حاصل شود. یکی از خدمات ارزنده ای که در شرکت آریان به مشتریان عزیز ارائه می شود، طراحی دکوراسیون داخلی آرایشگاه مردانه است. این خدمت به دست دکوراتورهای مجرب این شرکت و به صورت کاملا حرفه ای و اختصاصی انجام می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به طراحی داخلی آرایشگاه مردانه، با ما در ارتباط باشید.

تماس با شرکت معماریان

شما نیز اگر از جمله افرادی هستید که مایلید با شرکت معماری آریان همکاری داشته باشید، یا نظر و پیشنهادی نسبت به عملکرد بخش های مختلف سایت دارید، می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.

از اینکه تا پایان این بخش از سایت، نگاه های زیبایتان را به ما هدیه داد از شما متشکریم. شما عزیزان می توانید به کمک منوی بالای سایت، از بخش های دیگر سایت نیز بازدید نمایید.

اینستاگرام معماری آریان

علیرضا شاکری

عضو گروه تولید محتوا معماریان و علاقه مند به علم دکوراسیون و طراحی داخلی

اضافه کردن نظر