معماریان مگ

طراحی دکوراسیون داخلی مغازه سیسمونی نوزاد

دکوراسیون مغازه سیسمونی نوزاد
دکوراسیون مغازه سیسمونی نوزاد

دکوراسیون مغازه سیسمونی نوزاد | طراحی داخلی سیسمونی فروشی | طراحی فروشگاه سیسمونی

دکوراسیون مغازه سیسمونی نوزاد، یکی از شغل هایی است که زیاد مورد توجه نمی باشد؛ اما این شغل، در رده شغل هایی است که نقش دکوراسیون داخلی در محیط فروشگاه آن بسیار مهم است. دکوراسیون مغازه سیسمونی نوزاد را باید بادقت و ظرافت طراحی نمود. در این مقاله به نکاتی اشاره کرده ایم که دکوراسیون مغازه سیسمونی نوزاد را زیباتر می کند. از شما بازدیدکنندگان عزیز و محترم سایت معماریان دعوت می کنیم تا پایان این مقاله همراه ما بوده و اگر نظر یا پیشنهادی راجع به این قسمت از سایت داشتند، از طریق فرم انتهای صفحه به گوش ما برسانند.

 

مقدمه ای بر دکوراسیون مغازه سیسمونی نوزاد

فروشگاه سیسمونی نوزاد، یکی از فضاهایی است که به طراحی داخلی و دکوراسیون آن، توجه زیادی نمی شود. این مورد در حالی است که فروشگاه های سیسمونی کودک و نوزاد، به دلیل ماهیت شغلی و قشر مشتریان، نیازمند بهترین دکوراسیون و بکارگیری جذاب ترین ایده ها هستند. دکوراسیون مغازه سیسمونی نوزاد می بایست به صورتی اصولی طراحی شود تا پدر و مادر هایی که به این مغازه ها مراجعه می کنند، از بودن در آن لذت ببرند.
تجربه نشان داده که فروشگاه هایی سود و فروش بیشتری کسب می کنند، دارای دکوراسیون مدرن تر و تکمیل تری هستند. بنابر این، اهمیت دکوراسیون مغازه سیسمونی نوزاد را اینگونه می توان توجیح کرد.
فروشگاه هایی که لباس، اسباب بازی، وسایل سیسمونی و به طور کلی اقلام نوزادان و کودکان را ارائه می کند، بایستی دارای دکوراسیونی منحصر به فرد باشد. استفاده از رنگ های شاد و فانتزی و بکارگیری المان های کودکانه، دو مورد است که رعایت آن، ما را در داشتن بهترین دکوراسیون مغازه سیسمونی نوزاد کمک می کند.

طراحی داخلی سیسمونی فروشی (1)
طراحی داخلی سیسمونی فروشی (1)

 

طراحی داخلی سیسمونی فروشی (2)
طراحی داخلی سیسمونی فروشی (2)

 

طراحی داخلی سیسمونی فروشی (3)
طراحی داخلی سیسمونی فروشی (3)

 

طراحی داخلی سیسمونی فروشی (4)
طراحی داخلی سیسمونی فروشی (4)

 

 

بهترین دکوراسیون مغازه سیسمونی نوزاد

هرکس، ایده های مخصوص به خود را دارد. این ایده ها، از شخصیت افراد سرچشمه می گیرد و‌ تمام‌ موضوعات از جمله مسائل دکوراسیون و طراحی داخلی را در بر می گیرد. یک مغازه دار نیز، به عنوان فردی مستقل، دارای سلیقه و ایده های شخصی خود است.
مغازه داران و فروشندگان، می توانند از ایده های خود در مغازه استفاده کنند اما این کار یک ایراد دارد. ایراد این کار این است که آن ها می بایست خود را جای مشتریانی قرار دهند که از مغازه بازدید می نمایند. در این صورت ایده ها و تمام اصول و استاندارد ها فرق خواهد کرد.
قرار دادن خود به جای مشتریان، می تواند باعث شود از دید آن ها به دکوراسیون مغازه سیسمونی نوزاد نگاه کرد و با توجه به سلایق مختلف، بهترین طرح را برگزید. اولین قدم در بحث دکوراسیون مغازه سیسمونی نوزاد، طراحی ویترین های جذاب و کاربردی در مغازه است.

طراحی فروشگاه سیسمونی (1)
طراحی فروشگاه سیسمونی (1)

 

طراحی فروشگاه سیسمونی (2)
طراحی فروشگاه سیسمونی (2)

 

طراحی فروشگاه سیسمونی (3)
طراحی فروشگاه سیسمونی (3)

 

 

به دنبال یک شرکت معتبر برای طراحی دکوراسیون مغازه سیسمونی نوزاد هستید؟

به شرکت معماریان شما در طراحی بهترین طراحی داخلی اعتماد کنید!

برای تماس با مشاورین ما به صورت رایگان، کلیک کنید

044-33472342

 

در اکثر فروشگاه های سیسمونی نوزاد، قسمتی وجود دارد که در آن به فروش لوازم و لباس های ورزشی خانوم های باردار و مادران جوان پرداخته می شود. در این بخش از فروشگاه ها و مغازه های سیسمونی فروشی، به مادران و پدران مراجعه کننده، مشاوره هایی از قبیل نکات ورزشی، نکات تربیت کودکان، نکات تغذیه و غیره داده می شود.
در دکوراسیون مغازه سیسمونی نوزاد، معمولا بخش های مختلف تم های مختلفی دارند. استفاده از ایده های فانتزی مثل قرار دادن عروسک های بزرگ و جلب توجه کننده، یا بنرهایی که روی آن متونی مثل “خوش آمدید” وجود دارد نیز می تواند کارآمد و موثر باشد.

 

ایده های جذاب و کاربردی برای طراحی دکوراسیون مغازه سیسمونی نوزاد

در بحث طراحی دکوراسیون مغازه سیسمونی نوزاد، می توان از ایده هایی جذاب استفاده کرد که ارتباط میان فروشندگان و مراجعه کنندگان را بهبود ببخشد. این ایده ها، علاوه بر افزایش ارتباط، میزان فروش و سود دهی این فروشگاه ها را نیز به طور محسوسی افزایش می دهد. برخی از این ایده ها عبارتند از:

  • استفاده از نقاشی هایی که توسط کودکان کشیده شده در بخش های مختلف ویترین و
  • تغییر ویترین و دکوراسیون آن، به گونه ای که عنصر های سازماندهی شده جهت افزایش دید محصولات در آن بکار گرفته شود نیز از دیگر ایده ها است.
  • ترتیب بندی لباس ها بر اساس فیلتر های مختلفی مثل رنگ بندی، دخترانه یا پسرانه بودن، جنس و نوع لباس و غیره
  • بکارگیری کالا هایی که با یکدیگر مرتبط می باشند در کنا هم؛ برای مثال قرار دادن دوچرخه در کنار کالسکه.
  • بکار گیری رگال، نگهدارنده و قفسه ها به شکلی که مراجعه کنندگان بتوانند از لباس ها و اجناسی که در این بخش ها قرار می گیرند به راحتی بازدید کرده و از میان محصولات، کالای مورد نظر خود را انتخاب نمایند.
  • بکار گیری روش های گوناگون برای نور پردازی ویترین ها و دکوراسیون مغازه سیسمونی نوزاد
  • استفاده از رنگ های جذاب و فانتزی مناسب کودکان

و ده ها ایده جذاب دیگر …

طراحی فضای داخلی فروشگاه سیسمونی کودک و نوزاد (1)
طراحی فضای داخلی فروشگاه سیسمونی کودک و نوزاد (1)

 

طراحی فضای داخلی فروشگاه سیسمونی کودک و نوزاد (2)
طراحی فضای داخلی فروشگاه سیسمونی کودک و نوزاد (2)

 

دکوراسیون مغازه سیسمونی نوزاد پسرانه و دخترانه

مغازه های فروش سیسمونی نوزاد و کودک، می بایست در فروشگاه خود از دو بخش جداگانه برای فروش محصولات استفاده کنند. یک بخش برای فروش و نمایش اجناس پسرانه و بخش دیگری برای فروش محصولات دخترانه؛ تفکیک این دو بخش، می تواند به مشتریان در یافتن کالای مورد نظر خود کمک بسیاری کند. یکی دیگر از ایده هایی که در دکوراسیون مغازه سیسمونی نوزاد می توان بکار برد، استفاده از دو رنگ بندی متفاوت برای بخش های دختران و پسران است. به این صورت که قسمت پسرانه را با رنگ های پسرانه ای مثل آبی یا مشکی رنگ آمیزی کرده و قسمت محصولات دخترانه را نیز با استفاده از رنگ های ملایم تر مثل صورتی و یاسی تغییر رنگ دهیم. از این رنگ ها نه تنها در دیوار و سقف، بلکه در عناصر دیگر مثل ویترین یا بنر های خوش آمد گویی این قسمت ها نیز می توان استفاده کرد.

 

طراحی فضای داخلی فروشگاه سیسمونی کودک و نوزاد (3)
طراحی فضای داخلی فروشگاه سیسمونی کودک و نوزاد (3)

 

طراحی فضای داخلی فروشگاه سیسمونی کودک و نوزاد (4)
طراحی فضای داخلی فروشگاه سیسمونی کودک و نوزاد (4)

 

 

خلاصه آنچه در مقاله دکوراسیون مغازه سیسمونی نوزاد گفته شد:

شغل هایی که سر کار فروشندگان و صاحبان آن ها، به نوعی با کودکان و پدر و مادر آن ها می باشد، می بایست در فروشگاه های خود از دکوراسیون و فضای داخلی فانتزی با رنگ های جذاب و جلب توجه کننده استفاده کنند. این کار باعث افزایش فروش و جذب مشتریان بیشتر به این مغازه ها می شود.
دکوراسیون مغازه سیسمونی نوزاد، در صورتی بهترین نتیجه و راندمان را برای صاحبان فروشگاه به ارمغان می آورد که توسط دکوراتور های مجرب و حرفه ای انجام شود. چراکه طراحی دکوراسیون مغازه سیسمونی نوزاد، اصول و استاندارد هایی دارد که اکثر مردمان عادی که فروشندگان نیز شامل آن ها می شوند، آن ها را نمی دانند. لذا می بایست طراحی این نوع مغازه ها را به شرکت های معتبر طراحی دکوراسیون و معماری واگذار نمود.

معماری و طراحی دکوراسیون مغازه سیسمونی نوزاد توسط معماریان

شرکت معماری و طراحی دکوراسیون معماریان، از سال 1386 و با هدف کسب رضایت مشتریان محترم در مرحله اول، قدم به عرصه طراحی دکوراسیون و معماری گذاشت و تا به امروز با انجام ده ها پروژه موفق و ثبت نمونه کارهای قابل قبول، رضایت حداکثری مشتریان خود را بدست آورده است. این گروه با بهره مندی از متخصصین حوزه معماری و طراحی دکوراسیون، با پیاده سازی یک طرح اصولی و اجرای آن به بهترین شکل ممکن، توانسته است اعتماد مشتریان خود را بدست آورد. یکی از خدماتی که این گروه در حیطه فعالیت های خود به مشتریان عزیز ارائه می نماید، طراحی دکوراسیون مغازه سیسمونی نوزاد است.

طراحی و اجرای دکوراسیون مغازه سیسمونی نوزاد به صورت صفر تا صد شامل موارد مختلفی است که برخی از آن ها عبارتند از:

  • طراحی محیط داخلی و قسمت های مورد نیاز کافرما
  • طراحی و اجرای بهترین پوشش برای دیوار ها، سقف و کف فروشگاه
  • بکارگیری ملزومات کودکانه و فانتزی مثل بنر های جذاب و رنگارنگ

و ده ها دیگر که در حین پروژه، انجام می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه اجرای کار، با استفاده از راه های ارتباطی سایت، با اپراتور های شرکت در ارتباط باشید.

تماس با شرکت آریان معماری

شرکت معماریان، طراح دکوراسیون و مجری پروژه های تخصصی خدمات دکوراسیون داخلی مغازه سیسمونی فروشی در سرتاسر کشور عزیزمان می باشد.

شما نیز اگر از جمله افرادی هستید که مایلید با شرکت معماری آریان همکاری داشته باشید، یا نظر و پیشنهادی نسبت به عملکرد بخش های مختلف سایت دارید، می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.

از اینکه تا پایان این بخش از سایت، نگاه های زیبایتان را به ما هدیه داد از شما متشکریم. شما عزیزان می توانید به کمک منوی بالای سایت، از بخش های دیگر سایت نیز بازدید نمایید.

اینستاگرام معماری آریان

علیرضا شاکری

عضو گروه تولید محتوا معماریان و علاقه مند به علم دکوراسیون و طراحی داخلی

اضافه کردن نظر