معماریان مگ

ترند های جدید دکوراسیون ۲۰۱۸ و جدید ترین شیوه های دکوراسیون داخلی

با ترند های جدید دکوراسیون ۲۰۱۸ آشنا شوید و در سال جدید با به روز کردن دکوراسیون خانه تان، حس و حال تازگی را به خانه بیاورید. اگر از دکوراسیون قدیمی خانه تان خسته شده اید و به دنبال ایجاد تغییراتی در آن هستید، توصیه می کنیم این شیوه ها را در دکوراسیون جدید خانه تان به کار گیرید.

آیا می دانید ترندهای جدید طراحی دکوراسیون در سال ۲۰۱۸ چه چیزهایی هستند؟ چه رنگ ها و چه طرح هایی بیشتر مورد استفاد قرار می گیرند؟ ملزومات دکوراسیون های جدید و مدرن چه مدل هایی هستند؟ ما همه این ترند های جدید را به شما معرفی خواهیم کرد.

ترند های جدید دکوراسیون 2018

روشنایی های بزرگ از شاخص ترین ترند های جدید دکوراسیون ۲۰۱۸

فضاهای روشنایی یک محیط دلباز تری را فراهم می آورند. به همین سبب در سال ۲۰۱۸ به روشنایی های باز در خانه اهمیت زیادی داده می شود. شما هم می توانید در خانه تان با ایجاد روشنایی های باز، محیط خانه را دلباز تر کنید.

روشنایی های بزرگ در دکوراسیون 2018

سنگ های اپن گرانیتی

اگر در سال جدید می خواهید در آشپزخانه خود تغییراتی ایجاد کنید، سنگ های اپن گرانیتی می توانند انتخاب خوبی برای شما باشند. شاید کار خیلی بزرگی نباشد اما مطمئن باشید حال و هوای خانه شما را خیلی تغییر می دهد.

سنگ های اپن گرانیتی از ترند های جدید دکوراسیون 2018

 

کفپوش های بامبو از ترند های جدید دکوراسیون ۲۰۱۸

چیزی که در طراحی های جدید در سال ۲۰۱۸ اهمیت بسیاری پیدا کرده، استفاده از کف پوش های بامبو برای کف سازی سالن های پذیرایی یا نشیمن می باشد. بامبو نوعی گیاه است که در داخل آب رشد می کند و به همین دلیل در برابر آب مقاومت بیشتری دارند. کفپوش های بامبو که به نوعی نیز یادآور طبیعت هستند، می توانند گزینه خوبی برای خانه شما باشند و خانه شما را به خانه ای امروزی و مدرن تبدیل کنند.

سنگ های اپن گرانیتی از ترند های جدید دکوراسیون 2018

مبلمان های چوبی

بملمان های چوبی در بین پروفروشترین و پر طرفدارترین مبلمان ها قرار گرفته اند. اگر قصد تعویض مبلمان خانه تان را دارید یا می خواهید یک مبلمان جدید بخرید و به خانه اضافه کنید، ما به شما خرید مبلمان ها چوبی را توصیه می کنیم. این نوع مبلمان ها باز هم در ترکیب با رنگ های زنده یادآور بهار و طبیعت هستند.

مبلمان های چوبی از ترند های جدید دکوراسیون 2018

مبل های مخملی از زیباترین ترند های جدید دکوراسیون ۲۰۱۸

به نظر می آید که مبل های مخملی در سال ۲۰۱۸ طرفداران بسیاری خواهند داشت و در دکوراسیون های برتر دیده خواهند شد. به خصوص مبل های مخملی صورتی و بنفش از ترند های جدید سال ۲۰۱۸ می باشند.

مبل های مخملی از زیباترین ترند های جدید دکوراسیون 2018

مبل های مخملی از زیباترین ترند های جدید دکوراسیون 2018

 

اتاق خواب های مدرن آرام و راحت

در سال جدید، طراحی های مینیمالیست و رنگ های تسکین دهنده، اتاق خواب ها را به مکان هایی آرامش بخش تبدیل می کنند. دیوار هایی از جنس چوب، چیزهایی هستند که به وفور در حمام ها و آشپزخانه ها می بینیم، اما در سال جدید علاوه بر این مکان ها در اتاق های خواب نیز این دیوار های چوبی را خواهیم دید.

اتاق خواب های آرام و راحت از ترند های جدید دکوراسیون 2018

رنگ های زرد خردلی در ترند های جدید دکوراسیون ۲۰۱۸

رنگی که برای جان بخشیدن به حال و هوای خانه تان می خواهید انتخاب کنید، می تواند زرد خردلی که از ترندهای جدید دکوراسیون ۲۰۱۸ است، باشد. صندلی های زرد خردلی، می توانند انتخاب مناسبی برای نشیمن یا سالن پذیرایی خانه شما باشند.

رنگ های زرد خردلی در ترند های جدید دکوراسیون 2018

رنگ های زرد خردلی در ترند های جدید دکوراسیون 2018

رنگ های جفت در آشپزخانه

استفاده از طرح های چوب که از ترندهای جدید دکوراسیون ۲۰۱۸ می باشد، با چند رنگ تیره و قوی که با یک طراحی مناسب کنار هم قرار گرفته باشند، مورد توجه قرار گرفته است. دیوارهای چوبی که معمولا در آشپزخانه ها به کار می روند با دو رنگ تیره و ضد هم ترکیب می شوند که یک طرح بسیار زیبا را ارائه می دهند.

رنگ های جفت در آشپزخانه از ترند های جدید دکوراسیون 2018

آشپزخانه های ظریف

در دکوراسیون های جدید آشپزخانه که رنگ های متفاوت با یک هارمونی زیبا در کنار هم قرار می گیرند بسیار مورد توجه قرار گرفته. از ترند های جدید دکوراسیون ۲۰۱۸ نیز استفاده از چوب، شیشه، فلز در کنار این رنگها می باشد. مبلمان های جدید نیز مبلمان های چوبی پوشیده شده با مخمل هستند.

آشپزخانه های ظریف از ترند های جدید دکوراسیون 2018

سنگ های طبیعی برای ترند های جدید دکوراسیون ۲۰۱۸

سنگ های طبیعی در سال جدید به آشپزخانه ها سردی خاصی می بخشد. سنگ های طبیعی که در درب های کابینت آشپزخانه استفاده خواهند شد، می توانند با رنگ های تیره یا روشن به شکلی متناسب در طراحی ها دیده شوند.

سنگ های طبیعی برای ترند های جدید دکوراسیون 2018

 

 

کابینت های کوچک در آشپزخانه ها

در سال ۲۰۱۷ متوجه این نکته در دکوراسیون شدیم که از عناصر تزئینی کمتری در دکوراسیون باید استفاده کنیم. در سال جدید نیز این قانون تغییری نکرده و به همان روال ادامه دارد. آشپزخانه های کوچک اما هوشمندی که طراحی می شوند در سال ۲۰۱۸ نیز یک محیط دلنشین خواهند بود. آشپزخانه های کاربردی که زندگی شما را آسان تر خواهند کرد. کاربرد آشپزخانه ها در سال ۲۰۱۸ بیشتر نیز خواهد شد. به خصوص کشوهایی که برای قرار دادن اشیای آشپزخانه به طور منظمی طراحی شده اند، بیشتر مورد توجه هستند.

کابینت های کوچک از ترند های جدید دکوراسیون 2018

سبک صنعتی از ترند های جدید دکوراسیون ۲۰۱۸

اگر می خواهید خانه تان را به سبک صنعتی طراحی کنید؛ باید یک قانون طلایی از این سبک را برایتان بازگو کنیم : همه عیب و ایراد های خانه را رو کنید و در عین حال سعی کنید آنها را بی نقص جلوه دهید. اگر خانه ای طراحی شده به سبک صنعتی دارید، کار شما بسیار راحت تر می باشد. عموما فضاهای خام برای این نوع طراحی ها مناسب هستند. دیوارهای بدون رنگ، سقف های بلند، لوله های آبی که پنهان نشده اند از عناصر مهم این سبک دکوراسیون می باشند. اما اگر خانه شما مناسب این کارها نیست، می توانید با مصالح طبیعی این سبک را در خانه تان پیاده کنید.

سبک صنعتی از ترند های جدید دکوراسیون 2018

طبیعی بودن و استفاده از رنگ های زنده

سعی کنید از عناصر طبیعی که یادآور طبیعت باشند در دکوراسیون خانه استفاده کنید. همانند کف پوش های بامبو یا دیوارهای چوبی که در ابتدا گفتیم. علاوه بر این موارد می توانید از اشیای دکوراتیو با رنگ های زنده نیز در جای جای خانه استفاده کنید و روح زنده بودن را به خانه ببخشید.

طبیعی بودن از ترند های جدید دکوراسیون 2018

طبیعی بودن از ترند های جدید دکوراسیون 2018

ترکیب چوب و فلز در ترند های جدید دکوراسیون ۲۰۱۸

چوب های قدیمی و رنگ و رو رفته با فلزی که به رنگ سیاه درآمده، ترکیب بسیار زبایی را به وجود می آورند. این ترکیب با عناصر روشنایی مدرن که اشکال ساده ای دارند، بسیار زیبا خواهد بود. آویزه یا لامپ های آنتیک فلزی هم می توانند جایگزین خوبی باشند. این عناصر با ظرافت خاصی که دارند سبب بزرگ دیده شدن سالن نیز می شوند.

ترکیب چوب و فلز در ترند های جدید دکوراسیون 2018

ترکیب چوب و فلز در ترند های جدید دکوراسیون 2018

 

تحریریه شرکت معماریان

جهت مشاهده نمونه کارهای معماری و دکوراسیون داخلی گروه معماریان به صفحه ی اصلی سایت مراجعه کنید.

 

اینستاگرام معماری آریان

1 نظر