تغییر استایل

انتخاب رنگ

برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
13 نمونه از زیباترین دکوراسیون آینه حمام

13 نمونه از زیباترین دکوراسیون آینه حمام

آینه ها بخش بزرگی از دکوراسیون حمام هستند. از آینه ها حتی می توان در کوچکترین فضاهای حمام، برای بزرگ تر نشان دادن فضای آن استفاده کرد. زیرا این اشیای دکوراتیو و کاربردی، منعکس کننده های نور زیادی هستند و باعث می شود محیط تاریک حمام های کوچک، راحت به نظر برسند. ما در اینجا زیباترین نمونه های دکوراسیون آینه حمام  را در اختیار شما قرار می دهیم. با گروه آریان معماری همراه باشید.

آینه در دکوراسیون حمام - 13 نمونه از زیباترین دکوراسیون حمام با آینه های بزرگ
آینه در دکوراسیون حمام

 

دکوراسیون داخلی آینه حمام | چگونه از آینه در دکوراسیون حمام استفاده کنیم؟

 

1- آینه های بزرگ در دکوراسیون حمام های کوچک

آینه های بزرگ در حمام می توانند با قاب و یا بدون قاب باشند. برای دستیابی به یک ظاهر بی نظیر، انتخاب بدون قاب آنها در سراسر دیوار بهترین راه حل است: این آینه ها به راحتی با هر پس زمینه ای هماهنگ می شوند و بیشتر از اینکه برای زیبایی دکوراسیون استفاده شوند، بلکه عملکردی بوده و منعکس کننده هر عنصری در حمام شما هستند.

آینه در دکوراسیون حمام - 13 نمونه از زیباترین دکوراسیون آینه حمام
آینه های بزرگ در دکوراسیون حمام های کوچک

آینه های قاب گرفته شده، بیشتر تزئینی هستند و می توانند به عنوان نقطه کانونی فضای حمام شما باشند. قاب های آینه میتواند از انواع  ساده آن تا نوع شیک و مجلل آنها که جذابیت بیشتری دارند، وجود داشته باشد. این آینه ها به بهترین شکل می توانند در دکوراسیون حمام مورد استفاده قرار گیرند. دراین نمونه دکوراسیون آینه حمام ، در فضای حمام یک آینه بدون قاب و بدون درز دیوار روی سینک را تماما پوشاده است. این فضای کوچک به لطف این آینه بزرگ به فضا توهم گستردگی بخشیده است.

 

 

2- آینه به عنوان نقطه مرکزی در دکوراسیون حمام

آینه نقطه کانونی در حمام - 13 نمونه از زیباترین دکوراسیون آینه حمام
آینه نقطه کانونی در حمام

در این دکوراسیون سیاه و سفید حمام، به نظر می رسد آینه ی بزرگ با یک قاب گسترده و سیاه به عنوان نقطه مرکزی در نظر گرفته شده است. در غیر این صورت خنثی و کم رنگ انتخاب می شد. سینک دستشویی به نظر بسیار سبک انتخاب شده است که این سبکی با سایه سنگین آینه متعادل است.

3- دکوراسیون آینه حمام مدرن با قاب سنگ مرمر

قاب آینه از سنگ مرمر - 13 نمونه از زیباترین دکوراسیون آینه حمام
قاب آینه از سنگ مرمر

آینه بزرگ انتخاب شده در این دکوراسیون، فضای حمام را به وسیله قاب مرمری خود تعریف می کند. توجه کنید که این آینه بزرگ محاصره شده با سنگ مرمر، به ایجاد یکپارچگی در کل فضای حمام، کمک کرده است. این آینه بزرگ همچنین، در وسط یک دیوار سنگ مرمر، به وزن و تاثیر دیوار مرمرین افزوده است.

4- دکوراسیون حمام سنتی با آینه گرد و بزرگ

دکوراسیون آینه گرد - 13 نمونه از زیباترین دکوراسیون آینه حمام
دکوراسیون آینه گرد در حمام

در این دکوراسیون آینه حمام سبک سنتی، یک آینه گرد شیک به جای شکل های مربع و راست گوشه همیشگی انتخاب شده است. چراغ های دکوراتیو دیواری گرد نیز به شکل ظریفی بین منحنی ها کنتراست ایجاد کرده و زاویه ها را تقویت کرده است. همچنین، این چراغ ها ارتباط بین رنگ سیاه و سفید دکوراسیون را برجسته می کند. توجه کنید که شکل آینه، همانند اندازه ی آینه، می تواند اثرات متفاوتی بر دکور حمام داشته باشد.

 

5- دکوراسیون سرویس های بهداشتی با آینه دیوار به دیوار

آینه های دیواری در حمام - 13 نمونه از زیباترین دکوراسیون آینه حمام
آینه ها در سراسر دیوار حمام

در این نمونه دکوراسیون دستشویی، یک آینه بزرگ بدون قاب، دیوار پشت توالت وسینک دستشویی را کاملا پوشانده است. این طراحی، نشان می دهد که چگونه فضای کوچک شما با یک آینه درست انتخاب شده، بهتر جلوه می کند. آینه بیشتر از آنکه اجزایی جداگونه که در دکوراسیون جلب توجه میکند، باشد، به عنوان بخشی از حمام دیده میشود.

6- دکوراسیون آینه حمام به سبک فرانسوی

نورپردازی آینه ها در حمام - 13 نمونه از زیباترین دکوراسیون حمام با آینه های بزرگ
نورپردازی آینه ها در حمام

در این حمام با ورود به فضای داخلی، همه چیز روشن شده و میدرخشد. آینه، لوستر، و البته نورپردازی پشت آینه با چراغ های نواری، نور و روشنایی زیادی در فضا ایجاد می کند و فضای حمام را لوکس جلوه می دهد. بقیه قسمت های حمام  که ساده و بی ادعا است، همه فضای بصری را برای اینکه عناصر تزئینی جلب توجه کنند، به وجود می آورد.

7- دکوراسیون آینه حمام به شیوه ی کلاسیک

رنگ قاب آینه در حمام - 13 نمونه از زیباترین دکوراسیون حمام با آینه های بزرگ
رنگ قاب آینه در حمام

این حمام روشن، ظریف دارای یک آینه بزرگ با قاب سفید در زیرسقف قوس دار آن است. رنگ قاب آینه ، براساس همان سایه ی روشن حاکم بر فضا انتخاب شده است. این باعث شده است که آینه بهتر ظاهر شود. سایه های رنگ پاستل به خوبی در آینه منعکس شده است، و نور و روشنایی زیادی را به فضا اضافه کرده است. به نظر می رسد این یک فضای مناسب برای استفاده از عملکرد آینه و خودآرایی در روز است.

8- دکوراسیون آینه حمام با قاب طلایی و کاغذ دیواری آبی

دکوراسیون حمام با آینه های شیک - 13 نمونه از زیباترین دکوراسیون حمام با آینه های بزرگ
دکوراسیون حمام با آینه های شیک

رنگ طلایی قاب آینه در برابر کاغذ دیواری آبی رنگ بسیار عالی به کار رفته است. در این نمونه زیبا از دکوراسیون آینه حمام، رنگ سفید و خاکستری کابینت ها و روشویی، دیوار پشت آینه را به عنوان نقطه تمرکز فضا قرار می دهد. این به آینه فرصت جلوه و درخشش بیشتر در تمام فضای حمام را می دهد.

9- آینه بزرگ در دکوراسیون حمام مدرن و زیبا

آینه ها در حمام های مدرن - 13 نمونه از زیباترین دکوراسیون آینه حمام
آینه ها در حمام های مدرن

برای این حمام فوق العاده مینیمال، یک آینه بدون قاب بی نظیر طراحی شده است. همانطور که می دانیم، سیاه یک رنگ معمول در حمام نیست. اما در این دکوراسیون آینه حمام ، یک سقف سفید، سینک و کفپوش رنگ روشن، جلوه ای زیبا و کنتراست عالی، بدون اینکه زننده باشد به وجود آورده است. توجه داشته باشید که گچبری های سقف، در مقابل خطوط ساده بقیه قسمت های حمام ایستاده است.

 

 

10- دکوراسیون آینه حمام مدرن با قاب سه قسمتی

قاب آینه ها در حمام های مدرن - 13 نمونه از زیباترین دکوراسیون آینه حمام
قاب آینه ها در حمام های مدرن

سنگ مرمر و برنز در دکوراسیون واقعا با هم خوب ترکیب می شوند. در این طراحی حمام، سبک رترو با استفاده از برنز و سبک معاصر با استفاده از سنگ مرمر نمایان شده است. کاشی کف به خصوص با شکل و الگوی زیبایش جالب توجه است. یک  آینه دیوار به دیوار نیز این دکوراسیون را تکمیل کرده است. طراح در اینجا قاب آینه سه گانه را ترجیح داده است که از نظر بصری زیبایی خاصی به فضا افزوده است.

11- دکوراسیون حمام سبک معاصر با آینه های LED

روشنایی آینه های حمام - 13 نمونه از زیباترین دکوراسیون آینه حمام
روشنایی آینه های حمام

در این نمونه دکوراسیون آینه حمام ، چندین آینه بزرگ با نورپردازی های LED و کاشی های شیشه ای به عنوان قاب آینه، استفاده شده است. این طراحی زیبا سبک معاصر، مصالحی همچون موزاییک های شیشه ای ، چوب کابینت ها، و کف بتونی را به خوبی در کنار یکدیگر بکارگرفته است. آینه بزرگ این دکوراسیون به راحتی می تواند با ابهت باشد، اما مقیاس آن با چراغ های LED، شکسته شده است و نور مورد نیاز فضا نیز به این طریق فراهم شده است.

 

12- دکوراسیون آینه حمام مینیمال با قاب خورشیدی

قاب خورشیدی آینه های حمام - 13 نمونه از زیباترین دکوراسیون آینه حمام
آینه های خورشیدی حمام

قاب دکوراتیو خورشیدی به اندازه سطح بازتابنده آینه باعث میشود که این عنصر تزیینی در فضای حمام برجسته شود. روشویی خاکستری که طول زیادی دارد با قاب نقره ای این آینه هماهنگ انتخاب شده است. به همراه چراغ ها و پنجره بزرگ کنار توالت ، تمام عناصر در اینجا با هم کار می کنند تا آینه همانند ستاره خورشید بدرخشد.

 

13- دکوراسیون حمام انتقالی با آینه سه گانه

دکوراسیون حمام و نقش آینه ها - 13 نمونه از زیباترین دکوراسیون آینه حمام
دکوراسیون حمام و نقش آینه ها

در این دکوراسیون آینه حمام ، کاشی دیوارها، کف حمام و وسایل روشنایی زیر آینه نشان می دهد که چگونه می توانید یک کابین آینه ای بزرگ در حمام داشته باشید، بدون اینکه به فضای خود بیش از اندازه اضافه کنید. این طراحی حمام، مقدار مناسب نور را به فضا اضافه می کند و باعث می شود که کابینت ها ضخیم به نظر نرسند. بدین صورت، توهم اشغال فضای کم توسط کابینت ها ایجاد می شود. یک کمک بزرگ برای این هدف، آینه ی سه گانه نصب شده در بالای روشویی است که تنها از یک قاب برای ساختار آن استفاده شده است.

 

منبع: thespruce

معماریان

لطفا نظر خود را بنویسید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا